Личното пространство

  • 3 069
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 327
Аз нямам много опит с тия работи и последно ми направиха забележка, че джобовете се пребърквали след като дрехата се свали, а не преди това... Ама аз откъде да знам Embarassed

След всичките теми в тоя форум за ровене по пощи, джобове, телефони... И сега изведнъж всички със свободни разбирания и оставящи пространство на човека до тях...

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
След всичките теми в тоя форум за ровене по пощи, джобове, телефони... И сега изведнъж всички със свободни разбирания и оставящи пространство на човека до тях...

Всички, които пишат в този форум са идеални, все пак... newsm47

# 17
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
ненавиждам двойки, дето са като сиамски близнаци. ..... всеки си е отделна личност!

И аз много се дразня от двойки парадиращи с пълно единомислие,интереси,вкусове за храна и прочие....
Лично за мен това е признак че единият приемайки на 100 % живота на другия се е обезличил като личност.


# 18
  • Мнения: 5 103
С думи граници не сме поставяли, просто нещата се усещат...
И у нас така  Peace
Peace

# 19
  • Мнения: 2 254

...още не съм пуснала тема-биха ме щото пак се зачетох във форума Joy
значи, да считам ли че имам такова пространство Thinking
 

# 20
  • Мнения: 1 559
И ние нямаме лично пространство smile3534...кви са тез приятели дето ще ми излиза за по бира,или съученици,колеги...да ги нямаме тия smile3513.И двамата сме поживели доста преди вразката ни и сме стигнали до едно-че личното пространство,или свободата както го наричат повечето,прераства винаги в свободия...а тя руши всичко.

# 21
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
кви са тез приятели дето ще ми излиза за по бира,...да ги нямаме тия smile3513

Само аз ли ще протестирам.
Че той мъжът ми не харесва нито една от приятелките ми.Аз тогава какво?Да спра да ги виждам ли?

# 22
  • Мнения: 1 919
То свободните срещи с приятели отлетяха при нас - или поне са много рядко.  
Всеки има някакво време да разпусне малко сам - той събота и неделя сутрин си слиза 1 час на кафе и да си почете вестник, като се върне в събота аз заминавам на аеробика.
А през седмицата от работа не ни остава време за нищо  Sad.

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 10:27 от galia_mi

# 23
  • Мнения: 1 517
личното пространство,или свободата както го наричат повечето,прераства винаги в свободия...а тя руши всичко.

Анджък де, туй е номера на китайката: да можеш така да се самоконтролираш, че да не обърнеш свободата в слободия.
А иначе всеки има право на лично пространство, време или както там се казва. Дори и децата. Когато съобразяваш личното с общото (родители, половинка...) тогава не виждам какъв е проблема.

# 24
  • Мнения: 4 406
ц, няма такова животно...

# 25
  • София
  • Мнения: 3 064
В редките мигове, когато сме свободни, обикновено сме заедно. Приятелите са ни общи 90%. Виж, в нета, аз се ровя по форуми и чатя, а пък той си разглежда голи мацки, кво толкоз...
Като отидем на морето, обаче, всеки от нас има пълната свобода да прави каквото си иска, и пак в голяма част от времето сме заедно.

Абе, остави вратата на клетката отворена и птичето ще се върне, това му е майката Peace

# 26
  • Мнения: 1 559
кви са тез приятели дето ще ми излиза за по бира,...да ги нямаме тия smile3513

Само аз ли ще протестирам.
Че той мъжът ми не харесва нито една от приятелките ми.Аз тогава какво?Да спра да ги виждам ли?

Че аз приятелките си ги виждам през деня,когато тои е на работа newsm03,защото аз не работя.Ако тои почива си излизаме двамата  loveuuu....А по бира ,имах впредвид,по нощите да излиза... smile3512

# 27
  • Мнения: 1 370
Всеки уважава интересите на другия и се съобразяваме с това.

# 28
  • BG
  • Мнения: 123
И аз смятам,че не е редно да задушавам партньора си...но след като разбрах,че за него лично пространство означава редовно посещение на еротик барове/беше ме помолил да почистя офиса му и открих една пачка визитки на такива места/или пък купонясване до зори с колежки без дори да ми се обади...Е немога да го приема...

# 29
  • Мнения: 1 893
кви са тез приятели дето ще ми излиза за по бира,...да ги нямаме тия smile3513

Само аз ли ще протестирам.
Че той мъжът ми не харесва нито една от приятелките ми.Аз тогава какво?Да спра да ги виждам ли?

Че аз приятелките си ги виждам през деня,когато тои е на работа newsm03,защото аз не работя.Ако тои почива си излизаме двамата  loveuuu....А по бира ,имах впредвид,по нощите да излиза... smile3512
А какво ще стане като почнеш работа? Няма ли да се виждаш с приятелки или да правиш неща,които обичаш?
И какво лошо има в това да отидеш някъде/дискотека,кръчма,екскурзия/ с приятели или колеги?

Общи условия

Активация на акаунт