На вниманието на недоволните от детските градини.

  • 2 636
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Защо трябва да се отразява на децата един нормален разговор?
Аз когато имам някакви идеи ги споделям директно с учителките и обикновенно нещата се решават още в този момент.

Не викам, не обвинявам, не обяснявам на кой какво му е работа и скандали засега поне при мен няма.
Същото би могло да стане и в едно предаване.

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 11:30 от Reza

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206

Странно е, наистина.
Дори в момента на първа страница има теми от майки МНОГО недоволни от градините, а в тази е пълно мълчание.

Започвам да си мисля, че всъщност всички са доволни.

Или осъзнават, че това от което са недоволни не е чаааак толкова за недоволство.... newsm78

Или осъзнават, че ако се изтъпанят по телевизията да "недоволстват" и "извадят кирливите ризи на показ" , това няма да се отрази добре на децата им.
 newsm78


Ами аз нямам тия проблеми. Не ме е страх да търся правата си и тия на детето си. Може би има разлика какво разбираме под права!!! Много тук си вирят носа, но малко ги е страх действително да излязат от анонимност. Мен не ме е страх, ама какво да направя като харесвам градината на детето си. Сега няма да кажа на черното бяло... Пък който го е страх да си се страхува...

# 17
  • Мнения: 2 070
Ще участвам довечера, ето за какво ще опитам да говоря...

- проблема с липсата на места  - какво произтича от него + предложения за разрешаването му
-липса на прозрачност при приема, недостатъчна информация и предложението за информационна система и "кандидатстване" по интернет за ДЗ - за да сме сигурни, че се спазва реда на подаване на молбите..
- проблема с парите и че не са регламентирани и не се знае оползотворяват ли се за това, за което са събирани ..как се отчитат и кой контролира изразходването им..
- работното време и натякването на родителите да си взимат децата по-рано...
-ако остане време - храната и безопасността на съораженията в дворчетата, чистенето с препарати, които не предизвикват алергии, въпроса с привикването, телевизорите...

# 18
  • Мнения: 135
Ще участвам довечера, ето за какво ще опитам да говоря...

- проблема с липсата на места  - какво произтича от него + предложения за разрешаването му
-липса на прозрачност при приема, недостатъчна информация и предложението за информационна система и "кандидатстване" по интернет за ДЗ - за да сме сигурни, че се спазва реда на подаване на молбите..
- проблема с парите и че не са регламентирани и не се знае оползотворяват ли се за това, за което са събирани ..как се отчитат и кой контролира изразходването им..
- работното време и натякването на родителите да си взимат децата по-рано...
-ако остане време - храната и безопасността на съораженията в дворчетата, чистенето с препарати, които не предизвикват алергии, въпроса с привикването, телевизорите...

Относно парите-самите родители трябва да решат проблема,а не общината.Те не са задължителни-никой насила не може да те накара да ги дадеш!Сами преценяваме това.
''..ако остане време..''-според мен това е по-важното; работно време,многобройни групи/по норматив,който нее променен  документално 18-22 деца/ ;за интернет е хубаво,но всички ли имат достъп..-предусещам отговорите на г-жа Фандъкова,а и вие сигурно balloon

Общи условия

Активация на акаунт