"БРАТЯ" - сезон 3

  • 30 978
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 604
ММ каза точно преди сцената под моста - "ей сега ще му каже, че само на него вярва и всичко е било постановка" и точно така й стана, даже със същите думи. Joy Иначе не разбрах защо трябваше да насочва пистолет срещу главата му, като бяха сами и вече никой не ги гледаше. Joy Ама да има съспенс за зрителя. Wink

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 40 998
И аз първо се издразних, ама после мнооого ми хареса "постановката" Simple Smile хитро беше и реалистично.

# 677
  • Мнения: 9 175
Аз не смятам, че Драго правеше толкова постановка заради другите, а според мен си го проверяваше Никсъна. Под дулото на пистолета и да знаеш че краят наближава какво би направил, какво би признал .. Това смятам, че му беше идеята на Драго. И сега се оказа, че вярва най-много на този Ачо ли? Щото с него ще ги проверяват един по един(и същевременно ще пласират стоката малко по малко). Този пък Ачо от къде изкочи?

# 678
  • Мнения: 1 497
На мен Сандо ми харесва визуално, Никсъна не чак толкова. Но като персонаж Никсъна ми е топ! Той горкия дори не помни какви ги е плещил на пияна глава. Не разбрах и какво лошо има да е посетил Лора в ареста.  Дори и да  не е влюбен в нея, какво пречи да да са близки по някакъв начин. За Сандо ми е малко жал, ще ми се да се измъкне някакси. Трябваше още от самото начало да си каже, че Калин се опитва да го вербува, мълча от гордост инотнкелешлък, сега не виждам как ще се измъкне, освен ако не избяга при Юлия. Там е най-скришното място на света Simple Smile

# 679
  • Мнения: X
Мисля, че Ачо е снайперистът. При такива сделки присъствието му е неизбежно. Той е контрола и охрана едновременно.
Драго си играеше театрото, много ясно, че ще е нелогичен и противоречив. Сигурна съм колко дълбоко се съмнява в Сандо, но няма как да го притисне директно. Най-малкото не знае на кого пее и каква сделка е сключил.
Добрият бандит е живият бандит.
Малко кримки четете, мацки!

# 680
  • Мнения: 6 604
На мен все още ми е нелогично. Драго предупреди останалите 2ма,че ще ги тества. Е, колко тъпи трябва да са, за да се издадат? 🤔
Тества Сандо, той не казва на Калин и излиза от подозрение. После, по време на теста на Радо,предупреждава полицията и.... ГолЕм план, даааа. 😜 😂 😂 😂

# 681
  • Мнения: 9 175
Абсолютно наясно съм Ачо какъв е и какви са му задълженията.Странното ми е как изведнъж той се оказва най-довереният и той ще "оценява" кой е предател и кой -не.При положение,че тези хора ,които изпитват са постоянно с Денис  и са уж най-доверените,а него не сме го виждали досега.
Да бе,как ги предупреди.Wink Но,има логика,може би няма да знаят кога ги "изпитват" и кога реално си работят нормално(така да се изразя).

# 682
  • Галифрей
  • Мнения: 4 347
След тестването Сандо няма да получи зелен серфетикат. Барове, молове,ресторанти и тн за него не. Така по лесно,ще го хванат.
Почва да става досадно като сезон 2….

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 40 998
Мх...все едно не могат тия горили да го следят и да го видят как си бъбри с великият Калин от ГДБОП Grin

# 684
  • Берлин
  • Мнения: 4 644
Толкова пропадна всичко пак, че ми се иска всички подред да ги заличат -Сандо, Калин, Ива - с тези да се почне.
Вярвах, че Радо ще пусне опашка на Сандо и така. Освен да вербува Симката за целта - и без това го вземат за безобиден льолю. Да грабва и Поли (и тя да се отклони от дрогата) и двамцата да се залагат в засада.

# 685
  • Галифрей
  • Мнения: 4 347
Личи си,че не са гледали  филмът Вездесъщия. Едни малки камерки да бяха сложили, щяха до сега да разберат всичко.

# 686
  • Мнения: 1 946
Е по тоя логика, Оги му беше като близнак. За някой външен е сигурно, че не е предателят, който е от приближените.

# 687
  • Мнения: 9 175
И ти си права.Аз вече  като го видя Драго,че мисли и предприема нещо се чудя сега постановка ли е,истина ли е... съвсем се овъртолиха. Grinning

# 688
  • Мнения: 6 604
И ти си права.Аз вече  като го видя Драго,че мисли и предприема нещо се чудя сега постановка ли е,истина ли е... съвсем се овъртолиха. Grinning
То и той не знае. 😜 😂 😂 😂

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 1 066
Този Ачо, според мен, не е от хората на Денис, а е наемник, т.е професионален снайперист. Плаща му се за конкретна поръчка. Съответно той си върши професионално работата. Това е причината да му има доверие.

Общи условия

Активация на акаунт