Какви дънки са модерни този сезон?

  • 6 998
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 271

Специлално в UB jeans имаха до 29 номер  #2gunfire

Къде в София имат магазин и какви пари са там дънките?

# 31
  • Мнения: 2 657
Сега са на мода - дълбоки, много тесни, леко еластични и над глезена дънки

М да PeaceТова е на мода сега Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 2 386

Специлално в UB jeans имаха до 29 номер  #2gunfire

Къде в София имат магазин и какви пари са там дънките?

В Sky Mall на 3 етаж.Сториха ми се прилични,дори евтини-50-60лв.

Офф:Продължавам да умолявам някой да издаде тайната откъде си купува големи дънки/над 33 номер/,сравнително модерни модели...?/т.е. не искам мъжки гащуни с цип и 2 джеба/

# 33
  • Мнения: 857
Модерни са тип цигара ,леко еластични и черни.
Но и чарлстона не е демоде, общо взето почти всякакъв тип са актуални зависи как са съчетани.

# 34
  • Мнения: 857
Ммм това са любимите ми дънки в момента.Скоро си купих такъв модел(все по-тесни на долу)и много им се кефя Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 372
Тези снимки ме наведоха на дълбок размисъл... Вие носите ли дънките си с обувки на токчета? Аз лично го правя много рядко, тъй като схващам дънките като спортна дреха, а и рядко нося високи обувки, но всъщност май много ми харесва съчетанието на дънки с хубави, елегантни обувки на токчета... Ще експериментирам повече занапред  1swing

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тези снимки ме наведоха на дълбок размисъл... Вие носите ли дънките си с обувки на токчета? Аз лично го правя много рядко, тъй като схващам дънките като спортна дреха, а и рядко нося високи обувки, но всъщност май много ми харесва съчетанието на дънки с хубави, елегантни обувки на токчета... Ще експериментирам повече занапред  1swing
Зависи от дънките, зависи и от обувките.  Peace

# 37
  • Мнения: 7 186
Вие носите ли дънките си с обувки на токчета?

Аз- да. Само с токчета ги нося, но както казва Василиса- зависи какви са дънките, не всички модели вървят с висок ток.

# 38
  • Мнения: 15 619
За мен "модерните" дънки са тези, които ми харесват в момента на търсене и купуване. И после си ги нося до скъсване. Това ми е любимата дреха.
Не обувам високи токчета, когато съм с дънките.
 newsm78 Пък и токчета май рядко вече обувам.

# 39
  • Мнения: 2 309
Ох и аз не съм по модата значи Joyна мен ми харесват със средна талия, леко хлабави на дупето - нося ги с маратонки или ботуши, с токчета слагам тип чарлстон, но така че да се вижда само върха на обувката и част от тока - демек почти до земята да стига крачола. Иначе нещо ми писна тази мода с дънките в ботушите, миналата зима все така бях и сега не ми се носи. Но тези съвсем прилепналите от снимката, хич не ми харесват, вярно са като от 80-те.

# 40
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Купих си от тези новите модели - много тесни, стоят почти като клин. Не са ластични, плитки са. Харесват ми.  Grinning Така вече става да ги пъхам в ботуши!  Peace

# 41
  • Мнения: 1 341
Е точно така се спретнах днес. На мен са ми удобни, защото съм с слаб прасец и нямам проблем. Даже ако дънките не са в ботуша не стои добре, защото си личи, че са ми широки

# 42
  • Мнения: 1 531
имате ли представа дали юб джиинс имат и по-големи номера?

# 43
  • София
  • Мнения: 6 810
Колко големи? Мисля, че имат 30 и 31...

# 44
  • Мнения: 4 473
Купих си от тези новите модели - много тесни, стоят почти като клин. Не са ластични, плитки са. Харесват ми.  Grinning Така вече става да ги пъхам в ботуши!  Peace

Честито! Ще покажеш ли нагледно какви? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт