Чай против колики?

  • 9 479
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
Преди време една мама беше споделила,че се спасяват от коликите като нагрява леко коремчето на бебето със сешоар.
Реших и аз да пробвам и колкото и невероятно да звучи само това ни спасяваше!Бебка заспиваше на петата минута.
Успех в борбата с коликите!

# 16
  • Мнения: 60
На нас нищо не ни помогна-детенцето си имаше супер яки колики:(пробвахме всички видове капки,чайчета,но ефект нямаше...
Гушкайте се повечко:)Ники до 3 месец спеше върху корема ми и май това беше нашето спасение:)
За мен рецептата против колики е търпение и гушкане:)
Успех

# 17
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Hrisi Lazarova
Преди време една мама беше споделила,че се спасяват от коликите като нагрява леко коремчето на бебето със сешоар.
Реших и аз да пробвам и колкото и невероятно да звучи само това ни спасяваше!Бебка заспиваше на петата минута.
Успех в борбата с коликите!

Ох, то проблемът не е само със заспиването - тя се и буди от тях милата Sad

# 18
  • Мнения: 7 430
Ние също имахме колики (надявам се, че са отминали Mr. Green ) - и аз давах чайчето на Хип, което е с анасон и Саб симплекс, но като, че ли голям ефект нямаше.При нас като, че ли помогна кърпите, които затоплях с ютията и слагах на коремчето и лежане върху него.

# 19
  • Мнения: 458
Davah ot na4alo HIPP, a sled tova 4aq na Bubhen i kapki Disflatyl - mnogo mi pomognaha

# 20
  • Мнения: 2 596
Мами, на този сироп сироп никой не му знае рецепата. Иначе няма да има далавера доктора  Embarassed . Той я пази в тайна, той я е окрил, но пък досега не съм чула някой да е казал, че е нямало ефект върху детето му. той си го вари сиропа след като прегледа детето и го прави според коликите на детето. Явно си има дози. Казва се д-р Крушков и работи само на частна практика. Но вие сте от София, мисля, че трябва да дойдете до тук, иначе няма да се съгласи да ви го прати по пощата. Телефоните му са 032 268910 ; 0887744597

# 21
  • Мнения: 2 596
Забравих да ви кажа колко струва сега. Прегледа 10 лв., а сиропа 10 лв. та едно 20 лв. фърчат, но си решавате проблема с коликите веднага. Иначе за нищо друго, което каже този лекар, който се фукач, през нега са минали 40 000 бебета, не може да му се вярва. Например за нашето беше казал, че има стафилококова инфекция, а то просто не му беше се отворил слъзния канал на едното око.

Общи условия

Активация на акаунт