Идва зимата ....а с нея и скуката ...

  • 3 369
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Сипах си бира и нарязах карфиолец от турушиика (незнам така ли се пише). да премисля нещата и да изградя стратегия.

И се чудя от скука на кого да взъня по телефона (безплатно говоря с БТК в цялата страна, ако някой иска да си даде телефона да си бъбрим  Crazy)

# 16
  • Мнения: 3 447
И се чудя от скука на кого да взъня по телефона (безплатно говоря с БТК в цялата страна, ако някой иска да си даде телефона да си бъбрим  Crazy)
Приказки по телефона разказваш ли Mr. Green Мога да ти осигуря веднага един дребен слушател, пък аз да свърша туй-онуй Party

# 17
  • Мнения: 3 861
Сипах си бира и нарязах карфиолец от турушиика (незнам така ли се пише). да премисля нещата и да изградя стратегия.

И се чудя от скука на кого да взъня по телефона (безплатно говоря с БТК в цялата страна, ако някой иска да си даде телефона да си бъбрим  Crazy)

 hahaha hahaha hahaha Изтрещяла си ти Joy Joy Joy

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Време е за четене...........а пък вкъщи могат толкова интересни неща да се правят....апликации, кули от строител, рисунки, да готвим, да правим животни от пластелин............аз пък само си търся повод да се затворя вкъщи

# 19
  • Мнения: 1 113
Не обичам зимата - денят е толкова къс, че въобще не ми стига, навън е студено, а на всичкото отгоре като падне сняг вървя на тръни да не се изтупуркам някъде. Топлият уют в къщи на фона на външния студ пък ми навява мисли за разни тестени вкуснотии, които хич не ми понасят.
За мен на зимата най-хубавото са празниците ... и свинското Grinning.

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Markrit Изпреварила си ме със темата.
При нас в момента си е направо истинска зима.Вали вятърът огъва клоните на дърветата пред блока,де що имаше листа по-дърветата вече изпадаха от силният вятър.В момента пиша и чувам как капките дъжд,барабанят по прозореца.Боби и татко му вечерят в кухнята,Преслава блажено си цока пръстчето и се унася в сладка дрямка.Климатика върви,топличко уютно мие.И аз като Lennie почнах вече да се размечтавам за Коледата.
Почнах да подреждам мозайката,как ще окрасявам елхата със децата,как цялата трепереща ще обикалям в преспите сняг по-магазините за коледните им подаръци и ей такива ми ти неща.Не бих казала,че я мразя зимата но не ми е любимият сезон.Липсва ми топлото време.Липсват ми приятелките с които всеки ден си знаехме разписанието.Стане ли 10,00часа сутринта,почвахме да си подсвиркаме под терасите и всяка придърпвайки количка със своето детенце потегляхме към центъра.Градът ни е малък а там,имам предвид центъра,пълно със хора.Птичките пеят весело,децата чуруликат.А сега само по-гости.Ако ние отидем на гости или те на нас добре но няма ги разходките. CryИскам да е лято.Искам на море. Cry Cry Cry Cry Cry

# 21
  • Мнения: 3 537
И тук духа и вали. TiredДнес купихме и на дребната боти,кака и си купи миналата седмица.Извадихме шапки,шалове и ръкавици и чакаме снега. Mr. Green
Така или иначе никой не ни пита. Rolling EyesИскаме,не искаме,зима ще има! Party

# 22
  • Мнения: 7 837
А роптаехте срещу жегите преди няколко месеца, а  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 537
А роптаехте срещу жегите преди няколко месеца, а  Laughing
То така!Угодия няма! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 577
А роптаехте срещу жегите преди няколко месеца, а  Laughing

Подписа ти е точно по този въпрос.  Grinning

# 25
  • в къщи
  • Мнения: 467
Мразя да ми е студено Crossing Arms
...Искам да е лято.Искам на море. Cry Cry Cry Cry Cry
  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 671
Винаги съм обичала есента и зимата, чакала съм ги с нетърпение, но сега с щурчо, който иска само да го забавлявам не знам как ще е...надявам се като пропълзи да започне за се занимава повече самостоятелно...

Аз от дете си обичам студените сезони със цялото семейство в къщи, чудя се моето дете дали ще е така или като баща си - точно обратното...

# 27
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ех, най-сетне и при вас да свърши лятото... Wink
За всички оплакващи се от разбеснели се малки палавници: организирам курс "Как се ляга в 19.30" с главни преподавателки холандските майки.

По темата: обичам и мразя зимата. Обичам, защото си запалвам много свещи, чета си списания и книги, винаги си намирам забавления. Мразя я, защото дните са къси и ептен нищо не мога да свърша. Ако можеха и дните да са от 30 часа. newsm78 .Поне през зимата.....

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз много обичам зимата.Варна е толкова спокойна тогава-няма ги тълпите туристи и шума,прекрасно е/ Аз се чувствам спокойна-никак не ми е скучно,напротив-приятно ми е да излизам и животът ми не се променя от това,че навън има сняг. Обичам да вали дъжд,сняг,да духа вятър, а аз да съм на топло.Живея на 6 етаж и гледката в такова време много ми харесва.

Нищо повече не мога да кажа Heart Eyes!
ОБОЖАВАМ зимна Варна!

# 29
  • Мнения: 677
Обичам зимата..
Никой не е на морето..Всички сме си тук..
И Монда е доволна..

П.П. Всички от Варна заслужавате да ви спрат тока..
Или поне на нас да пуснат море..

Общи условия

Активация на акаунт