МАЗИЛЦЕ ЗА ПЪРВО ЗЪБЧЕ?

  • 1 321
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Dentinox gel или Калгел, но според мен ефекта не е много дълготраен.

Така е.Но на мен ми беше достатъчно да я намажа преди сън,за да може да се успокои и да заспи.Ползвах Дентинокс заради лайката в него.

# 16
  • Мнения: 5 362
Мазала съм с Калгел,но ефект май нямаше.Давах й и Панадол в по-критичните ситуации.

# 17
  • Мнения: 2 897
По мои впечатления Дентинокс е по-добър от Калгел.

И аз съм на същото мнение Peace

# 18
# 19
Ние мажем с Калгел но ефект,няма.Това по скоро е за мое успокоение че съм намазала с някакво гелче отколкото за бебка.

# 20
  • Мнения: 949
Ние сме на Дентинокс,но не помага.

# 21
И ние сме на Дентинокс ,помага но за кратко.При двете първите беше горе-долу добре,но сега май ще има трето и нещо не ни помага. Мисля да пробвам с друго.Моят съвет е да почнеш от по-евтините и ако не помага тогава с по-скъпите.

# 22
# 23
  • Мнения: 1 733
Аз използвам Калгел

# 24
  • Мнения: 84
Калгел, става за извесно време успокоява

# 25
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Аз лично и от Дентинокс и от Калгел не съм доволна.
Познат зъболекар ми каза,че тези мазилца са за успокоение на родителите.Зъбоникненето било като пубертета-много митове има за него и е процес,който трябва да мине.Също да се внимава,защото има в препаратите лидокаин.

# 26
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Мазала съм Дентинокс и Калгел, давала съм Камомила, Панадол, Нурофен и Калпол. Е нищо не ни помага. Като тръгне зъб направо ми се разгонва фамилията. И сега сме така - не яде, не спи, нощем пищи на сън... Не съм пробвала този Генгигел бейби. Сега го чувам, но още утре ще го поръчам в аптеката.

# 27
Много благодаря на всички,че споделихте с мене.

# 28
  • Мнения: 6 461
Ползвала съм за децата ми Дентинокс гел, Калгел.
Не знам до колко успокояват болката ,но сигурно облекчават венеца.Все още ми се налага да ги използвам за малкото ми детенце .Пламен има 4 зъбчета а вече е на 1 г и2 месеца.
За обезболяващо ползвам по някога( ако вече много започне да плаче )детски парацетамол на сироп.Давам го вечер преди да заспи.

Общи условия

Активация на акаунт