Прахосмукачка робот - 22

  • 61 585
  • 751
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 14 490
Снощи е имало технически проблем с приложението, за всички ползватели на Irobot app, нещо с техния облачен доставчик.

# 331
  • Мнения: 82
Снощи е имало технически проблем с приложението, за всички ползватели на Irobot app, нещо с техния облачен доставчик.

Аз уцелих момента Laughing

# 332
  • Мнения: 82
Здравейте, а не са ли много шумни тези роботи - може ли да работиш в същата стая, където действа роботът или трябва да няма никой вкъщи, за да може да чисти както трябва. Извинявайте за аматьорския въпрос, но съм нова в тази сфера. Благодаря!
Не съм имала друг такъв робот, но този специално не ми се вижда никак шумен, да бръмчи , но е доста по тих от нормална прахосмукачка. Предполагам различните марки и модели доста се различават по нивото на шума. Освен това идеята е да работи когато няма хора наоколо, просто първите пъти трябва да си там за да се види дали работи както трябва и дали прави каквото трябва.

# 333
  • Мнения: 7 749
Като избирах нов робот се бях насочила към Irobot, но преди това много внимателно изчетох бая рецензии. Често се споменаваше проблем с приложението, затова в крайна сметка се отказах от тях.

# 334
  • Мнения: 118
Здравейте,
Имам едно бързо питане...
Днес получих Конта 1790, сложих я да се зареди.
Мога ли докато се зарежда да я свържа към приложението или да изчакам до утре?

# 335
  • Мнения: 300
Здравейте,
Имам едно бързо питане...
Днес получих Конта 1790, сложих я да се зареди.
Мога ли докато се зарежда да я свържа към приложението или да изчакам до утре?
Можеш.

# 336
  • София
  • Мнения: 11 575
Вчера реших, че искам робот за Коледа и съжалявам, че съм изпуснала Черния петък. Изчетох цялата тема и видях, че сте си купили доста изгодни.

Моят бюджет е до 430-50 лв и за тези пари май най-доброто dreame f9, бих искала d9, но едва ли ще пуснат пак промоции до Коледа, а от Али не ми се рискува. Нямаме килими и прагове, надявам се, че f9 би свършил работа. Ще изчакам още малко, защото ми се искаше да е с лидар, но май няма да стане. Ако смятате, че някой е по-добър от f9 в моя бюджет, ще съм благодарна да споделите.

# 337
  • Мнения: 6 876
Ния, емаг постоянно пускат разни кодове за намаление с някакви проценти, та може и тях да следиш. Най-ниската цена, на която го бях намерила аз извън ЧП, беше 499 лева.

# 338
  • Мнения: 711
За коя от двете говорите
https://www.emag.bg/robot-prahosmukachka-dreame-f9-mop-max-40-w- … who/pd/DD8182MBM/

https://www.emag.bg/robot-prahosmukachka-dreame-d9-floor-mopping … wh0/pd/DN359TMBM/

Първата забелязах, че е само мокро почистване, а втората има повече функции

# 339
  • София
  • Мнения: 11 575
https://robosector.eu/dreame-F9-prakhosmukachka-robot

Ето тази бях харесала, първата от твоите линкове мисля, че  е. Точно това казах, че искам втората, но ми е над бюджета.
А какво имаш предвид, че е само мокро почистване?

# 340
  • Мнения: 711
По дизайна май е първата. И за двете има добри отзиви, та се чудя.
Ами във спецификациите пише Тип почистване Мокро.
По принцип пише сухо или сухо и мокро. Та само с вода ли мие?

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 11:14 от sway911029

# 341
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Д9 има сухо и мокро почистване.

# 342
  • София
  • Мнения: 11 575
Каква е разликата с F9 и той има сухо и мокро? По различен начин ли се случва, че го казвате като разлика?

Аз доколкото се ориентирах най-съществената разлика между двата е, че D9 e с лазери, а F9 - жироскоп + камера.

# 343
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Нямала съм ф9, за да направя разлика. Аз използвам д9 само за сухо почистване, доволна съм засега.

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Аз съм с Ф9. Ползвам го изцяло за сухо и мокро почистване.
Разликата, доколкото знам, е само в навигацията. И в парите. Wink
Предполагам, че Д9 ще е по-прецизен, но нямам база за сравнение. Доволна съм от Ф9

Общи условия

Активация на акаунт