Домакини 78/ Усмихни се, и светът ще се усмихне с теб

  • 37 971
  • 738
  •   2
Отговори
# 675
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Добро утро,
Лейди да ти е живо и здраво момчето и да крачи смело напред.
Леле каква софра си спретнала, пристигам веднага

# 676
  • Мнения: 9 025
Лейди , Лейди,какъв прекрасен ден!Да ти е здрав, успешен и щастлив! Да намери своя път и  да го следва смело!Да не се бои да прави грешки,сега му е времето, но да добива мъдрост, за да се поучи от тях! Да има дързост,за да следва мечтите си! Да намира винаги пристан при вас , но да гради свое място под слънцето!!! Честит да е рожденика!
    / стига си му викала Дългун,аз така и не знам как се казва детето/.А ако тези горните ми пожелания се сбъднат,значи всяка от нас си е свършила работата като родител перфектно!Дай Боже  на всички ни!
    Да казвам ли,че последното нещо, което ми се прави днес е да кибича на работа,вместо да съм у дома при Кате - пате?! Аз и снощи се качвах,но много любезно и тактично ми се подсказа,че все пак са големи хора и се оправят без мен, и им е добре без мен.Хахахаха, аз разбирам от намеци де.
   Искам снимки на сушито , ако ти го правиш , Лейди!

# 677
  • Мнения: 6 089
Ladybird_ честит празник на момчето ти. Много успехи му пожелавам.

# 678
  • Мнения: 11 648
Тази песен е писана точно за моя Кратун LaughingLaughingLaughing
Специален поздрав!

# 679
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Хаха, Лейди, благодаря за песничката. Не я бях чувала, с удоволствие я изслушах. Ма и Дългун ли е такъв Тодор Joy

Марулетка, разбирам че ти се иска да си все покрай малката, но и те искат да останат сами като семейство. Ще трябва да се съобразяваш за да си запазите отношенията. Хубавото е че тактично са ти казала, а ти разбираш от половин дума и мира не е нарушен. Както сте в една къща, ще дойде момент Катето да стои повече при теб, отколкото при тях. Само търпение.

И аз искам снимки, не само на сушито, а на цялото меню

# 680
  • Мнения: 9 025
Ама моля ви се,аз съм модерно бабе! И без думи разбирам.Не знам дали е от зодията ми,водолейска, или от някакви наслагвания в детството,но аз изключително много държа на моето лично пространство и време и ценя чуждото такова. Така че, тук ще има консенсус.

# 681
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Марулетка, не се и съмнявам. Моята най-добра приятелка е водолейка, синковеца и той.
Хубава зодия сте.

# 682
  • Мнения: 39 598
Да е здрав и щастлив Кратун! Да има успехи с гаджетата, в училище и да те прави щастлива и горда, Лейди! Весел празник!

# 683
  • Мнения: 3 852
Да е честит Дългун-Кратун!
Да e мъдър в действията си!
Да e удоволетворен от решенията си!
Да e успешен в начинанията си!
Да е здрав!




Марулетка - само почакай малко и ще видиш как често-често ще ти я оставят на бабин дом! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 684
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Калинче, да ти е жив и здрав, успешен и щастлив!
Колко е хубаво да се наспиш и да не ставаш по нощите да тичаш до лаборатории. Джейми, на твоя график ще издържа точно половин ден. В 4ч. мога да си легна, но не и да стана

# 685
  • София
  • Мнения: 8 434
ЧЕСТИТ 17 РОЖДЕН ДЕН НА МОМЧЕТО ВИ, ЛЕЙДИ! ДА БЪДЕ ЗДРАВ, СМЕЛО ДА ВЪРВИ НАПРЕД, ДА РЕАЛИЗИРА ЖЕЛАНИЯТА СИ. ДА НАМИРА ВРЕМЕ ЗА ГАДЖЕТА И ЗАБАВИ. ДА Е УСПЕШЕН КАКТО ДО СЕГА.

На днешния ден преди 45 години казах ДА на гаджето. До тук караме нашата семейна каручка успешно, теглим я в една посока, товарихме я в годините с какво ли не - сложихме две детски креватчета, много страст и любов,  обич и  доверие, вино, един старичък акордеон, кастанети и шал с ресни. В началото имаше приказки за наш'те и ваш'те, имаше и малко ревност, но бързо ги потушихме. Минаха години, в каручката сложихме сватбените албуми на децата ни, а после - дрънкалки, проходилки, играчки. Сега теглим каручката малко по-бавно. ( коленете болят, раменете се превиха, зрението отслабна)Друго е важно! Теглим я заедно. Пожелавам си да сме заедно още мноооого години! Някой ще ни каже ли Гор-чи-воооо?

# 686
  • Мнения: 1 489
Честит да е Дългун! Здрав, щастлив и успешен! Весел празник на цялото семейство!

Момичета, чета ви, но рядко ми остава възможност да пиша. Да знаете- при нужда стискам палци, радвам се и тъжа с вас.
 Бебчо е много обсебващ. Нямам грам време. Тази седмица и ние бяхме по лекари. Слава Богу - профилактични. Минахме задължителните ехография на вътрешните органи, кръв, урина. Всичко е нормално. ММ си беше вкъщи и уж щях да си почивам. Само план беше, в действителност свърших много домашни задължения.

Видях много хубави бебета в темата. И едно сладко кученце. 🥰  И нова къща ще има. 🥰
Хубави новини!

Ние сме на гости на родителите ми. Майка е на работа. Големите мъже отидоха до село да нагледат баба и дядо, да им занесат храна. Аз готвя и отпивам по някоя глътка кафе, докато бебо спи.

Сега се сетих- Ели, аз питах за ревността. Въпросът ми е породен от скорошен мой разговор с майки с по две деца, които ми разправяха, че ревността идва после. Ще видим! При нас също няма. Разликата им е 8 години, мисля, че това помага. А и аз полагам усилия да обръщам внимание само на Гого. Без бебчо да е в ръцете или полезрението ми.

# 687
  • Мнения: 9 025
ГОР-ЧИ-ВО! ГОР-ЧИ-ВО!
  Фло , още много пътища да извървите заедно, още много спомени да сложите в каручката!Ама как хубаво си го написала, поетеса!!!
   45 години?!?!?!?!!!! Това вашето си е любов!

# 688
  • Мнения: 1 489
Фло, приеми и моята честитка! Освен "Горчиво" ти казвам и - още много години да теглите заедно каручката. Да добавите към всички постижения и правнуци! ❤

# 689
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Фло, още дълго да си теглите каручката, натоварена само с положителни изживявания!

Общи условия

Активация на акаунт