Да започвам ли със Саб-Симплекс?

  • 1 369
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 233
На нас нито Саб Симплекс-а, нито Еспумизан-а ни помогнаха. Най се успокояваше от чая от копър.

# 16
  • Мнения: 678
Не избързвай с капките,ако наистина с колики,ще имаш време да експериментираш от какво точно ще се повлияе най-добре при вас.На нас ни помогнаха само Бейбинос-а.
  Peace от първата вечер след раждането - беше със силни колики- само тя плака цяла вечер в родилния дом....и така след като се прибрахме в къщи се повтаряше всяка вечер.....всичко пробвахме.......и всякакъв вид капки- но само Бейби носа и то след нахранване   действаше и й помогна . Давала съм й го преди храна- не действа.  Peace

# 17
  • Мнения: 516
Можеш да даваш вече, аз започнах доста по рано с Бейбинос и бях много доволна. Но след хранене. Peace

# 18
здравейте, аз съм таткото на Виктор(2,5 седмици) имаме следния проблем; прекалено много газове, акото му е доста воднисто и първата седмица акаше почти при всяко хранене и ми се струваше, че понякога беше зелено. водихме го при ЛЛекар която каза няма проблем и да пие Еспумизан. от него почти нямаше промяна дори акото му стана като супичка, спряхме го и му дадохме оризова вода за затягане. сега сме купили Саб Симплекс и се надяваме да помогне. приемам всякакви съвети и упреци които могат да са ми от полза. какви са тези чайчета и какво е Бейбинос.

# 19
  • Мнения: 1 884
здравейте, аз съм таткото на Виктор(2,5 седмици) имаме следния проблем; прекалено много газове, акото му е доста воднисто и първата седмица акаше почти при всяко хранене и ми се струваше, че понякога беше зелено. водихме го при ЛЛекар която каза няма проблем и да пие Еспумизан. от него почти нямаше промяна дори акото му стана като супичка, спряхме го и му дадохме оризова вода за затягане. сега сме купили Саб Симплекс и се надяваме да помогне. приемам всякакви съвети и упреци които могат да са ми от полза. какви са тези чайчета и какво е Бейбинос.

Бейбинос са капки за колики /лекарство/. На пазара има най-различни. Чайовете за колики са на основата на копър и други билки които действат антиспазмолитично. Марки - Hipp /той е на гранули/, Blevit е също хубав чай, Бебезан е български чай.
Ако бебето е на още на кърма е нормално акото му да е рядко и воднисто, когато започне адаптирано мляко ще се посгъсти.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Напълно безопасни са тези капки, и на нас ни ги изписаха още първият ден от изписването.

# 21
  • Мнения: 101
Истинските колики започват от 20 до 25 ден на детето.Аз лично давам Еспумизан.Чай на Hipp успокояващ,добявах копър и анасон.Слагах топли кърпи.Купих си шишета на д-р Браун и Авент,против колики ,но уви имаме си ги Simple SmileИмам чувстото че каквото и да даваш само малко облекчава,просто трябва да имаме търпението да си минат от само себе си.Дано поне са за по кратко време,защото явно при всяко дете е различно.

# 22
  • Мнения: 75
Здравей.На моята Ния коликите й започнаха на първата седмица.Тогава имах Infacol на разположение и много й помагаше.Когато свърши обаче настана ад.Нито еспумизана й помагаше,нито бебинос,дори ставаше по-зле.Тогава докато чаках да ми донесат Infacol чайчето за колики на Hipp поне малко й подейства.Така че при всяко бебе е различно и трябва да се опитва,докато се стигне до най-ефикасното.

# 23
  • Мнения: 1 733
Ние също имахме колики, но не ни помогнаха никакви капки, нито пък чайчета. Единственото, което помогна е мехлемчето за коремче Бейбинос. Мажех го сутрин и вечер след баня и действаше страхотно!

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Давах Саб симплекс, но тя нямаше колики силно изразени. Успешно я запекох с тези капки и сега ака на два три дена по веднъж, защото идеята на Саб-а е да забави перисталтиката. Спрях ги категорично, сега давам само чайче от копър, но коликите вече ни отминаха.

# 25
  • Мнения: 178
Коликите започват след 10 ден и продължават до края на 3 месец. Започвай смело с капките и ако случайно получи бебчето запек - смени ги с Еспумизан. УСПЕХ!

# 26
  • Мнения: 966
и тя някъде на 3 седмици започна с коликите и давах еспумизан и сабсимплекс,редувах ги,а и аз пиех чай от копър и анасон.Та с всички тези мерки имаше колики само вечер за 10-15 мин.

Общи условия

Активация на акаунт