Подходящо ли го обличам???

  • 1 101
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Гледам моите дрехи, плюс още един кат  Peace "Бабешка рецепта", но си я спазвах  Grinning
Така мисля и аз. Peace
=======================================================================
 Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 826
Обличам го така както себе си плюс още една блуза отгоре.

# 17
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Гледам моите дрехи, плюс още един кат  Peace "Бабешка рецепта", но си я спазвах  Grinning
Peace

# 18
  • Мнения: 8 917
Гледам моите дрехи, плюс още един кат  Peace "Бабешка рецепта", но си я спазвах  Grinning
Peace
И аз това се опитвам да спазвам Peace

# 19
  • Мнения: 660
То детето си показва - ако си спинка или гледа кротко, нослето и ушичките са топли - всичко е наред. Когато му е студено на моя син, си свива ръчичките в боксова поза пред гърдите и стиска; когато му е прекомерно топло, нервничи и вратлето е изпотено. Наблюдавай детето си и му запомни езика на тялото.

# 20
  • Мнения: 1 294
Много добре си започнала да го обличаш според мен Peace, дори ми се струва че и по-леко е можело.За да си сигурна че на детето не му е студено, просто проверявай дали нослето му е студено от време на време.Ако е студено облечи му още нещо, ако не е карай напред.Ако от сега започнем да навличаме децата си, какво трябва да правим зимата.
Смело!!!!!! Mr. Green

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Колкото съм аз,толкова и тя.Дъщеря ми е най-голото бебе в парка,но това не ме притеснява.Случва се,аз да съм по -облечена от нея,ама това е защото крия килограми Mr. Green.Добре си го облякла според мен!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 488
И аз я обличам по мене си и винаги имам една пелена в резерва времето може да те изненада.Започнала си ок  thumbsup така и продължавай.Нослято си е показател а и самото дете също.

Общи условия

Активация на акаунт