Силно ритниче очакваме вече, от нашето малко бебче 💙💗 Тема 4

  • 28 201
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 237
Това за кардиолога не го знаех. Аз имам митрален пролапс на сърцето, нормален живот си живея и откакто забременях не съм ходила на преглед. Ще трябва да ида. Колко е полезен този форум! Прегръдки на всички!

Аз мислех да отида в по-късните месеци, но на предната ФМ лекарят ми каза, че е хубаво 2-3 пъти да ме погледне кардиолог преди да родя. И аз си живея напълно нормален живот, тренирах много интензивно и също правех и много кардио и никога не съм имала проблем. Толкова искам да родя естествено, надявам се да стане, но не всичко е на всяка цена.

# 76
  • Мнения: 1 399
Аз съм с ВПВ синдром, за който имам неуспешна аблация. Първото раждане ми беше спешно секцио, а тогава не знаех за синдрома, но Господ си знае работата. Според мен при проблеми със сърцето и очите, задължително консултация със съответния лекар.

# 77
  • Мнения: 380
Да препоръчате количка, която да се събира в багажник на малка кола. Тази, която я имам, е с понпащи гуми, почти като нова, но не се събира в багажника ми.

# 78
  • Мнения: 68
Здравейте, момичета, чета ви от доста време 😊 Записвам се при вас с термин 1 март и синьо сърчице. 💙

# 79
  • Мнения: 489
Да препоръчате количка, която да се събира в багажник на малка кола. Тази, която я имам, е с понпащи гуми, почти като нова, но не се събира в багажника ми.

Много зависи от бюджета,но това за което се сещам на момента са Easywalker, mutsy и сега chipolino имат един нов модел доста компактен

# 80
  • Мнения: 499
Здравейте, погледнете колички Jane. На официалния сайт има големи намаления и доставката ще е безплатна до Бг. Ние купихме Kawai- сгъната: 64 x 61 x 29 cm. Не сме мерили, но става доста компактна.

# 81
  • sofia
  • Мнения: 2 269
Момичета, днес си позволих да хапна много малко (макс 30 гр. ) маринована сьомга и после осъзнах, че май не трябваше. Случва ли ви се да се изкушите? Сега ми е доста притеснено...

# 82
  • Варна
  • Мнения: 856
Момичета, днес си позволих да хапна много малко (макс 30 гр. ) маринована сьомга и после осъзнах, че май не трябваше. Случва ли ви се да се изкушите? Сега ми е доста притеснено...
Случва се, разбира се.  Не се притеснявай.  Количеството е малко, пък и е храна, не е отрова Stuck Out Tongue Winking Eye

# 83
  • Мнения: 13
Момичета нямам търпение да се похваля днес разбрах, че очакваме мечтаното момиченце! 😇😍💖 Когато е удобно едно розово сърчице и на мен, благодаря!

# 84
  • Мнения: 380
Здравейте, погледнете колички Jane. На официалния сайт има големи намаления и доставката ще е безплатна до Бг. Ние купихме Kawai- сгъната: 64 x 61 x 29 cm. Не сме мерили, но става доста компактна.
Кой е официалният им сайт? ☺️

# 85
  • София
  • Мнения: 745
И аз го усещам много силно и вече е много активен. Даже понякога като ме изрита силно долу и заболява или пък като ми изрита пикочния мехур и се изпусна не е много приятно, но пък много ме радва, че е такъв активен. Понякога ми отвръща като му говоря, но всеки път като кажа на баща му да пипне и малкия спира да рита, все едно го е страх от други хора. В момента спи, но до преди малко рита, а напоследък не знам как застава, но усещам, че ми притиска нещо в дясно и ме боли от самия натиск.
Иначе да попитам мами с опит или вече купилите такива неща, какво са избрали. Става дума за матрака за бебето, каква твърдост да е и каква дебелина? Гледах ги в интернет, смятам скоро да ходя и в магазин да ги видя. Видях, че има меки, средни и твърди. Кошарата я избрах, остава и матрачето и от другия месец, най-късно декември ще пазаруваме, защото сега ми се струва рано, а януари и февруари ще си почивам и едва ли ще ми се занимава с тези неща. Набелязала съм абсолютно всичко какво да е и на кои марки, даже ще сравня цените на някои неща сега и при промоциите. Иначе количката, която искам, сега е много намалена и само за нея се чудя дали да я взема още сега.
аз купих сгъваем матрак за да мога да го ползвам и при пътуване, от опит със сина ми знам, че всъшност няма голямо значение матрака. Не съм се изхвърляла с алое вера, мемори, височина. Матрачето изглежда супер удобно. За сина ми също беше обикновен за 30 лв, е 3 години си го ползва, отспа си, но го подарих. Сега искам всичко да е съобразено и да не заема излишно място. Мразя претрупани стаи.

Здравейте!
От мъжа ми, който работи в голяма верига магазин за детски стоки и от прочетеното от мен, бих могла да кажа, че от матрак не се пести!!!!! На първо място, защото бебето прекарва голяма част от живота си първите години в сън и трябва да му бъде удобно. Също така се доразвиват костите и можете да предотвратите гръбначни изкривявания. Високият клас матрак е хипоалергичен, дишащ и антиакарен за разлика от евтиния. Когато купувате за себе си също се гледа матрака, а не леглото, защото прекарвате 1/3 от живота си в спане и ми е супер странно когато родители купуват кошари за по 500лв и матрак за 30лв?! И не на последно място това е дългосрочна инвестиция - ще спи на него три години. Лично аз не бих спестила тези 200лв разлика от матрака, по-добре от някоя друга тъпотия.

# 86
  • Мнения: 457
Като стана въпрос за матрак - имам страхотен и много запазен матрак от първото бебче. Искам да го ползвам същия, но не знам как да го изпера. Уж има цип и се сваля "чаршафчето", но всъщност не се маха. Как мога да го изпера?

# 87
  • Мнения: 1 804
Момичета нещо се притесних.. От сутринта имам странно усещане в дясната страна на корема. Нещо между мускулна треска и опъване. Уж били нормални подобни усещания, но само за секунди. А при мен е от 2 часа.. Също така вчера (и днес) имах една прерязваща болка за секунда. Сякаш по някакъв нерв, защото стига чак до кракът.
Днес няма къде и да отида или пък да се обадя...
На някок случвало ли му се е?

# 88
  • Мнения: 288
С перяща прахосмукачка

# 89
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета нещо се притесних.. От сутринта имам странно усещане в дясната страна на корема. Нещо между мускулна треска и опъване. Уж били нормални подобни усещания, но само за секунди. А при мен е от 2 часа.. Също така вчера (и днес) имах една прерязваща болка за секунда. Сякаш по някакъв нерв, защото стига чак до кракът.
Днес няма къде и да отида или пък да се обадя...
На някок случвало ли му се е?
Аз съм така, особено като ставам или се протягам за предмет, който е на високо. Пронизваща болка около шева на секциото
Към 16 седмица беше постоянна болката.

Общи условия

Активация на акаунт