Бихте ли обявили за продан булченската си рокля?

  • 1 980
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Тцъ - булчинската ми е от леля ми - преди 29 години тя се е омъжвала с нея. Много приятен модел, неангажираща, но хубава - с ръчно бродирани цветенца и т.н. Махнах й буфан-ръкавите и я отпуснах в бюста и ми заспа Grinning Та не, не бих я продала - семейна е. Кой знае, някой ден може моята щерка да се зажени с нея. Майка ми се е женила с хипарски къса рокля, та не беше подходяща.

Вторият ми тоалет в ресторанта беше нормална рокля слонова кост, костюм. Става за ежедневно-елегантно носене, та и нея не бих, понеже си е практична (особено ако сваля 2-3 кила).

# 16
# 17
  • Мнения: 5 539
Че кой би я купил? Аз и без пари бих я дала на някое момиче, но в наше село снобарията е в повече. Може да нямаш пари да направиш нормална сватба и да поканиш, когото си искаш, но роклята сакън - трябва да е нова, няма да се излагаме с "рокля втора употреба" я! Naughty

# 18
  • Мнения: 7 111
Може би бих я подарила.  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 047
   Макар че много си я харесвам, тя си е свършила работата и 2 години и нещо стои в гардероба и заема място. Бих  се отървала от нея без затруднения, а колкото до спомените - те са в главата ми и нямам нужда от роклята за да си спомням сватбата.

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не знам на кого мога да я продам, защото ми е шита по мярка, бих я дала на някой, ако иска да се ожени с нея, за жалост и за маскиране на детето не става, защото е с бюстие. А като си спомня като малка какво удоволствие ми доставяше да се маскирам с булчинската рокля на мама...веднъж и Снежанка играх с нея! А на воала вече му видях сметката, направих на Луси рокличка от него!

# 21
  • Мнения: 153
Понеже съвсем скоро се омъжих си мисля, че не бих си продала роклята Simple Smile Много ми е харесва и ми навява супер мили спомени от един от най-прекрасните дни в живота ми Simple Smile Може би бих я преправила, за да мога пак да се изтупам с нея някой ден (ако още ми става;)

Обаче с удоволствие бих я дала назаем на някоя прятелка за нейната сватба Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 555
Не бих си я продала. Просто се привързвам към неща, които носят сантиментални спомени. А и сватбата беше само преди няколко месеца, изобщо не ми е омръзнала Simple Smile

С толкова мъки се сдобих с тази рокля,че за нищо на света не бих я продала.Който е купувал рокля в зората на демокрацията ще разбере за какво иде реч.Толкова нищо нямаше свястно по магазините,че свекър ми купя роклята от чужбина.Сега от време на време я обличам и забавлявам децата-правя се на модел.
Шанел, ако това си ти на аватара, давам ти 82/85-ти набор, не повече. Не знам как си успяла да се омъжиш в зората на демокрацията.

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Никога! Не ми се търгува с красиви спомени, а място все ще й се намери.

# 24
  • Мнения: X
Тц, не бих, много скъп спомен ми е Grinning

# 25
  • Мнения: 2 700
Не бих, но не от носталгия, а защото просто я нямам.
Жених се с рокля под наем Laughing

# 26
  • Мнения: 491
Ааа - НЕ! Обичам си я. Ама на мене ми е лесно - свеки да му мисли, че нейните гардероби заема.

# 27
  • Мнения: 3 537
Продадох я месец след свадбата,много място ми заемаше. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 3 042
Не бих.
Прибрана е при майка ми.
Не съм я виждала вече 8 години.
Роклята де, не майка ми. Grinning
Peace
и при мен е така само, че годините са повечко. Grinning

# 29
  • Мнения: 603
Не  Naughty ,това ми е скъп спомен   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт