Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 7

  • 60 563
  • 754
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 983
Дами, моля ви, помагайте, скубя си косите вече месец Frowning1
Издирвам хубаво черно дебело яке/палто в голям размер (за гръдна 140, талия 125, ханш 150) и с дължина около коленете (може и по-дълго) и няма намиране, а навън стана вече много студено.
Откъде намирате вие подобни в големи размери?
В София съм, така че и физически магазин тук мога да посетя.
Преди години бях купила от Панаир на модата в малко градче страхотно подобно яке - кожено, с вълна отвътре, модерен модел, много топлещо, но не успявам да открия фирмата, ако някоя от вас се сеща, това също би било полезно Simple Smile

Hm, Ulla Popken, онлайн следете в Remix и Unico

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
И в Контур има големи р-ри.
Това яке сега е на 73лв.

# 257
  • София
  • Мнения: 3 983
И в Контур има големи р-ри.
Това яке сега е на 73лв.


Малко ще й е Sad

# 258
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Може би.
Просто сега ми попадна..сигурно има други модели и по-големи размери.

# 259
  • Мнения: 10 376
Аз имам това яке от ХМ. Купих си го миналата година и съм много доволна. Размерите ми са доста по-малки от Вашите, но 2XL ми е много свободно. Нося отдолу и пуловери и малка чанта и пак ми е свободно. Вътре е с естествен пух и е много топло, качулката му също е топла. Нося го само в големи студове, защото иначе плуввам в пот, поне за мен е много топло. Тази есен си купих няколко якета от Ремикс - имат чисто нови от аутлета, които не са евтини. Имат и малко носени или без етикет, които са по-евтини. Задайте си размера и ще откриете доста неща.

# 260
  • Мнения: 19 687
Вижте и в About you. Имат много голямо разнообразие от номера, а цените са разумни.

# 261
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Поръчвали ли сте от тези сайтове: Julia Style BG и Nika Fashion? Какво е качествота на предлаганите дрехи?!? Thinking

# 262
  • София
  • Мнения: 16 025
Пролетта поръчах  рокля от лиосел от Julia Style BG.
Бяха учтиви, обадиха се по тел за уточнение.
Роклята беше като от фб снимката,  размерите отговаряха.
Доволна съм, носих си я доста.

# 263
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Аз също съм много доволна от Julia Style BG . Нося си нещата с удоволствие.

# 264
  • Мнения: X
Имат ли сайт?

# 265
  • София
  • Мнения: 2 132
От Julia style имам няколко неща. Цената отговаря на качеството според мен. Коректни са, заменяла съм.

# 266
# 267
# 268
  • Мнения: X
Тия във Фейсбук ако са - Julia Style BG, са ненормални! Попитах ги за една блуза дали могат да ми я ушият по-дълга, защото съм висока и 72 см ми е късо, те ми отговориха, че не предлагат и ме блокираха!!! Защото попитах може ли да ушият нещо по моя мярка??? Майната им на такива идиоти, не бих си купила и копче от тях.

# 269
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Благодаря на дамите отговорили на въпроса ми... Да уточня, че и на двете споменати имена/фирми моделите ги предлагат във ФБ, а не в сайт/онлайн магазин... Поне аз там им видях нещата...

Общи условия

Активация на акаунт