Обвинения от партньора .

  • 2 930
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Имам приятел и дете на почти 7 месеца .  Заедно сме от 4г. Тази година при компоскопия ми видяха раничка ,взеха контролна течна цитонамазка беше 3а група ,пуснах скрининг за човешки ппаиллма вирус високорисков тип  и си получих присъдата положителен.  Започнах лечение с инуностимулвнти и разни гъби от гинеколога ,като на своя глава си купих и Дефендил. Вече  1 месец ги пия,успоредно с това слагам втора кутия Папилокеър,я от 3 дни и Макмирор за Ешерихия коли във влагалището . Искат да ми правят някакво рязане на шийката оперативно . В ужасен стрес съм ,не водя полов живот . Почнаха от вчера едни обвинения от моя мъж,че аз съм го заразила, че съм болна,че нямало повече да правим секс и да имаме повече деца ,че трябвало ток да гледа детето ако аз си отида от рак , говори все 1 аз съм много болна ,я той бил здрав и отказва да се изследва и лекува ,защото неговия организъм бил силен к го бил преборил ,а аз шяко да го заразя . Много ме заболяха думите му.Нормално ли е подобно отношение,така да ме съди,достъчно ми е тежко от тези резултати. 😞😭

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Мъжът ти звучи като абсолютен пещерняк. Той вече те е погребал в невежеството си. Няма как да се знае кой кого е заразил. За мен, адекватното лечение е отстраняване на абнормалната тъкан. Възстановяването е няколко седмици и после е все едно нищо не е било. Прегледите следва да са на 6м и след това веднъж годишно.

Не е нормално да те съди. Аз бих го изритала, но аз съм с много ниско ниво на толерантност в момента и няма шанс да търпя подобно нещо.

# 2
  • Мнения: 12 755
Добра подкрепа, няма що. Точно на него би трябвало да разчиташ в труден момент, а той се държи като сърдито бебе и едва ли не ти трябва да го утешаваш.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Заглавието на темата е некоректно. Ти партньор нямаш.

# 4
  • Мнения: 34
Явно е така ,мисля да си тръгна . След като дори заяви че ще ходи да си търси любовница че бил здрав мъж, прав му път. Егати безотговорния човек .

# 5
  • Мнения: X
Това звучи като да е обсъждал с някой и после да се е паникьосал, че  той може да се гътне. Тегли му една на глас и не му обръщай внимание, след време ще ти се кълне че той такива работи не ти е казвал и те е подкрепял, а ти си измисляш, за да го обвиняваш. И да, държи се като пещерняк, ама повечето са такива, какво да ги прави човек. А ти не се плаши толкова от цялата история, и това ще мине.

# 6
  • Мнения: 12 755
Именно, прав му път. Не е зрял характер и стабилен мъж, та да си го "коткаш".

# 7
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Прав му път. Той няма никакво значение.
Прави каквото трябва. Намери адекватно лечение. Неандерталеца у вас, да се спасява. Те жените боб хвърлят за мъже, зарязали жена с дете и здравословни перипетии.

# 8
  • Мнения: 11 337
Егати тъпанаря!
Не можеш да разчиташ на този човек в труден момент. Да, имаш проблем, но не си сериозно болна и ако в такъв момент това му е подкрепата майната му ...
Пожелавам ти скорошно оздравяване!

# 9
  • София
  • Мнения: 7 990
Ужасен селтак.

# 10
  • Мнения: 22 867
А тоя папилома вирус все се е взел от някъде. 80% от жените се заразяват с HPV през сексуалноактивния си живот. Инфекцията се предава изключително по полов път, но също така и при контакт кожа – кожа. Не се ли допуска и той да има някаква връзка със случилото се?
За съжаление или пък не, в такива моменти най-ясно проличава струва или не човекът до теб.

# 11
  • Мнения: 19 296
Лабрекс е права, че в редки случаи инфекцията може да се пипне  не само по полов път.Да не говорим, че може той да те е заразил. При мъжете протича безсимптомно.
 Група 3а може да се обърне понякога с лечение. Не във всички случаи е необходима конизация. Консултирай се с онкогинеколог. В тази тема момичетата са много наясно:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1350634.new#new

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 09:40 от Дъждец

# 12
  • Мнения: 2 495
Върни  топката и му кажи, че той те е заразил, а ти сега страдаш. И ако много знае и се показва като абсолютен невежник, ти ще го оставиш и ще родиш дете от друг мъж. А той може да си има която иска. Не се дръж като жертвено агънце, а бъди агресивна, дори.
Не се разстройвай много, мъжете са са гола вода по медицински въпроси. И, да , много са страхливи.
Ти, обаче много си се подплашила и предполагам, в желанието си да намериш подкрепа, си го зашеметила с тази диагноза. Разбирам те, че си много стресирана, но ще ти се подредят нещата. Успех!
В момента, ти е важно да се успокоиш и да подходиш делово по отношение на прегледи и манипулации, а него игнорирай.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Тоя кретен наистина ли това му е проблема, че ако умреш, трябвало той да гледа детето?!?! И ти го каза в прав текст? Аз бих му отвърнала, че обратното е също толкова вероятно. И след това ще му обясня къде да си завре брилянтните идеи.

# 14
  • Мнения: 34
За мен този вирус се чисти с времето и ако е хванат на време  ,ако ли не нямаше да има толкова жени на земята,след като се разпространява от от  1 целувка едва ли не

Общи условия

Активация на акаунт