Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 32

  • 40 429
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 8 916
"Отчаяни съпруги" си струва заради комичните ситуации сътворени неволно от режисьора на сериала. (Като във филмите на Уди Алън). Например,когато Ева Лонгория се сби с инвалид в инвалидна количка за паркомясто пред един мол. Laughing Разбира се сбиването беше по-скоро закачливо.

Харесва ми новият 15-ти (!) сезон на "Морски детективи". Американците ни приучиха да очакваме и да искаме дори в семейни и психологически филми да има криминална интрига.

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 10:45 от deaf

# 226
  • Мнения: 164
Сара Джесика може да не е най-голямата красавица, но си има чар и ролята много й подхожда. Като за нея е, истинска нюйоркчанка, а не някоя изкуствена красавица. Тя даже май се сля с образа на Кари, доста неща си взе от нея.Simple Smile Аз си я харесвам.
Да, Игрите уцелиха момента и аз съм го казвала. От време на време се появява по някой такъв сериал, който изпъква между другите.Wink

# 227
  • Мнения: 9 633
О да, със сигурност и женските образи са много далеч от реалността - sex and the city, the bold type, Emily in Paris... Ама гледам за разтуха. Отчаяните съм ги гледала като хвана по тв, никога не ми е бил много интересен този тип сериали за американски домакини, предпочитам да гледам дрехи и обувки Joy

# 228
  • Мнения: 36 424
Най-добрите сериали за последните години - La casa de papel, Dark, Squid games - забелязвам тренд, който ми допада Simple Smile
Скрит текст:


А за тая Емили, Ю туб ми изкара много ревюта, според които сериалът е расистки и антифренски - особено французите много му се дразнят.
Скрит текст:
Жените дразнят и в реалититата - не всички, но тези, които го правят, са по-големи дразнители от мъжете - вижте и Игри на волята, и Фермата - просто тези "героини" се стремят да изпъкнат по един много противен начин - имат ограничени възможности, но врещят по хората, унижават останалите преднамерено, създават напрежение по време на самите състезания, натрапват сексуалността си (интересно, че обикновено разни Джуки се имат за страшни хубавици). Много се радвам, като ги изгонят Joy

# 229
  • Мнения: 164
Тия просташки риалитита изобщо не ги гледам. Предпочитам Маскираният певец и Гласът. За Емили нормално - показват Франция и французите през очите на американци. Глупаво сериалче е, но ми харесва Лилито.

# 230
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Аз направих грешката да започна Кестеновия човек веднага след маратон с четирите сезона на Broen! Не го правете! Не отричам, че Кестенчето е хубав сериал, но с Мостът малко могат да се сравняват, особено ако ги гледаш веднага един след друг.
Калмарите ме грабнаха ударно с първия епизод, снощи догледах сезона, превъртайки много.

# 231
  • Мнения: 36 424
Сигурно е споделено в темата, но не съм видяла - La casa de papel ще има корейска версия и Park Hae Soo (брокерът от Squid game) ще играе Берлин.
Корейският Професор не ми харесва колкото испанският...
https://mothership.sg/2021/03/money-heist-korean-version/
Смешното е, че в тази статия Берлин въобще не е споменат, защото актьорът не е бил достатъчно известен - а сега какво стана...

# 232
  • Мнения: 2 278
Аз направих грешката да започна Кестеновия човек веднага след маратон с четирите сезона на Broen! Не го правете! Не отричам, че Кестенчето е хубав сериал, но с Мостът малко могат да се сравняват, особено ако ги гледаш веднага един…
Аз избрах да прочета книгата и не съжалявам. Хареса ми и я прочетох за 2-3 дни. Сериала не мисля да го гледам.

# 233
  • София
  • Мнения: 1 972
Случайно кликнах да видя за какво става дума и за два дни изгледах 5те серии на SCENES FROM A MARRIAGE I. / https://www.imdb.com/title/tt12682218/ по HBOGO.  Впечатлен съм от Jessica Chastain и най-вече от Oscar Isaac - брилянтен! Те двамата се оказват и продуценти на мини сериала.
Не е хитачка, нито пък за млади хора, тъй като се съмнявам да им задържи вниманието, но за мен има дълбочина и определно си заслужава. Hands Ok Hand

# 234
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Определено напомня на "Мостът" "Кестеновият човек".

# 235
  • Мнения: 9 633
Ама този сезон на The bold type наистина ли беше последен Anguished много незавършен е...

# 236
  • Мнения: 919
Включвам се в темата да кажа, че почнах да гледам Midnight mass. Заради режисьора Майк Фланаган. Засега съм на 4 епизод и ми допада.

# 237
  • Мнения: 31 124
От днес Клюкарката 2021 в HBO GO. Много се зарадвах.

# 238
  • Мнения: 9 633
Аз по принцип нямам някакви високи очаквания, ама ще метна едно око Simple Smile

Иначе да си отговоря сама на себе си за The Bold Type - има и пети сезон, но не са го пуснали още в Netflix..

# 239
  • Мнения: 3 147
Последните дни гледам Ted Lasso и съм приятно изненадана. Скоро не ми се беше случвало да гледам нещо толкова свежо и различно от масовото производство. Да не говорим, че в последните години добрите комедийни сериали са дефицитни.

Скоро някой беше писал, че не харесва 99% женски кастове. Подкрепям с 2 ръце, но е хубаво, че все пак има и изключения от правилото, а именно - Grace and Frankie. Има и много мъжки персонажи в сериали, но основният фокус е върху двете (доста) възрастни героини. Чувството за хумор е на ниво и далеч от клишетата.

Общи условия

Активация на акаунт