Намаления – Есен 2021 г. и Зима 2021 г. / 2022 г.

  • 98 142
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 382
Здравейте, търся сайт за матраци на прилични цени, сайт с намаления в момента или код за отстъпка.
Благодаря ви
https://ekon.bg/latex/produkt-kategoriya/matraci/
Латекс Екон гр.Бяла - мин.мес.имаха промо 30 % на едни видове матраци, сега на други - ще взема Кокос Латекс Стандарт , има и две мемори възглавници към двойния размер. Преди години сме ползвали техен пак с кокосова вложка, но за един.легло, сменихме с двойно легло и взех някакъв друг матрак уж с мемори и полиуретанова пяна Sleepy Welness Memory става, здрав е засега, но не е като латекса "мек"- слагам в кавички, защото е условно казано това мек.

Търся намаление на уреди за вграждане фурна, котлони, съдомиялна и
за пералня Канди - вградена или невградена.

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 15:04 от *Камея

# 16
  • Мнения: 22 867
Погледнах линковете от Лабрекс, за които благодаря, и искам да попитам, струват ли ви се реални тези цени и намаления? Например матрак от 1600 лв намален на 250 🤔
Скрит текст:

Lemy, гугълнах, че ми стана интересно, в емаг се предлага, но от същите матраци.бг. Там пък други цени, че и размери. Няма отзиви, нов модел ли са, що ли......Дано някой има преки впечатления.

# 17
  • Мнения: 978
Миналия месец поръчах 2 еденични матрака от Матраци.бг, доволни сме от качеството и изработката.

# 18
  • Мнения: 13 490
Миналия месец поръчах 2 еденични матрака от Матраци.бг, доволни сме от качеството и изработката.
Това е сайт, който предлага различни марки. Ти какви ползваш и си доволна?

# 19
  • Мнения: 53
Здравейте, търся код за аптека Медея. Ще съм благодарна, ако някой сподели!

# 20
  • Мнения: 978
Миналия месец поръчах 2 еденични матрака от Матраци.бг, доволни сме от качеството и изработката.
Това е сайт, който предлага различни марки. Ти какви ползваш и си доволна?
Матрак Ultimate Comfort 25 см, Sleepy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 629
В Нотино има намалени продукти за коса + допълнителни 15% отстъпка. Получават се доста изгодни цени.

# 22
  • Мнения: 248
Някой има ли код за about you? Благодаря предварително, ако някой сподели.

# 23
  • Мнения: 4 494
Някой има ли код за about you? Благодаря предварително, ако някой сподели.
Пробвай този, май е до края на деня днес.

# 24
  • Мнения: 2 479
Търся арома лампа или арома дифузер, не знам точно наименованието, от тези, дето им се сипва масло и те на определен интервал си пускат ароматен дим. Не искам он-лайн магазини, защото ми трябва за събота, нямам време за поръчки.

# 25
  • Мнения: 1 059
Дифузери има на промоция в Златна рибка
https://www.zlatnaribka.com/difuzeri-za-aromaterapiya
В Балев био също има на по-високи цени.
Аз лично имам на Doterra с Bluetooth за слушане на музика и е готин. Особено с цитрусови етерични масла.

# 26
  • Мнения: 2 479
Дифузери има на промоция в Златна рибка
https://www.zlatnaribka.com/difuzeri-za-aromaterapiya
В Балев био също има на по-високи цени.
Аз лично имам на Doterra с Bluetooth за слушане на музика и е готин. Особено с цитрусови етерични масла.

Медика, изключително много ти благодаря. Моята фризьорка има в студиото си на ДоТерра, ама трябва да я поръчвам, а нямам време.
Утре ще ходя в Рибката, за да си избера.

# 27
  • София
  • Мнения: 13 044
Някой има ли код за about you? Благодаря предварително, ако някой сподели.
Изпратих ти лично съобщение.

# 28
  • Мнения: 842
Здравейте, дали има друг работещ код за Озон освен DK19? Харесала съм няколко детски книжки и търся вариант да сваля цената.

# 29
  • Мнения: 141
Psb26 работи все още.

Здравейте, дали има друг работещ код за Озон освен DK19? Харесала съм няколко детски книжки и търся вариант да сваля цената.

Общи условия

Активация на акаунт