Дългото чакане след трансфер-тема 95

  • 49 487
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 482
Здравейте искам да попитам  след трансфер съм на 7ми ден но имам пред менструални болки .Нормално ли е.
Много момичета имат, и аз съм след трансфер и аз имам. Пий ношпа, предполагам са ти го изписали, не търпи на болки. Успех ♡

# 766
  • Мнения: 144
Имам нош па пия но не помага и предния път същите болки и завърших с отрицателен тест

# 767
  • Мнения: 482
Не го мисли така. А знаеш ли колко момичета с тези пмс са с положителни тестове.

# 768
  • Мнения: 32
Здравейте дами,
Само да кажа, че моя резултат от днес (12 ден от трансфера) е 0.1 😔
Желая на всички ви успех от сърце

# 769
  • Мнения: 21
Здравейте дами,
Само да кажа, че моя резултат от днес (12 ден от трансфера) е 0.1 😔
Желая на всички ви успех от сърце
                                                                                        Здравейте и моят беше 0.1 чувството е мн.кофти но горе главата, при мен втория опит беше успешен, надявам се другия опит да е вашият късмет. 🍀🍀🍀

# 770
  • Мнения: 76
Съжалявам за - резултати! Имайте вяра и ще се случи чудото!

# 771
  • Мнения: 819
Моят тест също е отрицателен. 18 ти трансфер и нито един положителен тест. Добре че незнайно как забременях нормално и имам едно детенце. Исках много второ но съм до тук. Казвам край. Толкова хапчета изпих инжекций бих. А за финансовата част да не говорим. Успех момичета!

# 772
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
galetosweet аз направо съм поразена 😳 18 трансфера без нито един положителен 😣Ти си герой! Ти си невероятна! 💜
Да сте живи и здрави всички вкъщи!  🙏
Не знам какво да кажа.. 😑

# 773
  • Мнения: 867
Изключително мъчно ми става когато видя някой с толкова много трансфери.
Като знам какъв ад е да видиш отрицателният тест. Пък какво остава18 пъти...
Пожелавам ти отново да се случат нещата спонтанно силно момиче🙏
Ти си герой. ❤

# 774
  • Мнения: 956
Момичета, планирате ли пътуване по празниците? Нашите живеят на около 3.5 ч. път и ми се иска да им гостуваме, но тогава ще ми бъде 9-10 ден след трансфера и се чудя дали може да навреди.

# 775
  • Мнения: 2 792
Момичета, планирате ли пътуване по празниците? Нашите живеят на около 3.5 ч. път и ми се иска да им гостуваме, но тогава ще ми бъде 9-10 ден след трансфера и се чудя дали може да навреди.
Аз след трансфер на следващия ден пътувах от София до провинцията 330км. Лежах отзад! Вие ще сте 9,10 ден мисля че няма да е проблем,но все пак вие си решавате. Успех

# 776
  • Мнения: 482
И аз мисля да пътувам при нашите  около 200 км. са но точно същия 10ти ден ще ми е кръвния и в зависимост от резултата още не зная дали да пътувам. Защото ако е - предполага се как ще се чувствам и не знам как бих прикрила тъгата си...Не че мисля само в тази посока но все пак и да съм реалист.

# 777
  • Мнения: 956
Всъщност ще ми е 7-8 ден, голямо куку съм напоследък.

# 778
  • Мнения: 220
Благодаря, успех и на теб! ❤
Мина трансфера, но още нищо не смея да споделя. Толкова ми е притеснено.

Когато е нисък има риск от кървене, за това момичетата когато пускат ЧХГ пускат и прогестерон, един вид като профилактично.
Ако е нисък да се вземат мерки за да не
е се стига до неприятни случки.

Деси, ако не се лъжа си в Тутракан, мина ли трансфера. Желая ти успех 🙏🍀

# 779
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Нова тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1396856

Общи условия

Активация на акаунт