Коледни календари 2

  • 56 203
  • 753
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 914
Въпросът е, че аз вече го поръчах и платих. Интересно ми стана и проверих в GGBG - за да откажат пратката при доставка, таксата е за VIP услуга - 20 лв. Прекалено е, все пак няма да извършват нищо.

И за да не е само спам - поръчах за подарък този календар с подправки:

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0946ZNB61/ref=ppx_yo_dt_b … ie=UTF8&psc=1

# 301
  • Мнения: 2 098
Пристигна днес

Гледах едни каледари с пуканки, но 40-50 лева за кукуруз!?! И имаше и цени над 100 лева дори
https://www.boots.com/black-friday/all-blackfriday-deals/joe-and … dar-166g-10283238

Последна редакция: вт, 23 ное 2021, 22:58 от Pink Dress

# 302
  • Мнения: 13 937
Ох, искам Еси и аз...

# 303
  • Мнения: 592
Това е пълнежът за детския календар, който направих.
Предложете в какво да ги подредя? Мислех в някаква коледна кутия.

# 304
  • Мнения: 2 211
Greenbabybee, държиш ли да са на всвка цена В нещо? На мен първите асоциации, които ми идват са ето тези, но пакетчетата не са прибрани. Не знам дали ще ти харесат и все пак:




Можеш да ги закрепиш върху черната дъска с blue tag, или пък можеш да ги провесиш с някаква коледна панделка от дряново клонче например като на снимка 3. Много ми харесват пликчетата иначе, браво.

# 305
  • Мнения: 178
Не е точно календар, но Коледен сет. Drunk Elephant са пуснали своя Trunk 5.0 - куфар с 10 пълноразмерни продукта и много мини и мостри. В момента в Cult Beauty е наличен и ще има намаление за черния петък. Ако има фенове на марката и цената ги устройва (около 320 евро след намаление) могат да го погледнат

# 306
  • Мнения: 1 033
@petia_parkova: Куфарът на Drunk Elephant, може да се вземе от Култ и с 15 процента отстъпка, ако човек не е поръчвал преди. Много е хубав!

Искам го, но ще е следващата година.

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 3 245
Това е пълнежът за детския календар, който направих.
Предложете в какво да ги подредя? Мислех в някаква коледна кутия.
Ако са толкова малки, колкото да влезе в руло от ТХ, може да сглобиш елха от празни ролки и да декорираш Simple Smile

# 308
  • Мнения: 178
Здравейте. Разбира се, че 15 % са опция, но за черния петък са пуснали  код за 25 %. Едвам се стърпявам да не го поръчам, но не знам до кога ще издържа
@petia_parkova: Куфарът на Drunk Elephant, може да се вземе от Култ и с 15 процента отстъпка, ако човек не е поръчвал преди. Много е хубав!

Искам го, но ще е следващата година.

# 309
  • Мнения: 592
Благодаря за идеите! Не са толкова малки, по-скоро са да кажем ориентировъчно педя. Има и по-широки и тежки (пълно с матрьошка). Може би част ще провеся, част в кутия. Нямам интересно място, на което да ги закача, а имам и второ детенце на годинка - трябва да е toddler-safe приспособление 😂

# 310
  • Мнения: 1 033
@petia_parkova - права сте, сега видях мейла, сутринта са писали мейла за 25% отстъпка на всичко с ранен достъп и код. Simple Smile

# 311
  • София
  • Мнения: 1 914
Всяка година ли пускат такава оферта с куфар?

# 312
  • Мнения: 1 033
Всяка година ли пускат такава оферта с куфар?

Да, миналата година е бил този:

# 313
  • Мнения: 2 098
Наистина без пари излиза с намалението, при все че има и пълноразмерни продукти!
Изкушава, да!

Която може да си го позволи да не му мисли много, много!

И аз имам огромното желание да пробвам марката Drunk Elephant

# 314
  • Мнения: 2 211
Някой правил ли е адвент календар за деца със задачи? Изкарахме украсата и тотално съм забравила, че миналата година ни бяха подарили ето този платнен календар

Дъщеря ми така или иначе ще получи календар на лего, иска ми се този да не е с предмети, а със задачи от този тип. Ако някой е правил, ще съм благодарна да качи списък със задачи, за да не ровя из нета.

Общи условия

Активация на акаунт