Коледни календари 2

  • 56 208
  • 753
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 033
За какво им е зелен сертификат за дрогерия?


Разправях се с DM, точно затова. За разлика отпреди, сега магазинът трябвало да продава предимно храна и затова дрогериите над 300кв. Изискват зелен сертификат.

# 286
  • София
  • Мнения: 6 726
Ясно, благодаря.

# 287
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 592
За какво им е зелен сертификат за дрогерия?


Разправях се с DM, точно затова. За разлика отпреди, сега магазинът трябвало да продава предимно храна и затова дрогериите над 300кв. Изискват зелен сертификат.
+1
Има един близо до офиса, не съм го посещавала, откакто се оплакаха колеги, че не са ги пуснали. Сега ходя само в кварталния, една идея е по-малък и там няма проблем. Посещаем е и някои календари вече изчезнаха.

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 19:07 от Скубиду

# 288
  • Мнения: 1 033
@poppy-fairy - може да попитате в Дъглас за колко ги продават тези мижави опаковки.
Кой знае, може и да дадат по-добра оферта?!

# 289
  • Мнения: 145
bebsun, при мен работи стария код HEYNOVEMBER, а сега има и нов BESTDEAL. Цената става 27,16 евро.
Тези
https://www.hagel-shop.de/hagel-adventskalender-classic.html
https://www.hagel-shop.de/hagel-adventskalender-men.html
също са намалени и с код BLACK20 цената се намалява с още 20%.

# 290
  • Мнения: 1 155
I.R., да в ДМ. Може да ги има и в магазините им извън моловете.
Не си направиха един читав онлайн сайт.
Като цяло няма логика да можеш да влезеш до хранителния в мола без сертификат, пък в ДМ да не може...

# 291
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 592
Те, хранителните магазини са в пъти по-натъпкани от дрогериите и моловете, но явно там вирусът не ходи. Smirk Satisfied

# 292
  • Мнения: 2 211
@poppy-fairy - може да попитате в Дъглас за колко ги продават тези мижави опаковки.
Кой знае, може и да дадат по-добра оферта?!

Никога не съм била в магазин на Дъглас и честно казано не ме вълнуват цените там, защото не живея в БГ. Съжалявам ако съм засегнала някого, но за мен тези разфасовки за наистина мижави. За тази цена по Коледа ще влезна в мах'ленската фармация и ще си купя 50 мл крем за лице на Este с нещо на промоция, а продавачката ще ми даде поне още 3 мостри. И за да не си мислите, че приказвам глупости, ето линк при един бърз гугъл сърч от една аптека до нас, за да добиете представа какво може да се купи за още 30 евро. Ето това за мен е сет на добра цена с full size продукти и чантичка. Е, тук има и условие да си купиш нещо за 50 евро, за да се сдобиеш с този сет на тази цена, но подобни промоции с лопата да ги ринеш. Просто давам пример.

https://www.rochfordspharmacy.ie/p/estee-lauder-blockbuster-gift-set/18183

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 21:26 от poppy-fairy

# 293
  • Мнения: 1 033
@poppy-fairy: където е вашето "тук", не е същото като нашето "тук". Тук, в БГ, ценообразуването е повече от скандално, този бъндъл ми се стори като супер изненада за Коледа, сравнявайки спрямо нашите "стандарти". И където е нашето "тук" мостри, в повечето случаи, "хвърлят" ако продавачката е в настроение. И то ако имат, защото доста често, като попитате за мостра, се оказва, че няма. Нашите "махленски" дрогерии са DM и Lilly, където не продават тази марка...
А "махленски" фармацевтични магазини нямаме, защото си мислят, че са топ и продават и на съответните цени. Иначе, няма кой за какво да се обижда. Simple Smile

И специално за вас, проверих цената и на официалния сайт на марката: Трябва да си купите нещо и може да го вземете на посочената цена, без включени такси, данъци:

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 22:00 от vanya.pavlova

# 294
  • Мнения: 1 613
Голямо подхвърляне на това червено куфарче с пълноразмерни червила. Кремовете и там са по 7 мл. Douglas правят много по- хубави промоции от тези, които съм виждала в Европа. Просто трябва да се следи. Специално Ести съм пазарувала от поне 7 държави, включително безмитни магазини, и най-изгодните покупки, с много подаръци, са ми били от Дъглас. Мостри също ми подаряват много, защото съм редовен клиент. В чужбина не са ми давали мостри, може би защото не са ме виждали преди това в махлата.
Махленските фармации, освен ако не са в Щатите, се съмнявам, че продават Ести. Дрогерии може.
Съжалявам, че се меся, но изказването беше много грубо. Все едно ние ядем доматите с колците и чужбина не сме виждали!

# 295
  • Мнения: 2 211
Vanya, в крайна сметка темата е информативна. При положение, че цените в БГ са ударили тавана, има толкова варинти за поръчки от чубжбина, така че коментарът ми целеше да споделя, че може да се намери в пъти по-добра промоция. Като ще пазаруват хората от look fantastic, поне да е наистина на добра цена и да си вземат цели разфасовки. Пък и темата не е ли за Коледни календари, а не за козметични комплекти?

# 296
# 297
  • София
  • Мнения: 1 914
bebsun, при мен работи стария код HEYNOVEMBER, а сега има и нов BESTDEAL. Цената става 27,16 евро.
Тези
https://www.hagel-shop.de/hagel-adventskalender-classic.html
https://www.hagel-shop.de/hagel-adventskalender-men.html
също са намалени и с код BLACK20 цената се намалява с още 20%.

Снощи не ми го приемаше Heynovember. Сега го приема. Както и са пуснали пак код за 20% на календарите. Еееее, ядосах се. SadRolling Eyes

# 298
  • София
  • Мнения: 2 377
Дървени календари и календари от плат видях днес в един магазин на ул. Веслец 10 (срещу Дон Домат, на 2 крачки от метростанция Сердика)
Къщичката е 49 лв, а влакчетата са по 54 лв (доста са големи като размери), този от плат е мноого дълъг - колкото е дължината на врата, не го снимах целия. Казаха, че имат по 3-4 бройки от всеки модел. Първите 2 модела са сложени на дясната витрина, а другите са вътре в магазина.
Скрит текст:






# 299
  • Мнения: 145
bebsun, пиши им, че не ти е хванал кода и дали могат да ти приспаднат от сумата. Аз имах код за намаление, който беше без минимална сума и без ограничение и не успях да го приложа. Писах им и ми предложиха като направя поръчка да пиша, за да приспаднат намалението от сумата. Не съм се възползвала още, тъй като ме устройваше текущия код. Все пак не пречи да се пита...

Общи условия

Активация на акаунт