Къванч Татлъту 💙 - минали и бъдещи проекти, партньори - 99

  • 28 930
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 255
Айре, ако Башак отиде довечера мисля, че ще измести фокуса на мероприятието 😜 ще стане като Седат и Налан.

# 556
  • Мнения: 18 715
Айре, ако Башак отиде довечера мисля, че ще измести фокуса на мероприятието 😜 ще стане като Седат и Налан.
е ще има интерес към нея, но ще присъстват/предполагам/ и други любопитни и актуални звезди като Керем и Ханде, например.
Башак на последните й Пеперуди Heartbeat



Феми Hug, ами нямаха късмет-кофти ден и канал....
на теб ти пожелавам положителни емоции и изненади от Чачо, трябва да те компенсират с нещо Wink

Stuck Out Tongue Winking EyeHeart Eyes


Снеже Hug

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 19:44 от Airra

# 557
  • AMS
  • Мнения: 6 457

Привет, дружки!!!


Благодаря ви за преводите и споделеното!!!


За премиерата на историята Празникът на влюбените,
няма по-подходяща дата от Денят на влюбените.



И премиерата на Хайде сине
беше в същата седмица на февруари.
Впрочем най-добрите филми,
които съм гледала през последните години,
са били повечето през февруари.



Имаше и друго да пиша, но другия път.
Тази вечер ще ми е много натоварена
с пеперуди, присъди и формула.


# 558
  • Мнения: 18 715
Момичето взеха Златна Пеперуда за най-добър сериал Hands Plus1
Поздравления!

# 559
  • Мнения: 3 255
Айре, радвам се за Момичето 😍 Големи страсти около тези награди. Уж измислени, уж купени, но спечели ли любимец вече е престижно.
Фени къде е днес ? Надявам се всичко да е наред 🤗
Лека 🤗🤗🤗

# 560
  • Мнения: 18 627
Айре Heart Eyes браво на екипа на Момичето! Hands Clap Да разбирам, че Башак я няма, щеше да я споменеш.
Благодаря за споделеното! Kiss Рускините много удобно са прескочили най-важното от интервюто на Киво Stuck Out Tongue Winking Eye Брех, да я е харесал още 2010 г. ??? Ама щом казва ...
Да ти кажа, и аз започвам да вярвам, че може би е истина за рекламата, иншалах! И аз най-вече заради това, че няма по-подходящ за такава именно реклама, ето още един превод.
Цитат
Кыванч Татлытуг, известный своей любовью к природе и заботой об окружающей среде, стал рекламным лицом, которое компания Mercedes выбрала для представления своего электромобиля.
Кыванч Татлытуг, как посол доброй воли Unicef, напомнил о внимательном отношении к природе и окружающей среде, и сказал: «Мы должны полностью пересмотреть наши привычки, модели производства и потребления. Должны научиться жить, производя, а не только потребляя».
В конце этого месяца будет снят рекламный ролик, который будет публиковаться в социальных сетях и на цифровых каналах.
Къванч Татлъту, известен с любовта си към природата и грижата за околната среда, стана рекламното лице, което компанията Mercedes избра, за представяне на своя електромобил.
Къванч Татлъту, като посланик на добра воля на Unicef, напомни за внимателното отношение към природата и околната среда и каза: „Трябва напълно да преосмислим нашите навици, моделите на производство и потребление. Трябва да се научим да живеем, като произвеждаме, а не само да консумираме."
В края на този месец ще бъде заснета рекламата, която ще бъде публикувана в социалните мрежи и цифровите канали.

Цитат
със сигурност си се заредила с хубави Кузейски флуиди!! Blush Heart
Ооо, да! Обожавам го този сериал, наистина! Отново ме разтрепери финала, много силен! А тези двамата ми пълнят душата винаги! Heart


Почти изгледах 1 серия на Игра на съдбата. Харесва ми, Ойкю е прекрасна и отново играе ролята на смела жена. Само дето се зачудих защо направиха тази глупост да бягат, а не извикаха веднага линейка и полиция, никой нямаше да обвини 15 год. момиче, което се е защитавало от насилник, но сериал да става. Стигнах до най-интересното, да видим Махир какво ще каже, като разбере, че се е обзавел с жена и две големи деца. А Акън ще участва ли изобщо в тази серия ? Smile
Божее, ама как можаха да изберат този Иван пред Джейми ... та той направо си пееше фалшиво на моменти, Бо Рап не е за неговата уста лъжица, ама ... Жалко за Джейми, за мен беше по-добрия.
Снеже, Гости, Феми, Диве Flowers Hibiscus
Диве Kissing Heart благодаря за красотите! Kiss Ще видим дали ще излезеш права за филма февруари, дано!
Пепи Heart Eyes благодаря и на теб за споделеното! Kiss Няма и да разберем сигурно защо забавиха Якамоз, но дано ни зарадват скоро!
Цитат
В началото мисля, че едва ли е имало човек, който да е харесал Джемре, особено ако е гледал ЗП и Берен. Чисто физически разликите бяха огромни, а и в началото на сериала героинята й не беше кой знае с какви и положителни качества.
На мен ми хареса веднага! Stuck Out Tongue Closed Eyes Аз ЗП го гледах още 2009 /2010 г. и веднага след това КГ 2011, но изобщо не съм се и сетила за Берен да ти кажа, не ли да ги сравнявам. Тя пък Бихтер щото беше пълна с положителни качества SmileИ не мисля, че физическите разлики са чак пък огромни, на мен лично излъчването на Ойкю ми допада много повече, това ми е много по-важно от красотата, а и въпреки малките несъвършенства на брадата и, за мен тя е много привлекателно момиче, такива очи като нейните малко хора имат, само те ми стигат, за да я харесвам ужасно. А и е адски талантливо човече. А двойката им с Киво ми е най-любимата до сега, мога да ги гледам целодневно и не ми омръзват. Но, всеки с вкуса си, моя по отношение на актрисите не съвпада с вашия Smile

Цитат
Големи страсти около тези награди. Уж измислени, уж купени, но спечели ли любимец вече е престижно.
Stuck Out Tongue Closed Eyes да! Ми да си ги купуват и техните любимци, бе, гроздето е кисело Stuck Out Tongue Winking Eye
Италианките са страхотни! Те действително се влюбиха в актьорския талант на Къванч.
Бях при татко цял следобед, после загледах сериала с Ойкю и едва сега се разписах. Едновременно с това следя и Гласът на България Smile Сега ако отпадне и Стефан, направо го приключвам! Stuck Out Tongue Closed Eyes
Да, другата неделя хич няма и да гледам! О, забравих, че имам и още един фаворит от мъжете - Борис. Да видим дали поне той ще продължи.
Лека вечер! Hug

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 22:05 от queen_fenka

# 561
  • Мнения: 18 715
Фенче Kissing Heart е Башак е няма...тя май не работи вече с Пантен.
и мен ме е яд за Джейми, ще изчакам да видя, дали Даниелчо ще продължи.
Цитат
Брех, да я е харесал още 2010 г. ??? Ама щом казва ...
да и аз се позачудих на тоя отговор, плюс това Башак тогава е била  с фамилия Франсез Wink но може би Киво е имал нещо друго в предвид, примерно началото на връзката им.
Оххх как скочи в защита на Ойкю Stuck Out Tongue Winking Eye
ето я на Пеперудите

аз като почна да гледам нов сериал с Къванч се абстрахирам от предишните и се наслаждавам на историята и новата му партньорка. така стана и с Джемре/Ойкю, никога не съм я сравнявала с Берен/а знаете колко съм прострастна/
за Съдбата/сериала на Ойкю/има някои наивни сц. линии, ама сериал да става, Акън се появява в посл. минути, той е баща на децата й.
Ще видим за Мерцедеса, надявам се скоро да се разбере....

Пепи Hug
Цитат
Големи страсти около тези награди. Уж измислени, уж купени, но спечели ли любимец вече е престижно.
е да Stuck Out Tongue Winking Eye
забавлявам се с една тема във форума тая вечер, първо решиха, че техните любимци не са вземали на 100 % заслужените им награди, а като се разбра, че все пак са ги спечелили, те пък любимците ги няма на церемонията Laughing


лека.

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 22:16 от Airra

# 562
  • Мнения: 18 627
Айре Heart Eyes от какво да я защитавам Ойкю ? Thinking Така мисли Пепи, а аз само и отговарям, че има и такива като мен, които са я харесали и защо. Аз пък съм пристрастна само към ашкъма Satisfied
Абсолютно!
Цитат
аз като почна да гледам нов сериал с Къванч се абстрахирам от предишните и се наслаждавам на историята и новата му партньорка.
Цитат
Всъщност първия път, когато видях Башак веднага бях сигурен, че един ден
щяхме да се оженим и да имаме семейство заедно.
Ами от твоя превод, излиза, че я е харесал, още когато я е видял, когато е била стилист в ЗП. Може да я е чакал да се разведе Smile Няма значение, това е най- важната част Heart
Цитат
Тя е любовта на живота ми.
Е, Борис остана, добре. А Даниелчо срещу Петя ? Да видим Thinking

# 563
  • Мнения: 18 715
Айре Heart Eyes от какво да я защитавам Ойкю ? Thinking Така мисли Пепи, а аз само и отговарям, че има и такива като мен, които са я харесали и защо. Аз пък съм пристрастна само към ашкъма Satisfied
Скрит текст:
Абсолютно!
Цитат
аз като почна да гледам нов сериал с Къванч се абстрахирам от предишните и се наслаждавам на историята и новата му партньорка.
Цитат
Всъщност първия път, когато видях Башак веднага бях сигурен, че един ден
щяхме да се оженим и да имаме семейство заедно.
Ами от твоя превод, излиза, че я е харесал, още когато я е видял, когато е била стилист в ЗП. Може да я е чакал да се разведе Smile Няма значение, това е най- важната част Heart
Цитат
Тя е любовта на живота ми.
Е, Борис остана, добре. А Даниелчо срещу Петя ? Да видим Thinking
е имаше доза защита- най-малкото за това, кое харесваш във външния вид на Ойкю Wink...както и да е.
а моя превод на думите на Къванч е автоматичен, както и този на рускините.....
предполагам е имал впредвид това, което написах в горния ми пост.
оффф яд ме е за Даниел, много ме кефи как пее/и мой стил музика/, нищо че е лигльо, както каза Лечев.

# 564
  • Мнения: 3 255
Фени, за външния вид... съгласна съм всичко е много субективно. Но.... самата ти беше написала на Поли, че си започнала да харесваш образа на Джемре след 5 серия. И понеже ги сравних с Берен, сега се замислих, че техните образи на Бихтер и Джемре се развиха в напълно противоположни посоки. Ако условно може да се каже, че Бихтер започна като положителен образ , то Джемре трябва да извърви своя път до него. Истината е, че харесвам всички партньорки на Къванч. Не мога да си представя друга в определен образ, но ако не бяха играли с него едва ли щях да им обърна внимание, колкото и красиви, и талантливи да са.

За написаното за Башак ми се получава малко като изгубени в превода. По скоро си мисля, че е имал предвид от както са започнали да се срещнат.
Освен, че Башак е с друга фамилия доколкото си спомням от финала на ЗП, Къванч беше с друга жена. Има и едно интервю с нея на първа страница правено около снимките на КСШ и там точно я питат дали са имали отношения по времето на ЗП и тя много рязко даже отговоря.
Лека, момичета 🤗🤗🤗

# 565
  • Мнения: 1 069
Здравейте, момичета!
Вече съм на 35-ти епизод на Север -юг и определено някои неща взеха да ми писват. Например писна ми от имитационно невинния поглед на Симай, който на моменти взе да ме води към аналогии с животинския свят. Побърква ме изражението стил "Сърна пред фарове"  всеки път, когато някой е на път да я спипа в крачка и тя замръзва сякаш, ако не мърда и изглежда като катерицата от Ледена епоха, престояла стотици години в ледника, всичко ще се размине и никой няма да я заподозре в поредната и лудост. Пример - когато Кузей я хвана да му преглежда съобщенията (вечерта след вечерята на Джемре със Синанер и свиренето на саз от Кузей)....Друг пример - мама Хандан я спипва да подслушва по сатенен халат зад вратата...трети пример - Али предлага да я закара до работа, след като я изгониха и баламосваше всички....еее, писна ми! Да се взимат с новата любов и да оставя Кузей на мира най-сетне!
Но това не е всичко. Определено ми идва в повече и присъствието на майката на Бану - с аристократичната си походка, важно пристъпвайки насам натам по дълбоко деколте и кисела физиономия (и двете способни да оставят трайни психологически аномалии в околните при по-продължително общуване). Като изключим  покойния Атила, излиза, че Гюней е най-добрият човек в обкръжението и, предвид маменцето, батко Баръш и кака Венюс.  А ако трябва да посочим някой, който е с Бану не само заради властта и парите, сигурно ще трябва да стигнем до кафемашината....
Гюней дори не знам вече как да го коментирам, защото празният му поглед би ми паснал идеално на интериора в някоя килия, но ...сигурна съм и на това ще му дойде времето!

Иначе много ми хареса достойното поведение на Джемре на вечерята, когато разбра за годежа на бившия и русото. При толкова опити да я вбесят, реакциите и бяха направо жестоки. Но най-голямо удоволствие ми достави погледът на Гюней, който се беше настървил да търси улики на ревност и тъга и си остана с настървението. Страшно обичам разочаровани подлеци! Все пак можеше да лепне една фалшива усмивчица за пред хората, както се казва, ама той горкият и това не успя да направи.

П.С.
Скрит текст:
Серията на момичето беше много интересна за мен.Хайри започна да блести като бисер в тиня, насред всичко, с което е заобиколена Налян. За Музо - аз неведнъж съм казвала, че ме разочарова. Сега затвърджава това впечатление. Първоначално аз много го харесах и имах предчувствието, че той би могъл да бъде опората на Налян в този дом и в този объркан луд и жесток свят. Не знам защо, но имах някакво некрепящо се на никакви доказателства доверие в неговите чувства и това, че той е по-различен от останалите от семейството си. "Играта" му с тази жена ми е безкрайно неразбираема и нелогична. Моля, ако някоя от вас е разбрала целта му, обяснете ми я, защото уж гледам внимателно, но това съм го пропуснала. Какво всъщност цели със заблудата, която гради?
Най-шокиращото обаче лично за мен беше поведението на Адил. Явно годините самота и живот с черната  мраморната вещица му са се отразили, без да го съзнава. Ясно е, че всеки на този свят има нужда от любов и внимание, но това, че Джана реши да му ги предложи ей така безкористно, ей в точно този момент и с такава голяма лисича усмивка, трябваше да му светне слабохарактерната и прашасала лампичка дори и на него. Но уви...Обаче сега чак ми става жал за него, защото колкото и да е глупав и съгрешил, именно той трябва да знае какво е да живееш с инквизицията под един покрив. Не искам да си мисля какво точно ще му отреже и ще нареди на сушилника в мазето тая гад...Но да е внимавал и да беше я изпратил в психиатрията навреме!  

# 566
  • Мнения: 18 627
Добро утро, момичета ! Hug Честит Никулден!


Поли Kissing Heart благодаря! Ох, бе, отново ме разсмя с определенията ти за героите, опасна си Smile
Скоро, скоро ще свърши мъчението ти със Симай, споко. Момичето все още не съм го гледала, не мога да взема отношение, но ти благодаря за споделеното! Днес ще гледам да наваксам.
Пепи Kissing Heart точно така, харесах героинята Джемре едва в 5 серия, но актрисата я харесах веднага като визия. Поне така те разбрах - че след Берен едва ли някой може да хареса Джемре, демек Ойкю в началото, заради огромните физически разлики между двете. И заради това ти отговорих, че може Smile И се аргументирах защо. Ако не съм те разбрала правилно, съжалявам. Колкото до образите на Бихтер и Джемре, имаше нещо такова, да! Hands Plus1
И това е вярно в голяма степен и за мен Hands Ok Hand
Цитат
Истината е, че харесвам всички партньорки на Къванч. Не мога да си представя друга в определен образ, но ако не бяха играли с него едва ли щях да им обърна внимание, колкото и красиви, и талантливи да са.
Само Бурджу я харесах много и без да е играла все още с ашкъма Smile
Цитат
Има и едно интервю с нея на първа страница правено около снимките на КСШ и там точно я питат дали са имали отношения по времето на ЗП и тя много рязко даже отговоря.
Стана ми интересно, къде на 1 стр. има интервю с Башак ? Thinking Възможно ли е да си чела нещо в архива ?
Айре Heart Eyes Е, хубаво, де, няма да споря с теб, щом така си го усетила Smile
Догледах серията, става доста интересно. Акън за сега не ме впечатли с нищо, да го видим в новата серия.
Дааа, Даниел нямаше шанс срещу Петя, за съжаление. Вярно, невероятен глас има това крехко момиче, но поне аз мисля, че Гласът на България трябва да може да пее всичко, а не само народни песни, но, никак няма да се учудя, ако тя спечели.
Ох, бе, тези нашите така дълбоко се покриха ... надявам се да е вярно това за рекламата, та поне там да го гледаме, ако споделят нещо от снимките, наистина вече много ми липсва на екран!


Хубав ден и успешна нова седмица! Hug

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 10:29 от queen_fenka

# 567
  • Мнения: 1 069
Здравейте и от мен! Фени, благодаря за кафенцето! Сега чакам и Айрето!

Честит Никулден! Пожелавам ви здраве! Ако имате именици - да са ви живи и здрави!
Благодаря за хубавата компания на всички ви!

# 568
  • Мнения: 3 255
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Честит празник 💐
Фени, разбрахме се 🥰♥️
За интервюто..и аз го потърсих, но не го намерих🤔 но съм сигурна, че тук съм го чела. Може би Айра ще се сети. Башак я питаха защо е отишла в Русия по времето на снимките на КСШ, как е започнала връзката им и това, което вече писах имали ли са отношения още по времето на ЗП.
Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

# 569
  • Мнения: 18 715
Привет момичета и Честит Никулден! Animal Fish
Blush


Охх бе Поли Hug,  с глас се смея на твоя коментар Laughing, как ги измисляш, голям талант си!!
Симай скоро ще се омете от живота на Кузей/е не окончателно Stuck Out Tongue Winking Eye/
а на кого ще се нахендри, няма да повярваш : ))
за Момичето.....
Скрит текст:
Цитат
Не искам да си мисля какво точно ще му отреже и ще нареди на сушилника в мазето тая гад...Но да е внимавал и да беше я изпратил в психиатрията навреме!  
Joy
точно за Адил, доста глупави действия от негова страна, но продиктувани от самота и жажда за внимание, както и Джаба много умело му гъделичка егото.
И аз не мога да разбера мотивите за действията на Музо, може би това, че чу как се изказа приятелката на Налан за него и определено доста го заболя Worried...и реши да разиграе тоя театър за да не го съжаляват.
Според мен идеята на СЦ е да използват и факта, че тая Мелиса е имала общо със Седат и от там да заплетат нови интриги. плюс това е близка с Хайри, още материал...

Пепи Hug лека и спорна да ти е новата/стара форма на работа!! Blush
да, няма интервю с Башак на 1 стр. спомням си за тия нейни думи и даже/случайно/ съм запазила това интервю в един  файл/където си събирам стари неща/ слагам го в спойлер....
Скрит текст:
Говори се, че заради Къванч Т. вие сте се развели с вашия мъж, че по време на сериала ЗЛ сте имали отношения, вярно ли е това ?
 - Не, какво говорите ... това е пълен абсурд и лъжа ...развода с мъжа ми е нещо лично, засягащо единствено само него и мен, и не сме се развели, защото аз съм имала някого или той ...
И все пак, как ще коментирате отношенията си с Къванч по време на снимките на ЗЛ ?
- Няма какво да коментирам ... Аз бях стилист в този сериал, както всички знаят, бях омъжена и какви отношения бихме могли да имаме ?
Но, вие сте общувала с актьора , как можете да обясните, че днес сте заедно и живеете в граждански брак ?
- Ние бяхме приятели, добри приятели, а за това, което е сега между нас, мога да кажа само едно ...да, ние живеем заедно и аз съм щастлива.
По какви причини не се коментират вашите отношения от КТ ?
- За това трябва да питате него ...
Вие бяхте в Русия на снимки с него ?
- Аз не пътувах с тях, после отидох
Чия беше инициативата вие да присъствате на снимките ?
- На двамата ...
Вие познавате КТ отдавна, как мислите, защо той е толкова потаен и не обича да говори за личния си живот ?
- Мисля, че този въпрос трябва да зададете на него ... има хора, които не обичат публичността, това е всичко.
Вие се явявате дизайнер на облеклото на Къванч ?
- Не напълно.
Кажете, носят се слухове, че ще представяте своята колекция в Европа, потвърждавате ли този факт ?
- Имам планове за това, но няма да е днес и сега ...
За вас  се носят много слухове, от първия миг, в който се разбра, че сте двойка, това не ви ли огорчава, не ви ли тежи, че сте в центъра на вниманието ?
- Мога да кажа само едно ... слухове е имало винаги и ще има
Вярно ли е това, че се говори за вас, че не сте ревнива, че сте сдържана и уравновесена в отношенията си ?
- Дори не зная ... просто се старая да съм тактична в общуването ... а като жена навярно в мен трябва да има черта на ревност, но тя е дълбоко в мен и аз не я пускам, не я показвам.
А Киво по времето на ЗП беше с 2 гаджета- първо с Мелтем Джамбул и накрая на финалната вечер се появи с Идил Фърат. След това пак се събра с Азра.....

Фенче Kissing Heart Wink
М/у другото сериала на Ойкю - Различни светове спечели Пеперуда за най-добър интернет сериал и за най-добър сценарий. Поли, сигурно ще ти е интересен, доста е нестандартен и с много психологизъм.
давам ти линк - https://www.vbox7.com/play:f43203c934?p=playlist&id=2364691
Цитат
Вярно, невероятен глас има това крехко момиче, но поне аз мисля, че Гласът на България трябва да може да пее всичко, а не само народни песни, но, никак няма да се учудя, ако тя спечели.
и аз така мисля!
И мен не ме впечатли Акън, понеже съм го гледала във Вятърничав, нищо ново в играта му не забелязах, ще го видя по-нататък.
Много ми залипсваха нашите Heart, дано дадат някакъв знак тая седмица.



Здрава и позитивна нова седмица! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 14:36 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт