Пъзели - 33

  • 25 262
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 368
Мойта е - подготовка да спедиция.

Мерак ми е за този от 1500 ч, ама много малко намаление, само 20%. Ще рискувам и ще изчакам, да видя дали няма още да го намалят

https://www.ozone.bg/product/pazel-ravensburger-ot-1500-chasti-moda/

# 721
# 722
  • Мнения: 6 873
Бухтичка май не ги продаваше нейните, не помня.
А, не е така, от повечето се освобождавам. Веднъж опитах да постна както ме бяхте посъветвали, но веднага ми направиха забележка и се отказах. Освен да ви пусна линк към цялата ми колекция.
mery_poppins, записвам си 😊 А този на Rabensburger дето си постнала с 1500 части в момента го редя, много е готин 😊 Но сигурно ще го запазя.

ioana, този коледния на Мастър беше и в моята количка вчера, но го замених за другия в последния момент.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 376
Моята поръчка също чака спедиция. Този път съм поръчала само два пъзела, и двата са коледни подаръци. И въпреки това навъртях една сума... Innocent

И аз имах един период, в който постоянно ми вадеше тези смахнати картинки за търсене на светофари, колелета и лодки. Така и не разбрах на какво се дължеше, след няколко десетки упорити издирвания на гореизброените, спря да ме тормози.

А ето това борят моите мъже:



Да видим колко време ще се мъчат преди да се предадат и да се включа и аз. Nerd

# 724
  • Мнения: 3 980
Искам да похваля Озон. Днес малката реди един пъзел, който съм й купила още края на януари. Оказа се с една липсваща част и една дублирана. Реших да им пиша, нищо че е толкова отдавна. Пъзела го бях взела за 15 лв, 300 части на Master piece (къде ми е бил акъла за 15 лв за 300 части, не знам). Та показах им снимки и ми казаха, че понеже пъзела вече го нямат наличен, ми предлагат компенсация от 7 лв. Казах им, че съм съгласна и ще си купя друг пъзел на децата и те казаха, че щом е така, ще ми направят даже компенсация от 10 лв. Много съм доволна, как да не поръчвам от тях. И си пуснах поръчка за 183.00 лв:)

# 725
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Бухтичка май не ги продаваше нейните, не помня.
А, не е така, от повечето се освобождавам. Веднъж опитах да постна както ме бяхте посъветвали, но веднага ми направиха забележка и се отказах. Освен да ви пусна линк към цялата ми колекция.
mery_poppins, записвам си 😊 А този на Rabensburger дето си постнала с 1500 части в момента го редя, много е готин 😊 Но сигурно ще го запазя.

ioana, този коледния на Мастър беше и в моята количка вчера, но го замених за другия в последния момент.

Бухтичка, извинявай, грешно съм запомнила!
Ама как така ще ти правят забележка, ние тук нон стоп правим търговийката. Дай линк към нещата, които продаваш.
Аз тези влакове ги гледах много и ако бяха 1000 веднага да си ги бях купила, но уви, 2000 няма да има къде да ги наредя.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Ами няма да пишем "продавам", а ще пишем "освобождавам се" от еди кои си пъзели или "предлагам" пъзели 😋 И няма да има забележки. А то ние помежду си си знаем за какво става дума.

И аз чакам линк.

# 727
  • Мнения: 4 368
Бухтичка, все пак си запиши, ако някога (след години Simple Smile )решиш да се оттървеш от Rabensburger 1500ч

# 728
  • Варна
  • Мнения: 376
По принцип 2000-ците ги редим на кухненската маса, тя идва точно. Но този път е заета с моята техника, понеже всички сме си вкъщи, и нямаше как. Ще го редим на части и нареденото ще слиза на пода.

# 729
  • гр.София
  • Мнения: 1 589
Аз вчера поръчах в Озон и днес получих съобщение, че пъзела е изпратен. Утре сигурно ще имам включване от Еконт.

# 730
  • Мнения: 6 873
А моята поръчка от тази сутрин е още със статус "Очаква проверка от оператор" Laughing Но няма проблем, аз не бързам.

mery_poppins1, добре, записвам те и за този евентуално в бъдеще Relaxed

Оставям ви един линк Wink https://airtable.com/shrJfco5rpU457GlK
Мога да го пускам периодично когато има нещо ново без да обявявам каквото и да било.

А по принцип всичките ми са тук, но новите още не съм ги добавила, на статусите пише накъде са - https://airtable.com/shrYvNOHRcHWDXRXH

Последна редакция: пт, 19 ное 2021, 19:37 от Бухтичка

# 731
  • София
  • Мнения: 8 520
ToniShu -с небето как се справи ? Или си имаше отличителни неща, които на първо четене от снимката не се виждат.
По гъстота на звездите и по нюанс на цвета до едно време, накрая по форма Simple Smile Ако не беше тази марка, сигурно щях да си скъсам нервите, но в случая - не Simple Smile
Бухтичка, то цяла галерия - просто Уау!!

Моята поръчка от вчера е "изчаква събиране", каквото и да значи това.
Аз слагам в скрит текст обявите за продажба (знаете) и досега не са ми е скарали. Тоа долу не е обява Simple Smile  
Скрит текст:
Кумата днес е с отрицателен тест, значи може да не е била заразна като беше у нас онзи ден. ММ днес си направи един тест - отрицателен; в неделя е мой ред, после пак той и след това - преди излизане сред хора - по още един за всеки случай. Това го казвам за тези, които имат допир с мен, не се жалвам (то няма от какво).

# 732
  • Мнения: 4 368
ToniShu, тоя лунен сън много го харесвам, ама дали ще се справя!?

# 733
  • Мнения: 6 873
Положението с озон е такова, че…до края на годината спокойно мога да стигна група Платина Rolling Eyes
Освен поръчката вчера ходих и да си взема двата пъзела от Англия, влюбена съм Heart


По препоръка на някой тук си смених сортерите. Преди използвах на Равенсбургер, 6 еднакви кутийки една върху друга и сортирах основно по цветове в тях. Но като размер са малки и частите стояха една върху друга. Някой тук ме светна, че сортерите на Heye са по-големи и още на следващия ден ги бях поръчала. Действително ми харесват и са ми удобни. А понеже сортирането на цял пъзел ми е малко досадно напоследък обичам просто да си сложа обърнати частите във всичките кутийки и после ми е доста лесно да си извадя нужните като реша кое искам да редя. Та сега ми е интересно да си наредя някои от пъзелите от миналата година, които пазя с тази техника, тъй като си е различно усещането някак.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Моите пътуват. И двете. Съдба, какво да се прави...

Общи условия

Активация на акаунт