Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 32

  • 40 602
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 493
Аз снощи приключих с втори сезон на Ted Lasso. Благодаря на препоръчалите го! Flowers Blossom Обичам всеки персонаж в този сериал. Blue Heart Чудесно подбрани актьори и страхотно свеж сценарий. Football Is Life Smiley

Изгледах и Animal Kingdam, по-слаб сезон от предните, някак спокоен, но ретроспекциите бяха страхотни. И всичко се подрежда. Лейла Джордж е бонбон. С нетърпение чакам последния сезон.

Мъча SEE. Дори не помня до кой епизод съм... 3-4.

От Squid Game съм доволна. Всичко сте казали и изписали.

Започнах и Acapulco, който трябва да е нещо като прикуъл Smile на игралния филм How to Be a Latin Lover със Салма Хаяк и Еухенио Дербез. За младежките години на Максимо в курортен комплекс  и комичните ситуации. Нищо изключително, просто 30 минути усмивки и малко носталгия от 80те.

# 241
  • София
  • Мнения: 27 175
За Тед Ласо искам да ви питам нещо (аз съм си голем фен), не ви ли беше някак си странни и неприятно на връзката на боската с младото футболистче? Ами тя можеше да му е баба, пф.
Някак си ми беше странно, а и не ми се върза никак с историята. Сякаш търсеха нещо по-така пикантно да има. Ама ми дойде повече. Не че го няма в реалния живот ама ми стоеше някак изкуствено;/насила и неприятно.

# 242
  • Мнения: 1 415
Фондация, по Айзък Азимов...Грабна ме, макар че вече доста време научната фантастика не ми е любим жанр. Погледнах и книгата, бързо разбрах, че със сериала нямат общо, както в повечето случаи, но както и да е.

# 243
  • Мнения: 2 523
Страхотни са Frankie & Grace. Едно удоволствие е да ги гледа човек и си личи колко много се забавляват.

Аз изгледах Wandavision.  Много много странен сериал. Не е точно в стила на това което сме свикнали при Марвел продукциите. Започва в стил 50те и върви напред в десетилетията. Разбира се има и голяма cgi битка на финала. Като цяло май ми беше приятен.

# 244
  • Мнения: 6 493
За Тед Ласо искам да ви питам нещо (аз съм си голем фен), не ви ли беше някак си странни и неприятно на връзката на боската с младото футболистче? Ами тя можеше да му е баба, пф.
Някак си ми беше странно, а и не ми се върза никак с историята. Сякаш търсеха нещо по-така пикантно да има. Ама ми дойде повече. Не че го няма в реалния живот ама ми стоеше някак изкуствено;/насила и неприятно.
Аз до последно вярвах, че тя ще прояви разум. Smiley Е, сега баба. Ребека е около 44-45 годишна, но наистина при емоционалните мимики лицето ѝ се състарява. Нейната връзка в духа на новите традиции и в противовес на възрастен милионер с млада златотърсачка. Сам е чиста и романтична душа, няма да продължи връзката им, спокойно. Smiley

Хумора е просто жесток! А с нигерийските бийткойни от 2009 как да не ги обичаш сценаристите/главни герои. Smile

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 13:14 от Cafelate

# 245
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Приключихме Кестеновия човек. Еми, страхотен! Завързана история, лека полека се разбират детайлите чрез разследването/детективите. Не заподозрях нито един, изненадах се (друг си бях заплюла за виновен). Всички си имаха лична драма (малко ми напомни на Хари Хуле и Моста), скандинавска атмосфера, много, много добре!

# 246
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
И с дупки в сюжета Simple Smile Ама хубав е сериалът, да, хареса ни като цяло.

# 247
  • Мнения: 3 151
Хумора е просто жесток! А с нигерийските бийткойни от 2009 как да не ги обичаш сценаристите/главни герои.
И мен тази част много ме разсмя Sweat Smile Всички герои са много likeable & relatable с изключение на Рупи и Детето чудо в края на втори сезон.

Относно Ребека и Сам мога да кажа само едно - браво на жената Joy

Foundation - признавах си, че го започнах основно заради Lee Pace. Първите епизоди ми бяха малко блудкави, последните излезли са по-интересни, поне по мое мнение.

# 248
  • София
  • Мнения: 27 175
Най-скъпите кадри, епизоди и сезони
Много яко видео

# 249
  • Мнения: 2 280
Включвам се в темата да кажа, че почнах да гледам Midnight mass. Заради режисьора Майк Фланаган. Засега съм на 4 епизод и ми допада.

Страшен ли е?

# 250
  • Мнения: 47 982
Сравнително да

# 251
  • Мнения: 4 181
"The Equalizer" 2021
Забавно сериалче, само 4 епизода са качени, с бг аудио

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 21:34 от daniela19

# 252
  • Мнения: 920
Приключих midnight mass, краят му беше meh 🤷🏻‍♀️😕🥱 сега гледам The outsider, но и при него ми останаха два епизода та ще се чудя какво да гледам след това.

# 253
  • София
  • Мнения: 639
Последно изгледах Why women kill, за който научих от този форум. Понеже съм голям фен на Отчаяни съпруги и отдавна си търсих филм подобен на него, съм много доволна, че най-накрая открих такъв. Доста набързо изгледах и двата сезона. Първият като че ли повече ми хареса, но и втория не беше лош.

# 254
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой гледа ли първа серия на 4400?

Общи условия

Активация на акаунт