кой какво столче за кола има и кой какво ще си купува?

  • 10 883
  • 129
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 723
Размера на колата е много важен Naughty Ние се бяхме засилили за ПЛЕЙ, добре, че мъж ми се сети да идем да го пробваме с колата и бебето. Не се събра. А имаме опел астра комби. Затова взехме КОНКОРД.
Успех в избора Peace

# 91
  • Мнения: 5 297
Нашето е Play 0-25 кг, много е добро  Grinning. На Опел Омега комби пасва идеално.

# 92
  • Мнения: 3 835
Имам въпрос към Никси,
от колко месечна възраст ползувате Конкорд Тримакс. Става ли да се ползува директно след кошницата.
Мерси предварително за отговора bowuu

# 93
  • Мнения: 4 181
Момичета, които ползвате Play виждали ли сте някъде резултати от краш тестове?
аз не можах да намеря, а също и за  Cam и Brevi
От тестовете, които съм виждала най-добри резултати имаха Макси Коузи и разни марки дето ги няма в БГ Peace

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 04:03 от Клеопатра

# 94
  • Мнения: 878
на диска който ти дават при покупка на столчето има всичко което те интересува.Там е и статистиката и резултатите от тестовете

# 95
  • София
  • Мнения: 44 122
ние сега сме с едно доста тъпо 0-18кг, преди това имахме кошница на пег перего, сега чакаме младежа да стане 9 кг и ще у кипим някакво ново. нещо от този тип :
http://pakostnik.com/productdetails.php?id=1288

има подобни и на graco

# 96
  • Мнения: 2 323

Това е практично, от гледна точка на времето за използване - маха му се облегалката и остава само седалка за по-голямо дете. Но за мен голам минус на този тип е, че няма легнало положение. Моята дъщеря все още заспива когато е в колата и винаги спирам да и вдигна столчето, иначе и клюмва главата, а с възглавничка за път  Thinking не ми се струва практично за кратка дрямка ...

# 97
  • София
  • Мнения: 44 122

Това е практично, от гледна точка на времето за използване - маха му се облегалката и остава само седалка за по-голямо дете. Но за мен голам минус на този тип е, че няма легнало положение. Моята дъщеря все още заспива когато е в колата и винаги спирам да и вдигна столчето, иначе и клюмва главата, а с възглавничка за път  Thinking не ми се струва практично за кратка дрямка ...

на мен това не ми пречи, докато стигне 9 кг ще е около година и полувина вече, надали ще спи нон стоп при пътуване, може да му вземем и възглавничка за път за вс случай, единствено се чудя дали е удобно и достатъчно сигулно когато се използва единствено колана на колата. но пък съпругът ми казва, че мн подценявам коланите на колата и те са мн сигулни....

# 98
  • София
  • Мнения: 8 932

Това е практично, от гледна точка на времето за използване - маха му се облегалката и остава само седалка за по-голямо дете. Но за мен голам минус на този тип е, че няма легнало положение. Моята дъщеря все още заспива когато е в колата и винаги спирам да и вдигна столчето, иначе и клюмва главата, а с възглавничка за път  Thinking не ми се струва практично за кратка дрямка ...

на мен това не ми пречи, докато стигне 9 кг ще е около година и полувина вече, надали ще спи нон стоп при пътуване, може да му вземем и възглавничка за път за вс случай, единствено се чудя дали е удобно и достатъчно сигулно когато се използва единствено колана на колата. но пък съпругът ми казва, че мн подценявам коланите на колата и те са мн сигулни....
Не бъди толкова сигурна. Синът ми е почти на 6 и почти винаги заспива в колата. Joy

# 99
  • София
  • Мнения: 44 122
 Joy  ами ако му се доспи да спи....то и без това съм сигурна че ако спрем и му разбутаме столчето че да стане в някакво пулолегнало положение ще се събуди и няма хич да е щастлив...но вси пак има време ще го мислим до тогава, засега само на картинка ми е харесалло и без др , а и не съм се разтърсила сериозно...

# 100
  • Мнения: 2 723
Имам въпрос към Никси,
от колко месечна възраст ползувате Конкорд Тримакс. Става ли да се ползува директно след кошницата.
Мерси предварително за отговора bowuu

Синът ни беше на 7 месеца, когато го сложихме вътре. Ама си беше вече 9 кг Mr. Green Купихме го веднага след кошницата, чувстваше се добре. Беше на 8 месеца, когато пътувахме до морето с това столче и не се е оплакал дребния. То има 2 степени на облегалката. В началото го слагах в по-легналото, за да се адаптира.  Сигурно има и други добри столчета, но ние сме много доволни от избора, аз затова така препоръчвам, не получавам хонорари за рекламата  Laughing
Успех в избора  Hug

# 101
  • Мнения: 4 181
на диска който ти дават при покупка на столчето има всичко което те интересува.Там е и статистиката и резултатите от тестовете
е добре де, ама нали идеята е да ги видиш преди да го купиш, а не след това newsm78

# 102
  • София
  • Мнения: 3 648
Ние сме с такова Concord trimax

цената е 420 лв, ама е от 9 до 36. Облегалката се маха и става за по-големи деца

А от къде го купихте?

# 103
  • София
  • Мнения: 3 648
ние сме с Play 0-25 кг.Много широко и удобно...има и система изофикс .Доволна съм от избора ни.Скъпичко е 570 лв,но си струва.

А има ли изофикс и от къде го взехте?

# 104
  • Мнения: 4 181
Вени - Play се продава само в Малечко, но не е толкова скъп Rolling Eyes Около 500 лв е

Общи условия

Активация на акаунт