Коледни календари 2

  • 56 198
  • 753
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 914
Иииии са изчерпани. Simple Smile

# 376
  • Мнения: 36 529
Синсей са толкова бавни - преди три дена получих имейл, че поръчвака ми е пратена, днес получавам имейл от Спиди, че ще я получа на 13-ти. А да не говорим, че постъпих необмислено и пуснах две поръчки една след друга (вместо само една) - втората сигурно ще се позабави - дори не е пратена още...

# 377
  • Мнения: 8 952
Здравейте момичета, имам нужда от съдействие. В издирване съм на синия коледен календар за бяла козметика на дъглас. Във Варна е изчерпан,очевидно и в сайта им. Ще съм благодарна ако можете да проверите във вашите градове за наличност. 😊

В сайта днес никакви адвент календари не излизат. Явно са изчерпани.

# 378
  • София
  • Мнения: 5 193
Синсей са толкова бавни - преди три дена получих имейл, че поръчвака ми е пратена, днес получавам имейл от Спиди, че ще я получа на 13-ти. А да не говорим, че постъпих необмислено и пуснах две поръчки една след друга (вместо само една) - втората сигурно ще се позабави - дори не е пратена още...
Същото. 😡

# 379
  • Мнения: 5 304
Момичета, поръчах адвент и няколко подаръчни комплекта от сайта на revolutionbeauty. Днес пратката е предадена на DHL. Имате ли представа колко време ще пътува към България?

# 380
  • Мнения: 1 033
Ако са от Щатите - тази година не ги чакайте ......
Ако са от сайта на бранда в UK - до седмица трябва да са тук.
Момичета, поръчах адвент и няколко подаръчни комплекта от сайта на revolutionbeauty. Днес пратката е предадена на DHL. Имате ли представа колко време ще пътува към България?

# 381
  • Мнения: 25
Здравейте момичета, имам нужда от съдействие. В издирване съм на синия коледен календар за бяла козметика на дъглас. Във Варна е изчерпан,очевидно и в сайта им. Ще съм благодарна ако можете да проверите във вашите градове за наличност. 😊
 
Видях, че е наличен в момента в сайта на Douglas.

# 382
  • Мнения: 5 304
vanya.pavlova , благодаря! От UK.

# 383
  • Мнения: 36 529
Останалите коледни календари в Синсей са намалени с 30%, но не знам дали още са с безплатна доставка:
https://www.sinsay.com/bg/bg/6309f-mlc/advent-calendar

https://www.sinsay.com/bg/bg/7230k-33x/zestaw-przyborow-24e-si

https://www.sinsay.com/bg/bg/7228k-mlc/advent-calendar

Има и други намалени коледни неща.

# 384
  • София
  • Мнения: 6 726
Да, с безплатна доставка са.

# 385
  • Мнения: 13 937
Много ме дразнят тези, сайта е под всякаква критика, при финализиране на поръчката изписва някакви глупости. За капак вчера Спиди не разпознали адреса на собствения си автомат за въпросната поръчка...

# 386
  • Мнения: 36 529
Аз си издъних поръчката - писах и в другата тема Astonished
Натиснах плащане с карта, исках да върна и да посоча наложен платеж, но сайтът ме изхвърли от профила и известно време не ме допускаше. После пък поръчката седеше в "моите поръчки", но без да е финализирана. Има опция за смяна на метода на плащане, която при мен не правеше нищо (нямаше активен бутон или възможност за избор) и затова я анулирах. Даже им писах в контактната форма, ако могат да сменят метода на плащане - да пращат. Ако не - ще спестя едни 20 лева, не ми се пуска наново Simple Smile

Нещата на Дисни и Есенс/Катрис изглеждат много симпатично - похвалвам ги в темата, защото първо тук видях инфо за тях (но не ги взех от Додис):
Скрит текст:

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
А на самите сенки може ли снимка?
И меки и издържливи ли са?
Имам две хубави палитри на Есенс,страхотни са.
Но не всички сенки на Катрис и Есенс са хубави...

# 388
  • Мнения: 36 529
Не съм ги пробвала все още; имам едни от миналогодишната серия (Аврора) - хубави са, но са от прашасващия тип (в смисъл, че се образува много прах, когато се вземат с четката). Издръжливи са, ако се сложат с основа за сенки (пак на Есенс, прилича на коректор). (при мен на всякакви сенки трябва да се слага основа, иначе изчезват след час - такава ми е кожата). Ето снимки, на едната са сравнени с миналогодишната - не са малки палитри - Ариел е 18 сантиметра по дължина:
Скрит текст:


Пинк панда днес имат безплатна доставка при поръчка над 60 лв (с код).

# 389
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Много благодаря!
Ариел има много красиви цветове.
Аз много обичам палитрата Сидни и една Crystal power.
Но имам една друга,Tiana,трудно се вади цвят от нея.Беше ми подарък от мила съфорумка.

Общи условия

Активация на акаунт