Прахосмукачка робот - 22

  • 61 761
  • 751
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 677
Някой да ползва Magnum и да даде отзиви?

# 346
  • Мнения: 736
Сдобих се с Д9 днес, ще видим дали ще мога да се оправя с нея, че изглежда леко трудно.

# 347
  • Мнения: 1 341
Момичета, каква е разликата между virtual wall и restricted area? Кога се използва едното и кога другото?
И още нещо: защо стаите са в различни цветове и има ли някакво значение всеки цвят или просто така?

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 3 564
Ако робота има функция да чисти по зони - това е restricted area.
Ако имаш пространство в стаята, в която ще чисти, а не искаш той да ходи там - слагаш виртуална стена.

# 349
  • Мнения: 2 266
Чета аз и разглеждам, но ако някой по-вещ може да ми каже, добре ще е. Има ли някакъв базов модел без моп и много екстри? Да има всмукателна мощност поне някаква, но моп не. В Амазон гледах някакви, но марка нечувана от мен.

# 350
  • Мнения: 7 840
Чета аз и разглеждам, но ако някой по-вещ може да ми каже, добре ще е. Има ли някакъв базов модел без моп и много екстри? Да има всмукателна мощност поне някаква, но моп не. В Амазон гледах някакви, но марка нечувана от мен.

Първият ми робот беше такъв, модел 2014- то година. LG.Много добре се справяше машинката.

# 351
  • Мнения: 2 118
Някой с такъв робот Lenovo E1-L ? Или нещо по-добро до 400 лв.?

# 352
  • Мнения: 23 087
A коментирали ли сте Румба 2 в 1? Днес ми излезе реклама.Пишат, че е първата Румба с моп.Не се сещам да съм чела тук, но може да съм изпуснала.Сега е на промоция 400 и малко лева по 700.

# 353
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Ако е за Румба Комбо имаше коментари по-напред

Леново скоро не е коментирано. Имаше из старите теми.

# 354
  • Мнения: 6 186
Здравейте! На майка й се развалила прахосмукачката и ме помоли да й потърся нещо функционално на добра цена. Реших да проверя има ли робот в нейната бюджетна рамка до 100, макс. 150 лв. и в емаг открих 3 робота за 59, 79 и 136 лв. Предполагам, че за първите два няма смисъл да се търсят мнения, но за този от 136 лв. се надявам някой да сподели впечатления. Роботът е jallen gabor is 28a. Но не разбрах jallen gabor производител или модел е. Нищо не ми говори това наименование. Хората са възрастни и ми се иска да им бъде по-лесно почистването, но наистина нямат възможност да отделят по-голяма сума. Ако сте попадали на добра машинка в този ценеви диапазон ще се радвам да споделите модела, цената и къде да я търся.

# 355
  • Мнения: 13 939
А вие не можете ли да добавите малко и да стане нещо по-читаво?
За такива пари не съм виждала нищо.

# 356
  • Мнения: 23 087
Имаше Muhler на промоция тези дни, около 160лв. беше.Моя прияъелка го има и каза, че върши работа.

# 357
  • Мнения: 2 118
Робот прахосмукачка с моп Xiaomi Roborock E4 - а тази някой доволен?

# 358
  • Мнения: 79
Момичета, здравейте!
Заплюла съм си Roborock s7, но може би ще изчакам до пролетта за покупката му (тогава двете ни котки започват да си сменят козината, и да чистя по 2 пъти на ден не е достатъчно просто). Интересува ме, имате ли информация до колко сантиметра килим може да се качи той? Търсих из нета, но не открих инфо. Благодаря много и бъдете здрави Simple Smile

# 359
  • София
  • Мнения: 3 710
Здравейте, след смяна на централната четка на Хсиоми ми робот се чува тракащ звук при работа, особено когато не чисти върху килим, а на гол под. Знаете ли начин да се намали този шум?

Общи условия

Активация на акаунт