💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 8 (17.10. - 24.10.2021)

  • 75 144
  • 1 784
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 495
Гласувах за шампионите. Като племе са ми най-симпатични, но подозирам, че тази или следващата седмица Красима ще си тръгне и ще се разпаднат. Надявам се да не съм права.

# 16
  • Мнения: 9 700
Ех, каква еволюция.
Докато Траките си ходеха с публиката на арената, на Бойците им се налага да си я носят.

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 18:45 от Bengun

# 17
  • Мнения: 20 168
Мерси за темата!
Гладувах за Бойците, Морунката да живне малко, че ми е жал да гледам как му се въртят гащите.

# 18
  • Мнения: 40 912
Какви правила ви гонят??? Това във връзка с последния пост от миналата тема. Даже в реалния живот, където всички се водим от всякакви закони, правилници и забрани, важи максимата " Позволено е всичко, което не е изрично забранено". А какво остава за това нагласено предаване? при това тук никой не е казвал как трябва да се стои. Беше казано само какви са целите - да подпираш кубчето с глава и то да не пада. Клякането се предполагаше от ниската греда и ние всички (аз също) по инерция приехме (БЕЗ НИКОЙ ВСЪЩНОСТ ДА ГО Е КАЗВАЛ), че се изисква да се застане както се застава на изометрична тренировка за крака  - в най-натоварващата и трудна поза. Така застават например на тренировка по карате в така наречената ездачна стойка (киба дачи) за да си тренират издръжливостта. Да де, ама там целта е да е трудно, за да има ефект, докато в играта целта е да намериш най-лесната поза, за да изкараш най-дълго. И това, че всички ние по инерция подходихме като на тренировка всъщност е влизане в капана на шаблонното мислене. В същото време стойката на Мани беше нестандартна и нешаблонна, без да нарушава нищо от обявените правила, тя застана в най-удачната позиция. Евала, ако сама се е сетила, и тъпо, ако са я подучили.

# 19
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Аз от написаното разбирам, че са им казали да застанат така, както затанаха тримата... Вече колко е така няма как да се знае.

# 20
  • Мнения: 40 912
Все пак слушахме какво им казват. А и можеха да се извъртят без да падне кубчето, или поне да опитат.

# 21
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Все пак слушахме какво им казват. А и можеха да се извъртят без да падне кубчето, или поне да опитат.
По- скоро слушаме каквото ни монтират. И аз се чудя защо някой от мъжете не пробва да се завърти като Мани.

# 22
  • Мнения: 9 656
Ето, добре че Манка не тренира, че да се сети как да застане Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 12 409
Благодаря за темата!
Гласувах с все ми е едно. Много съм разочарована от всичко, което гледаме. Манка, Поля и Полимир са ми изключително неприятни. Без тях предаването ще е по-приятно за гледане.

# 24
  • Мнения: 40 912
Ето, добре че Манка не тренира, че да се сети как да застане Grinning

Майтап, майтап, ама е баш в десетката, защото нетрениращият няма навици и рутини в съзнанието си и си измисля как да застане, докато трениращият заема обичайната стойка за изометрия.

# 25
  • Мнения: 9 656
Да бе, аз съвсем сериозно го казвам Simple Smile

# 26
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мерси за темата!
Гладувах за Бойците, Морунката да живне малко, че ми е жал да гледам как му се въртят гащите.

На гладувай за тях! Те не заслужават.

# 27
  • Мнения: 5 441
Благодаря за темата!

# 28
  • Мнения: 5 694
Само Приключенците не искам да са в Резиденцията, нека да са на реката!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 775
Смайли, благодаря за темата! 💐 Гласувах, че ми е все тая, кой, къде ще е. Интересно ми е, кой пост ще поверят на австралопитека за утрешната битка?! Ако съм аз, ще я сложа на най-възловия, нали е "най-комплексна" и велик "стратег". Ще погледам сеир, после с бодра крачка, към реката...

Общи условия

Активация на акаунт