Прахосмукачка робот - 22

  • 61 667
  • 751
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 255
Здравейте, колебая се между irobot roomba i3 и roborock s5 max, като мопа не ми е критерий за избора, по важно е да събира прах и косми. Мисля си че irobot са по добрата марка, но не знам... Някой има ли впечатления?

# 136
  • Мнения: 3 551
Решила съм и аз да си купя робот. Не знам какъв и откъде. Гледам в емаг оферти. Под самите оферти има допълнения, на които пише предлагани от емаг, и такива предлагани и от други фирми. Какво означава това? Никога не съм пазарувала от емаг.

# 137
  • Мнения: 1 457
Здравейте, колебая се между irobot roomba i3 и roborock s5 max, като мопа не ми е критерий за избора, по важно е да събира прах и косми. Мисля си че irobot са по добрата марка, но не знам... Някой има ли впечатления?
Аз се колебаех между Xiaomi и Roomba i3+ , избрах Румбата и не съжалявам!
Сега съжалявам, че не съм си взела по-рано робот.
С две ръце съм за irobot.

# 138
  • Мнения: 490
Здравейте, колебая се между irobot roomba i3 и roborock s5 max, като мопа не ми е критерий за избора, по важно е да събира прах и косми. Мисля си че irobot са по добрата марка, но не знам... Някой има ли впечатления?

И аз се колебаех между няколко марки и на края взех i3 преди 3 дни и съм възхитена. Обожавам я. Събира толкова много прах.. дори не знаех, че може да има толкова вкъщи.
Предимствата пред Xiaomi са силиконовите четки,които не трябва да почистваш от косми след всяка употреба.
В момента и цената е супер 649 лв. си заслужава за този робот според мен.

# 139
  • Мнения: 4
Здравейте, колебая се между irobot roomba i3 и roborock s5 max, като мопа не ми е критерий за избора, по важно е да събира прах и косми. Мисля си че irobot са по добрата марка, но не знам... Някой има ли впечатления?

Аз също мислех за двата варянта , но Roborock S5 max е по добрия робот със сигурност и приложението има много повече функции и можеш да задаваш зони къдеъо да не чисти също така имаш карта можеш да си разделиш стайите навигацията е по добра с Lidar сензор. Румба става но трябва да е I7

# 140
  • Мнения: 1 069
Здравейте, колебая се между irobot roomba i3 и roborock s5 max, като мопа не ми е критерий за избора, по важно е да събира прах и косми. Мисля си че irobot са по добрата марка, но не знам... Някой има ли впечатления?

Xiaomi Dreame D9 > Robotock s5 max >  roomba i3

# 141
  • Мнения: 6 886
В момента Dream D9 е 494 лева в емаг.
Гледам, че по други сайтове е значително по-скъпа. Според вас заслужава ли си поръчка сега или да чакам черния петък?

# 142
  • София
  • Мнения: 529
Има роботи, които могат да запаметят повече от една карта.
Може ли да ми препоръчате такъв?

# 143
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
В момента Dream D9 е 494 лева в емаг.
Гледам, че по други сайтове е значително по-скъпа. Според вас заслужава ли си поръчка сега или да чакам черния петък?
Аз реших да изчакам черния петък. Иначе в Алито излиза 425 лева, но без гаранция.

# 144
  • Мнения: 300
Има роботи, които могат да запаметят повече от една карта.
Може ли да ми препоръчате такъв?
Cecotec Conga запаметяват 5 карти. Към всяка карта имаш възможност да направиш по 10 плана за почистване. Аз ползвам две карти една със забранени зони и една без забранените зони. Кръстила съм си ги лятна и зимна. Зимната ми е със забранените зони когато имам килими и елха. Като на мен тези зони ми трябват като го пускам да мие.

# 145
  • Мнения: 1
Здравейте!
В Kaufand от 08.11.2021 до 14.11.2021 се предлага прахосмукачка робот на MUHLER.
Някой закупил ли си е да изкаже мнение?

# 146
  • Мнения: 22
S5 Max e ok,но както вече писах по-горе, Dreame D9 е по-добър.
По-мощен, по-голям контейнер за боклука, по-евтин - 499лв. oт БГ.

Също ползва на Шаоми приложението - Mi Home.
Здравейте, от вчера  има Робо макс5 и искам да попитам дали наистина трябва да го държа постоянно включен в зарядното и в тока?Живея на място на което често прекъсва тока(за по 1-2секунди или 1-2ч.)!
Аз си го купих за 601 лв ,пристигна за 7 дни чрез помоща на група https://m.facebook.com/groups/795791053941687/?ref=group_browse

Може ли на лично съобщение да ви пиша ?
Здравейте,да разбира се.

# 147
  • София
  • Мнения: 288
Аз също се интересувам от виртуална стена.
На някои остна ли му?

# 148
  • Мнения: 255
А някой може ли да сподели за колко време се чисти апартамент 60-70 квадрата и има ли съществена разлика във времето за почистване при различните модели?

# 149
  • Мнения: 2 134
А някой може ли да сподели за колко време се чисти апартамент 60-70 квадрата и има ли съществена разлика във времето за почистване при различните модели?
Разликата в бързината на почистването идва от вида на робота - систематичен или не, и от вида почистване, което задавате.
Давам примери:
Румба 896 чисти 20м2 за около 40 мин. На I7+ стандартното почистване на около 70 м2 отнема 31 минути. Ако задам Екстра почистване, минава същата квадратура за 1:05 ч.

Общи условия

Активация на акаунт