майки на породени деца

  • 35 165
  • 304
  •   1
Отговори
# 165
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не искам трето
нямам сили - нямам и време и ... ми ако щете и толкова любов нямам
имах две тежки и бих казала проблемни бремености - имах придобит проблем с баткото и ходих на рехабилитация 5 месеца
имам дъщеря с вродена хидронефроза - видяна още в 7-ми месец от бремеността
нямах спокойна радостна и лека ременост
първото детет - гледането беше отровено от гледката на болни деца в ДЦП клиниката и от притесненията дали ще се оправи
сега - от стреса и преумората с днвете и непрекъснатот напрежение как ще се развие хидронефрозата и какво ще стане /напр от раждането не се нзнаеше дали няма до края на първи-втори месец да цъфнем за операция/
въобще не искам повече деца

ако някой ден имам пари и възможност да гледам трето - ще си осиновя
раждането съм го усетила и сега по-скоро бих искала да направя някого щаслив и да му помогна...

# 166
  • Мнения: 4 525
имах две тежки и бих казала проблемни бремености - имах придобит проблем с баткото и ходих на рехабилитация 5 месеца
имам дъщеря с вродена хидронефроза - видяна още в 7-ми месец от бремеността
нямах спокойна радостна и лека ременост
Ох, милата и ти! Аз те разбирам! Дано да се оправи малката и да спрат твоите притеснения! Hug
mama_Blue, мерси за кафенцето! Laughing Аз моето май ще го пия навън.
Момичета, след тази нощ и аз се замислих как ще карам с две, пък за трето да не говорим - пустият му кътник, така ми мъчи детето, че... #2gunfire В 5 сутринта беше с 38.6 градуса Т, не иска компрес, врещи, сигурно събудихме блока, ама ще ни траят, какво да правят! Сега пак е топличък и вече не знам... Ще излезем малко с една друга мама, поне да глътне въздух малко, ако не иска ефералган. Та сно6ти си мислех, какво ще правя, ако и двете реват едновременно, ама реших да му мисля, когато се случи Laughing
И на мен бабите искат да ми го вземат лятото, за да съм на спокойствие с бебето, ама аз не давам. И аз хем съм изморена, хем не искам без детето. Компромисен вариант - ще си ида да раждам в нашия град (и без това от бургаското родилно, мерси Stop), ще си остана там около месец и после ще го мислим как ще се справяме...
Хайде стига засега от мен, радвам се,. че темичката потръгна, беше доста изостанала!

# 167
  • Мнения: 3 089
оф, разбирам те. поне мисля, че те разбирам...

и аплодисменти за това:
ако някой ден имам пари и възможност да гледам трето - ще си осиновя
Hug

и аз май мисля върху варианта осиновяване/приемно дете. мъжът ми не е фен, но пък е душа човек и мисля, че в някакъв момент и той ще узрее. не ми се бременее пак, но пък искам трички  Heart Eyes всъчщност, почакайте 4-5 месеца и кой знае каква метаморфоза ще претърпя  hahaha

# 168
  • Мнения: 705

и аз май мисля върху варианта осиновяване/приемно дете. мъжът ми не е фен, но пък е душа човек и мисля, че в някакъв момент и той ще узрее. не ми се бременее пак, но пък искам трички  Heart Eyes

и при нас е така. както казах мъж ми не иска 3-то за момента, ама не иска и да си осиновим, а аз много съм мислела по въпроса. за момента (следващите 4-5) години мисля да не правим нищо, пък после ще му мислим, само да сме живи и здрави   bouquet

# 169
  • Мнения: 4 525
Ъъъ...къде се дянахте? Flutter Едва намерих темата. Ами честита пролет, да ви е слънчево настроението ви пожелавам на всички.
catnadeen, по-добре ли са нещата у вас? Баткото все така палав ли е?
Таня, а ти по-добре ли се чувстваш?
Хайде, побутнете и вие малко наперд, че съвсем ще затънем. Hug

# 170
  • Мнения: 3 089
честита, честита!
дадох линк към темата на още 2 бъдещи майчета на породе ни деца, така че скоро се надявам да се включат тук.

# 171
  • Мнения: 115
            Честита първа пролет, смели майчета!

                         

                    Много усмивки и спокойствие!

# 172
  • София
  • Мнения: 4 578
Мацки, честита първа пролет и от мен. /Не че имаше много зима, ама да си кажа/ Mr. Green.
Аз съм много щастлива, че днес ми се прибират диваците, бяха 1 седм. при майка ми в Хасково. Ама съм и нещастна, щото майка заминава на 27, за 1 год. в Италия. Та ще разчитам само на свеки.
Аз не съм по-добре. Всички симптоми, които имам, си мислех, че са от това, че гледам сама децата. Да, ама то си имало болест, не ми били виновни децата. Утре сутрин съм на преглед и ехо. Стискайте палци. Само дано не съм за операция, че много ме е страх от ножове Tired.
Целувки на всички ви.  bouquet

# 173
  • Мнения: 4 525
Утре сутрин съм на преглед и ехо. Стискайте палци. Само дано не съм за операция, че много ме е страх от ножове Tired.
Стискам много силно! fingerscrossed Дано са добре нещата и не си за операция! Praynig
Тук времето е отврат и не става за разходки. Сега ходихме пеша да си купя вестник и за 100-тина метра вървяхме 20 минути Joy, че имаше интересни неща за разглеждане по улицата, та май това ни беше разходката. Поне не духа вятър вече. Дано при вас има поне малко слънчице!

# 174
  • Мнения: 3 089
няма го никакво.
а ние 40 минути се въртяхме като хахави на една асвалтирана площадка 10 х 10 метра. вие поне целево сте се движили  hahaha

# 175
  • Мнения: 136
ха, аз още по-хитро съм го измислила за 3-тото! забременявам когато симона е 1 клас, та да мога да излизам в болнични и да й помагам. раждам, когато павел е 1 клас и да помагам на него, докато бебето е малко и не изисква грижи!!! много съм  хитра, а???

само дето мъж ми е категоричен, че две стигат  Hug
малко съм обидена, че научавам от форума за плана!!1  Cry  трябва да ме светваш за тези неща овреме, че да го обмислям и да може и третите деца да са на една възраст  Hug
а нали знаеш, че малко бавно милсля, и ми тряба повече време ooooh!

# 176
  • Мнения: 705
тан4о, ти луда ли се, бре, злато!! аз тоз план го говоря още преди със симона да забременя Thinking нали знайш, че при нещата се планират с години напред, няма тън-мън Hug

мимичета, честита пролет и от мен   bouquet хайде по-бързо да идва лятото, че да се моткаме навън - времето минава къде къде по-интересно  Peace

таня, и аз стискам палци проблемът да се окаже лесно лечим. нали за базед ставаше въпрос  newsm78 ако е така, не съм сигурна, че хормоналното лечение като алтернатива на операциятя е по-добро newsm78 не съм запозната изобщо из основи, просто питай за всички странични ефекти на всяко едно лечение. УСПЕХ  bouquet

# 177
  • Мнения: 256
Здравейте, майчета:)
Много се радвам, че открих тая темичка.
Живот и здраве моите дечица ще са с 1 г. и 3 м. разлика.
Ще следя темата с голям интерес и ще трупам опит.
 Heart Eyes

# 178
  • Мнения: 1 632
Честита пролет,смели мами!Отдавна не бях влизала в тази тема и сега я поразгледах.Мислех,че само аз искам 3-то!Явно бързо се забравят всички трудности.Таткото обаче е стресиран и не е забравил,тааа.... не иска и да чуе!Само до като чуе и му става лошо.А аз мнооооооогооо искам 3-то.Хванала ме е някаква бебемания явно newsm78!Искам голямо с-во newsm63!Аз съм 1 дете,и винаги ми е липсвала компанията на братя и сестри.Ще се наложи доста да го убеждавам. Crazy

# 179
  • Варна
  • Мнения: 2 317
честита, честита!
дадох линк към темата на още 2 бъдещи майчета на породе ни деца, така че скоро се надявам да се включат тук.
Едната е тук вече. Simple Smile
Честита пролет на всички!  bouquet И моите деца, живот и здраве, ще са с 1г. и 3м. разлика. За трето не смея и да мисля, тези двете да избутам. Mr. Green Имам доста неизвестни около гледането на две малки деца и много се радвам, че я има тази темичка. Hug

Общи условия

Активация на акаунт