Силно ритниче очакваме вече, от нашето малко бебче 💙💗 Тема 4

  • 25 071
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте, и аз се включвам. На 25 години съм, термин 31 март, първа бременност.  За сега няколко лекари потвърждават, че е момченце. Преди няколко дни мисля, че усетих първото ритане, но не съм убедена дали не си въобразявам.
Предлагам да включим към темата и кой от кой град и квартал е. Живот и здраве след няколко месеца може да се запознаем заедно с мартенските бебета 😊
Добре дошла, с малката ми дъщеря се събирахме по 10-15 мами с колички. Първо по моловете, защото беше зима, а после по парковете. От всички краища на София идваха момичета и беше страхотно. До ден днешен вече 10години имам приятелки от януарските мами.
Та исках да кажа, че когато всички са на работа е хубаво да има с кого да изпиеш по едно кафе.

# 46
  • Мнения: 380
Здравейте, аз съм на 41 с втора бременност. И аз си мислех дали не е късно, но по-добре късно отколкото никога😁 Следя се в Щерев и веднъж бях при др. Вецев. Още се чудя къде точно щв раждам, за да остана там,. Вецев изражда в Шейново и това малко ме спира. Иска ми се в частна. 2015 родих секцио в Щерев. Сега чувам, че много държат на нормалното раждане, но след секцио на тези години, не бих рискувала. Ще видя какво ще кажат на следващия преглед и според това ще реша дали да се местя и да търся евентуално някой да ме следи в Надежда или Токуда. Още ми е объркано.

# 47
  • Мнения: 759
Здравейте, и аз се включвам. На 25 години съм, термин 31 март, първа бременност.  За сега няколко лекари потвърждават, че е момченце. Преди няколко дни мисля, че усетих първото ритане, но не съм убедена дали не си въобразявам.
Предлагам да включим към темата и кой от кой град и квартал е. Живот и здраве след няколко месеца може да се запознаем заедно с мартенските бебета 😊
Добре дошла, с малката ми дъщеря се събирахме по 10-15 мами с колички. Първо по моловете, защото беше зима, а после по парковете. От всички краища на София идваха момичета и беше страхотно. До ден днешен вече 10години имам приятелки от януарските мами.
Та исках да кажа, че когато всички са на работа е хубаво да има с кого да изпиеш по едно кафе.

И аз съм на 25г. Blush
Звучи хубаво, аз и не познавам много други майки, а винаги е хубаво да обменяш опит с някой, който преминава през същите неща като теб и детето ти да има другарчета. Редовно виждам сами майки да се разхождат с количките в парка и си мислех, когато и аз стигна до този етап, да заговоря накоя и може пък и да се харесаме и децата ни също, но каквато съм срамежлива ще ми е трудно, а и ще се чувствам досадна. За сега съм се запознала с едно момиче от тук, с което се оказахме съседки и се надявам скоро и на живо да се видим като се оправи малко времето. Така че бих се радвала и с други мами и бебета да се запознаем и събираме, така че да си имат приятелчета малките. Ако и с други се окажем съседки, също ще е много хубаво.

# 48
  • Мнения: 128
Здравейте, и аз се включвам. На 25 години съм, термин 31 март, първа бременност.  За сега няколко лекари потвърждават, че е момченце. Преди няколко дни мисля, че усетих първото ритане, но не съм убедена дали не си въобразявам.
Предлагам да включим към темата и кой от кой град и квартал е. Живот и здраве след няколко месеца може да се запознаем заедно с мартенските бебета 😊
Добре дошла, с малката ми дъщеря се събирахме по 10-15 мами с колички. Първо по моловете, защото беше зима, а после по парковете. От всички краища на София идваха момичета и беше страхотно. До ден днешен вече 10години имам приятелки от януарските мами.
Та исках да кажа, че когато всички са на работа е хубаво да има с кого да изпиеш по едно кафе.
Да, така е! Майка ми роди преди 13 години брат ми и тя все още излиза с майките от форума, с който се събираха тогава. С някои от тях са дори много близки.

# 49
  • Мнения: 1 825
Здравейте, и аз се включвам. На 25 години съм, термин 31 март, първа бременност.  За сега няколко лекари потвърждават, че е момченце. Преди няколко дни мисля, че усетих първото ритане, но не съм убедена дали не си въобразявам.
Предлагам да включим към темата и кой от кой град и квартал е. Живот и здраве след няколко месеца може да се запознаем заедно с мартенските бебета 😊
Добре дошла, с малката ми дъщеря се събирахме по 10-15 мами с колички. Първо по моловете, защото беше зима, а после по парковете. От всички краища на София идваха момичета и беше страхотно. До ден днешен вече 10години имам приятелки от януарските мами.
Та исках да кажа, че когато всички са на работа е хубаво да има с кого да изпиеш по едно кафе.
Да, така е! Майка ми роди преди 13 години брат ми и тя все още излиза с майките от форума, с който се събираха тогава. С някои от тях са дори много близки.

И аз много искам да има с кого да се разхождам и да пием поне кафе (или кой каквото пие) Simple Smile . За това започвам аз тогава аз съм от София кв. Дианабад Simple Smile

# 50
  • Мнения: 563
София Обеля 1

# 51
  • София
  • Мнения: 813
София, Оборище

# 52
  • Мнения: 759
И аз съм от Оборище, град София.

# 53
  • Мнения: 42
И аз съм от Оборище, въпреки че сега не съм там Sad

# 54
  • Мнения: 128
Аз съм от София, Хладилника 🙂

# 55
  • Мнения: 399
Идеята за евентуалните срещи е супер.
Аз съм от София, от Дружба 2.

# 56
  • Мнения: 479
Миленка,когато дойдете на гости на свекървата и ако има възможност да се откъснеш за час два - може да се видим да пием по кафе ☺️😏

Танче, благодарим за темичката 🥰 Може да ми добавиш розово сърчице на първа страничка 😍

Добре дошли на новите момичета ❤

# 57
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние живеем в Люлин, но пък се придвижвам с кола.

# 58
  • София
  • Мнения: 813
Понеже съм и в групата за април месец , с мамите от там си направихме една бутикова група във фб тъй като искахме да се опознаем малко повече. Оказа се, че има доста мами по отделните градове и се формират вече онлайн приятелства. Не знам дали вие имате такава, но е доста сполучливо 😊
Аз се запознах с две момичета от форума и наистина очаквам времето да се пооправи или поне да спре да вали, за да излезем.

# 59
  • Мнения: 1 825
Миленка,когато дойдете на гости на свекървата и ако има възможност да се откъснеш за час два - може да се видим да пием по кафе ☺️😏

Танче, благодарим за темичката 🥰 Може да ми добавиш розово сърчице на първа страничка 😍

Добре дошли на новите момичета ❤

Дадено Ред,  ще ми е приятно, там иначе съм вързана за моя и с неговите приятели, а те си се  виждат по мъжки та аз нямам работа там Simple Smile Така и аз ще излезна по женски  Simple Smile

И ние имаме ФБ група, ма май тук сме по активни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт