Коледни календари 2

  • 54 873
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Cultbeauty доставят до България. Имам много поръчки от този сайт.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Есенс имат календар за 39 лв,който е хубав,поне сенките си струват,има спирала,има доста продукти...
Но...е почти неоткриваем.
И в чуждестранни сайтове май вече не е наличен.

# 47
  • Мнения: 1 033
Есенс имат календар за 39 лв,който е хубав,поне сенките си струват,има спирала,има доста продукти...
Но...е почти неоткриваем.
И в чуждестранни сайтове май вече не е наличен.

В Rossman.de имат налични и двата календара на Есенс, предполагам търсите втория.

От тях, още преди месец, си взех календара на Катрис, оранжевия, доставиха го с GGBG за една седмица. Имах опасения, че все нещо ще дойде счупено, но не. Всичко си дойде здраво, добре опаковано, имах подарък пълноразмерен дезинфектант и плик с мостри на техни продукти.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 12:10 от vanya.pavlova

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да,точно този търся,втория,19.99
Колко излезе доставката?

# 49
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 9
През ноември ще е в продажба адвент календар на Avon с бижута. Цената е 26,99 лв.

# 50
  • Мнения: 1 033
Да,точно този търся,втория,19.99
Колко излезе доставката?

Ами за календара на Катрис, който тежеше 1.800 кг. Излезе 5.98лв. доставката от Германия, но аз използвах доставка до офис Еконт, които имат допълнителна такса за да приемат пратката, понеже офисите им на GGBG са ми далеч и сумарно излезе 10-ина лева. На този на Есенс предполагам ще е по-малко, не зная колко тежи.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 12:29 от vanya.pavlova

# 51
  • Мнения: 7 246
В Кауфланд са започнали да зареждат шоколадови календари ( в понеделник при нас ( София,  Кукуряк 3) ги нямаше още)
Скрит текст:



И цял щендер с Киндер-къщичка/календар и още два вида плоски календари,  но нямаха цени

# 52
  • Мнения: 3 010
Попадна ми във фейсбук -  Кутия за бижута - календар Хари Потър - 199 лв ....

https://lumar-bg.com/kutiia-za-bizuta-kalendar-hari-potar.html

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Хубави са коледните календари,но май им слагат много големи надценки тук.
Аз си купих календара на Дъглас с 20% отстъпка...
Струва си,лаковете са в любимите ми цветове,спирала,сенки,очна линия,молив...и миглоизвивачка...
Ще ми вършат работа повечето продукти.



Огледалцето ми се вижда малко паянтово,но то да е проблемът.
Ластиците и мини шнолата надали могат да са от полза на някого...
Иначе другите неща са много хубави.

# 54
  • Мнения: 1 033
Хубави са коледните календари,но май им слагат много големи надценки тук.
Аз си купих календара на Дъглас с 20% отстъпка...
Струва си,лаковете са в любимите ми цветове,спирала,сенки,очна линия,молив...и миглоизвивачка...
Ще ми вършат работа повечето продукти.



Огледалцето ми се вижда малко паянтово,но то да е проблемът.
Ластиците и мини шнолата надали могат да са от полза на някого...
Иначе другите неща са много хубави.

Този календар е възмутителен, не толкова заради съдържанието, а заради количеството пластмаса в опаковката. Не съм от хората, стриктно следващи еко нормите, но за тази цена, с или без намаление, можеха да го направят изцяло от рециклируема хартия.

Един прост календар на Тед Бейкър, от Англия, ми го докараха и всичко беше в картонена опаковка. Да, опаковките на продуктите, някои бяха от пластмаса, но не беше нещо фрапиращо.

Изобщо .... даже не е за говорене. Със здраве да си ползвате нещата Simple Smile

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Така е,не споря.
Светът е задръстен от пластмаса.
Не виждам какво да я правя,освен да я хвърля в контейнер за пластмаса.
Обаче много се радвам на продуктите...
На мен ми харесват.
Благодаря,дано е със здраве!
И Вие да си ползвате със здраве календарите и съдържанието им най-вече.
Има красиви кутии,които могат да се ползват за бижута...
Този ще ми е за Коледна украса,затова не отварях прозорчетата.

# 56
  • Мнения: 1 033
@mariaivanova благодаря. Като си получите календара на Есенс ще видите, че и той е в картонена опаковка.
Някак си, повечето брандове се ориентираха натам. За това и ми направи впечатление. Нещо, което преди години, не ми .....

Другият календар, който показахте, мисля че изцяло е от картон и е чудесен за декорация, наистина.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Това е един и същ календар,просто вместо да чопля прозорчетата,извадих съдържанието.
Пластмасата наистина е в повече,просто ще извадя продуктите,а тя отива в коша.
Можеше да са от картон поддържащите продуктите панелчета.
На Есенс дано успея да си намеря календар,но и да не успея,този ми стига.

# 58
  • Мнения: 1 123
За мен на Дъглас календарите са с много интересна и красиво направена опаковка. Никога не съм си взимала от тях, защото все има неща, които няма да ползвам и няма на кого да дам.
Иначе всяка година се каня да взема този на Балеа, всичко бих използвала, обаче все се отказвам в последния момент. Появяват се промоции на продукти, които ползвам/набелязала съм и 30лв. отиват за тях.
В темата почерпих идея за ръчно направен календар, обмислям да направя такъв за мъжката половина. Гледах и мъжкия на Балеа, но не знам дали ще се впечатли и ще ползва всичко.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дъглас опаковката ще стои до малката елха,голямата ни мързи да я украсяваме.
Синът порасна и не му е интересно.
Но календарът е красив,като подарък изглежда и си струва да се запази поне до тази Коледа.
Иначе нещата ще ги ползвам почти всичките(без червеното червило и аксесоарите).

Досега сме вземали само шоколадови коледни календари,приятно е всеки ден да хапваш бонбонче с коледна украса...Някои са с ангелче,звездичка,елха с играчки...
Има настроение...Ръчно направен календар също е супер идея,много харесвам календари от плат с много джобчета.

Общи условия

Активация на акаунт