Коледни календари 2

  • 56 140
  • 753
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 317
Някой да е взимал този на Дъглас https://douglas.bg/douglas-home-spa-advent-calendar-061459,подариха го на сестра ми и прозорче 5 за днес е празно.Има ли и друг без подарък за деня?

# 361
  • Мнения: 36 460
Има ли как да е пропаднало в кутията при доставката? Понеже в календара на Балеа имах едно пропаднало (изтървах го веднъж и се е поразтръскал). То пак е вътре, но не на правилното място.

# 362
  • Мнения: 5 317
Не,нищо нямаше паднало преди да се отвори и разгърне.

# 363
  • Мнения: 36 460
Неприятно; оплачете се на магазина, може да съдействат Sad

# 364
  • Мнения: 1 033
Има календари с празни прозорци. Даже не един, има и по два, три празни дни.

И понеже ми се е случвало, с Дъглас, отговорът е: - "Никой няма да Ви съдейства".

# 365
  • Мнения: 1 335
Момичета, много харесах мъжкия календар на Дъглас, точно каквото ми трябва! Благодаря ви! Можете ли да ми препоръчате и детски такъв, но да е с козметика? Е, може и други неща да има, но да съдържа и козметика (за малка дама на 10 г.).

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
За празното място в коледния календар-отворете кутията,тя се отваря лесно.
Извадете целия пластмасов панел и ако не е паднал продуктът,значи просто го няма,а за съдействие от магазина не съм сигурна,попитайте чрез e-mail.
На мен от Дъглас не ми бяха сложили мостри,но тъй като поръчката беше ок,реших да не се занимавам с тях.
В касовата бележка бяха вписани,но не бяха сложени.

# 367
  • София
  • Мнения: 979
Незнам дали е споделян, то вече и времето напредна
https://www.kiehls.bg/%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%80 … 80/WW0159KIE.html

# 368
  • Мнения: 1 335
Само го дебна! Така се надявам да го намалят! Дано след Коледа го намалят…

# 369
  • Мнения: 13 929
На Локситан е изчерпан 😀 преди време си го бях взела след НГ намален на 50%.

# 370
  • Мнения: 2 077
Охо, и аз бих се възползвала ако има намаление!
Миналата година как беше? Изчерпа ли се преди Коледа или не? Имаше ли дискаунт?

# 371
  • Мнения: 13 929
Не го видях миналата година, допускам, че или е бил изчерпан или не е имало заради пандемията.

# 372
  • Varna
  • Мнения: 22
Здравейте момичета, имам нужда от съдействие. В издирване съм на синия коледен календар за бяла козметика на дъглас. Във Варна е изчерпан,очевидно и в сайта им. Ще съм благодарна ако можете да проверите във вашите градове за наличност. 😊

# 373
  • София
  • Мнения: 1 914
Само го дебна! Така се надявам да го намалят! Дано след Коледа го намалят…

Изчерпа се.

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 3 217
Адвент календарите на Синсей са с 20% отстъпка от днес Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт