от кога може да се поставя за малко седнало

  • 1 567
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • в центъра
  • Мнения: 445
Седнало - след навършени 6 месеца Peace
И на нас ортопеда ни каза да го слагаме седнал чак след като навърши 6 месеца!

# 16
  • Мнения: 380
И аз знам,че след 6 месеца може да се слага седнал Peace.
Ник иначе си седеше често в столчето за кола, даже само там спеше първият месец заради коликите. Сега само за пътуване го ползваме. От вчера го слагам в количката под ъгъл 45 градуса и е много щастлив, защото по принцип не обича да лежи без да вижда какво става наоколо и се скъва да реве. ooooh!

# 17
  • Мнения: 270
Става въпрос за мъничко да постоява седнало и да се надига до седнало положение като упражнение?

Ние започнахме от третия месец.

# 18
  • Мнения: 1 701
Ох, не знам как ще удържа Калина толкова дълго...  Thinking Вече си откри краката и с такъв устрем се огъва да ги стигне и да ги налапа...  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 1 230
Анна започна сама да прави опити за надигане в края на 2ри месец, както писа една мама по-горе, чепато дете Wink Голям тормоз видях и все още ме тормози, вдига си главичката към гърдите, следват крачетата и започва едно напъванееее, успяваше да се надигне с около 2см от леглото, сега са повече. Почервенява горкото от зор да стане. Сега го прави навсякъде, където я сложа, дори и в шезлонга и в столчето за кола.   #Crazy А и лошото е, че от напъването повръща. Не знам вече как да я удържам, току виж се изтърсила някой ден.  newsm78  Вече ще слагам коланите на столчето и шезлонга. Ама какви мускули е направила на корема...

# 20
  • Мнения: 6 461

Става въпрос за мъничко да постоява седнало и да се надига до седнало положение като упражнение?
След като направи 3 пълни месеца Peace

Седнало -след  6 месеца

Общи условия

Активация на акаунт