Коледни календари 2

  • 54 964
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 960
Някоя от вас да е купувала минала година календар с бижута на Sinsay?

# 61
  • Мнения: 2 075
Някоя от вас да е купувала минала година календар с бижута на Sinsay?
А какъв е бил той?

# 62
  • София
  • Мнения: 22 923
Другата седмица в Лидл.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Някоя от вас да е купувала минала година календар с бижута на Sinsay?
А какъв е бил той?
Аз гледах видео миналата година(но не мога да намеря видеото),с една млада дама,която отваряше календар с гривничка и талисмани тип Пандора.
Бяха много красиви,не знам дали потъмняват,надявам се,че не.
Много приятно беше,ако видите подобни календари,може ли да дадете линк?
Календар с обици не ми трябва,не нося.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 914
Някоя от вас да е купувала минала година календар с бижута на Sinsay?
А какъв е бил той?

Че те Sinsay не са ли от няколко месеца на БГ пазара? Или от тогава им е само онлайн магазина?

# 65
  • Мнения: 36 423
Ето, оказа се, че има - преди разглеждах коледната им колекция (предстояща), но видях само онзи с динозаврите: https://www.sinsay.com/bg/bg/2488g-mlc/bizuteria-24e-si

Поправям - намерих клип с миналогодишния - първо мислех, че е един и същ, но се позагледах и видях, че надписите са различни Simple Smile
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 960
Точно за този става дума, но исках да разбера дали си променят цвета бързо.

# 67
  • Мнения: 36 423
Не знам, но щом са цинк, значи в един момент горният слой се изтрива и отдолу е жълтеникаво (даже червеникаво).

# 68
  • София
  • Мнения: 1 158
Хубави са коледните календари,но май им слагат много големи надценки тук.
Аз си купих календара на Дъглас с 20% отстъпка...
Струва си,лаковете са в любимите ми цветове,спирала,сенки,очна линия,молив...и миглоизвивачка...
Ще ми вършат работа повечето продукти.



Огледалцето ми се вижда малко паянтово,но то да е проблемът.
Ластиците и мини шнолата надали могат да са от полза на някого...
Иначе другите неща са много хубави.

Този календар е възмутителен, не толкова заради съдържанието, а заради количеството пластмаса в опаковката.

Един прост календар на Тед Бейкър, от Англия, ми го докараха и всичко беше в картонена опаковка. Да, опаковките на продуктите, някои бяха от пластмаса, но не беше нещо фрапиращо.

Изобщо .... даже не е за говорене. Със здраве да си ползвате нещата Simple Smile

Може ли линк за Ted Baker ?

# 69
  • Мнения: 1 033
@paranoir - календарът на Тед Бейкър, го закупих от Boots (с доставка от GGBG) на този линк:
https://www.boots.com/ted-baker-advent-calendar-10295828

# 70
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Календара на Нивеа нали беше по стотина лева, а сега виждам, че се намира в Нотино за 69лв.
По -малък ли е този или същият?

# 71
  • Мнения: 36 423
В ДМ е 60. Един и същи, доколкото знам. Ако в съдържанието има розова гъба за баня, значи е един.

# 72
  • Мнения: 1 033
Да уточня едно нещо.

Това, че написах, че календарът на Тед Бейкър е прост, не значи, че е лош. Напротив!
Класи е над повечето календари, които се продават в БГ. Ако мога да го сумаризирам, той е чудесен да си направите няколко спа терапии с него и да си направите лек грим. Радвам се много, че го купих.

Просто на фона на календари като Elle, Cult Beauty е по-просто устроен. Те обаче са си скъпи.

# 73
  • Мнения: 32
Че те Sinsay не са ли от няколко месеца на БГ пазара? Или от тогава им е само онлайн магазина?
Да, имат физически магазини в The mall (София), но не всичко е налично

# 74
  • София
  • Мнения: 22 923
Два календара, които ми изскочиха във ФБ:



Общи условия

Активация на акаунт