Пазаруване от LCWaikiki тема 5

  • 45 834
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 246
И моите две от 25 са само получени, никакво движение.

# 241
  • Мнения: 5 386
То и при цена 16,99/17 лв. пуловерите не бяха налични в повечето размери, какво остава на 10,99 -били са по 1-2 - малко там бройки явно. Моите лилави пуловери М и ХЛ , въпреки цена 16,99, си ги оставих , ако ги бях върнала, нямаше да успея да ги хвана на 10,99.
 И да, въпреки акрила, вискозата или полиестера в тях, пуловерите им са топлещи и меки, удобни, гушливи Simple Smile та, айде от нас да мине, ще им дадем някой лев отгоре Simple Smile

# 242
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Скъсаха ми нервите с едно връщане. Нося пратката и съм забравила ваучера за връщане. Дадох този, с който я получих. Не става. Момчето от Спиди им звънна и нищо. Грешно плащане. Тръгнах си и се сетих, че вероятно този, който са ми сложили в пакета не е този, с който да върна. Нося пак. Момичето казва" те са еднакви" Звънях 2 пъти през 2 дни на Уайкики, нищо. Ще питат в Румъния, нищо не могат да ми кажат. Днес пак я занесох. Момчето звънна някъде, смени плащането, щото онова било на мен да ми платят. Сега вече бях сигурна, че етикетите са различни. Но ме чопли ще го признаят ли и ще ми върнат ли парите.

# 243
  • Мнения: 605
Много съм разочарована от пратката си. Туника, която е "С" номер, който се води възможно най- малкия за модела, ми стои в бувквалния смисъл като, че е ""XL" или "XXL", освен това коренна разлика в цвета на шал от това, което е на сайта и на живо и клин, който е прекалено уголемен. И черешката на тортата е, че в профила пратката не е отбелязана като изпратена от тях и след това получена от мен, а като "опаковани". По този начин не мога да попълня онлайн заявка за връщане към тях.

# 244
  • Мнения: 4 841
Моята поръчка, която получих миналата седмица в четвъртък все още е с такъв статус. Добре, че плащам с карта, та имам още две поръчки за 4лв и за 2лв Joy Тази от 4лв има движение, но другата е зациклила.

# 245
  • Мнения: 474
Имате ли движение на поръчките от 25.11, защото при мен стой "поръчката е получена"?

# 246
  • Мнения: 738
Моята от 25.11 е изпратена днес, но си поседя 2-3 дни в обработване и опаковане. Имам още една от 26.11, която е само получена.
Кога се разбира дали са изпратили всички продукти в поръчката или има отказани поради липса?

# 247
  • Мнения: 1 246
Моите две от 25.11 са само получени.. Почвам да се изнервям, въобще дали ще получа нещо.

# 248
  • Мнения: 2 737
Моите от 25.11 - натоварени. Дано няма проблеми, че като ви чета какво чакане е при връщане.....

# 249
  • Мнения: 132
Моята от 25-ти днес вече е със статус 'Опакована". Това ми е първата поръчка от онлайн магазина им. 7 дена опаковане... Ще каже човек, че ги шият по поръчка тия дрехи. Сега ако ще пътуват още 10 дена до мен, то направо ненормална работа. На 28-ми направих още една, та белким дано преди Коледа дойдат Trollface

# 250
  • Мнения: 5 386
Самите куриерски фирми също отлагат доставките- напр.от една аптека ми се забави, като в Май Спиди видях, че куриерът е добавил "+ 2 дни", тоест аптеката им е дала пакета, а Спиди си приоритизират по някакъв начин кога и кое с предимство, кое да изчака 2 дни.
Моята от 25-ти има само два артикула и до вчера стоеше Получена, днес не съм влизала да видя какво става. Все ми е тая. От преди ЧП оферти и ЧП оферти съм набавила достатъчно дрехи, обувки, подаръци като цяло. Нищо вече не ми е спешно. Ако искат да пращат.
Хубавото е, че днес, най-после! имам превод дребна сума от Уайкики, чакам още два превода, дано не се налага да се разправям.

# 251
  • Мнения: 416
Моята от 25.11 е изпратена днес, но си поседя 2-3 дни в обработване и опаковане. Имам още една от 26.11, която е само получена.
Кога се разбира дали са изпратили всички продукти в поръчката или има отказани поради липса?

Когато поръчката вече е изпратена, може да проверите, като влезете в самата поръчка и видите какво пише под всеки артикул. Ако има липсващ ще пише под него ''не е намерен''. Крайната сума също ще бъде различна от тази в началото, когато сте пуснали поръчката.

# 252
  • Мнения: 5 250
Поръчката ми е от 25.11 пише, че се обработва.

# 253
  • Мнения: 1 041
Поръчката ми е от 25.11 пише, че се обработва.
Моята стои опакована от няколко дена, а тази от 26-ти все оща е само получена.

# 254
  • Мнения: 1 166
Днес ще отида за поръчките от Гален и 36.6, чакам Лили и Кидсо. От тях ни вест, ни кост...

Общи условия

Активация на акаунт