На каква коса?

  • 1 529
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Съгласна с Биби  Heart Eyes и ДА,помага ми много срещу пърхута  Hug

# 16
  • Мнения: 9 095
аз пък си го купих за засилване растежа и срещу косопад най- вече, ама като го спрях и забелязах пърхут Cry, иначе за растеж, наистина съм много доволна и по- малко капе вече, за нанасянето, след като го втриеш на мокра коса, защо не изчакаш 5-10мин, да попие и тогава да сушиш Peace

# 17
  • Мнения: 1 101
След изкъпване,на влажна коса Peace
Така е най-добре  Peace

# 18
  • Мнения: 811
След изкъпване,на влажна коса,увивам с кърпа за 10 мин.после суша със сешоар.

Ето и една стара тема за себорала:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=62929.0;all

# 19
  • Мнения: 569
На мен ми се омазнява косата от Себорал и никога не го слагам на измита коса, по скоро вечер и на сутринта измивам.

# 20
  • Мнения: 1 243
ПРИЛОЖЕНИЕ:

      Част от емулсията се нанася с ръка върху главата чрез разтриване с лек натиск така, че косата и кожата под нея добре да се омокрят. Главата се покрива с полиетиленово фолио и се завързва с кърпа върху него. В това състояние главата престоява: при възрастни и деца над 3 годишна възраст - 5 - 6 часа; при деца под 3 годишна възраст- до 4 часа. След това косата се разресва с гъст гребен с памук, периодично потапян в оцет, след което главата се измива.
      За омасляване на кожата на главата (третиране без наличие на въшки) препаратът се втрива по-продължително време до поемането му от кожата. Завързване на главата с кърпа не е задължително. След 1 - 2 часа главата се измива.


# 21
  • Мнения: 37
I az go slagax sled kato se izkapj, i go polzvax zaradi parxut, tova beshe edinstenoto neshto koeto mi pomagashe no trjbva postojnstvo, v nachaloto se lushtish kato smij no postepenno izchezva no v momenta v koito prestanish da go izpolzvash i pak se pojvjva .

Общи условия

Активация на акаунт