Знаете ли, че... за името ДЕНИЦА

  • 29 803
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 064
Да ти е жива и здрава малката принцеса Деница! babydust7
Аз също съм Деница и до ден днешен не съм знаела, че имам имен ден на 8 ноември...
Благодаря ти за информацията!  bouquet

# 16
  • Мнения: 922
Благодаря ви за пожеланията   bouquet
Аз също си мислех, че Дениците нямат имен ден, а пък много ми се искаше - и ето изненада Grinning
Сега дъщеря ми ще празнува на 8.11 имен ден, а дни по-късно и рожден ден Joy

Поздрави Grinning

# 17
  • Мнения: 27
И аз си имам Деничка -хубавичка ,но мисля да празнуваме имения и ден на Димитров ден,защото е кръстена на дядо си Димитър как мислите правилно ли е.

# 18
  • Мнения: 105
И аз съм Деница  Simple Smile, на 28 съм и до сега не бях чувала името да има имен ден  newsm78. Но да си кажа съм била много щастлива и без да празнувам  Laughing. Пожелавам ти твоята Дени, да има поне малко от моят късмет   bouquet!

# 19
  • Мнения: 135
Ами честит имен ден  на всички с името Деница и производни   bouquet

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз имам Деница Heart Eyes И тя черпи на Димитровден, защото започва с Д. Ама щом казвате, че днес и е деня, значи довечера ще има купон Grinning

Честито на адашките!  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 405
не съм Деница, а Ангелина  Grinning

ЧЕРПЯ ВСИЧКИ  ЗА ИМЕНИЯ МИ ДЕН!




ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ ДЕНИЧКИ! И НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 12:52 от Анджелина

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ееее, хайде и аз от името на Дениците:


# 23
  • Мнения: 445
Честит имен ден на Дени!

# 24
  • Мнения: 1 517
И моята хубавица се казва Деница. И аз мислех, че няма имен ден. Самата аз съм родена на 12-ти април, но хич не я свързах с дена на космонавтиката. Ние си и нарекохме 21 юни: най-дългия ден в годината. Аз знам, че името идва от "ден" и значи да е хубава и светла като деня. И за първия ангел не знаех.
10Х за инфото, днес ще празнуваме. Чврпя виртуално кой какво му душа иска  Hug

# 25
  • Мнения: 1 517
Ей сега се поразрових из нета, никъде на пише, че и Деница има имен ден. Пък и не е редно, мисля, защото това е името на падналия ангел, който се възгордял и едва ли Църквата ще слави името му, точно на деня на Архангелите!!!
Аз лично свързвам името Деница с народното значение, за звезда Денница, което означава да е светла, хубава като светлото начало на деня! И за това поне за мен е по-удачно да се празнува през най-големия ден в годината, а не толкова на деня на космонавтиката. 12-ти април има съвсем друг смисъл като празник.

# 26
  • Мнения: 437
Хм.. а в този ред на мисли, така и не ми стана много ясно - и Зорница ли следва да има имен ден тогава?

# 27
  • Мнения: 262
Честит Имен Ден на Дени!

Да е здрава, игрива и много щастлива!

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
Да ти е жива и здрава Деничка

# 29
  • Мнения: 17
Моята дъщеричка също се каэва Деница.Ден преди да се роди,съвсем случайно попадна в ръцете ми едно списание,в което прочетох,че името Деница оэначава ден;светлина.За именния ден незнах до сега,че има такъв.Ми то на 8.11 ще празнуваме цялата рода в такъв случай.Баща ми,племенницата,сина ми,дъщеря ми и още няколко роднини hahaha JoyТрябваше по-рано да прочета темата.

Общи условия

Активация на акаунт