Напълнявате ли преди....

  • 26 432
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, поне не съм забелязала  Naughty

# 16
  • Мнения: 2 897
Нямам промяна в теглото,поне не и в последните години Naughty

# 17
  • Мнения: 2 631
Мне! Нито преди, нито след...

# 18
  • София
  • Мнения: 563
незнам дали напълнявам ,но яко се тъпча  Embarassedи се подувам
И аз.  Confused

# 19
  • Мнения: 1 288
не съм се мерила на кантара, но задължително дънките ми стават тесни на корема. а и ям като невиждала няколко дни преди това. така че може и да качвам  Thinking

# 20
# 21
  • Мнения: 5 362
Едно кило съм винаги плюс, защото постоянно ми се яде сладко...

# 22
  • Мнения: 2 596
Само аз ли отслабвам, става ми лошо да ви кажа преди цикъл направо. Както съм си в момента 45 кила, ставам към 44 преди цикъл. Само рева. Корем не се подува, само малко ми се увеличава и без това доволно големия ми бюст. Иначе по време на цикъл си хапвам по една вафла и нещо сладичко, но аз по принцип сладно не понасям, не ме влече просто, виж киселко и соленко, мммм.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
По време на ПМС обикновено се позадържа вода, така че може да се отрази на килограмите, които после се възвръщат. Затова при ПМС е по-добре да се пият по-малко течности.

# 24
  • Мнения: 221
ми не мисля, че напълнявам  newsm78
не съм се замисляла пък и не се меря толкова често

# 25
  • София
  • Мнения: 152
Мдааа - от водата шъ да е newsm78

# 26
  • Мнения: 527
 Naughtyот водата и непрестаното плюскане #Crazyно избягвам дасе тегля тогава.немие до това от болка #Crazy #Crazy #Crazy

# 27
  • Мнения: 3 537
Напълнявам 1-2 кг и подпухвам.Не съм дебела,ама в този период се чувствам адски дебела TiredЩом ми свърши цикъла и се оправям. Wink

# 28
  • Мнения: 1 986
  Ами не съм се теглила точно тогава,за да видя има ли някаква разлика в килограмите-не усещам такава,пък знам ли newsm78

# 29
  • Мнения: 5 103
Напълнявам 1-2кг, после ги смъквам Peace

Общи условия

Активация на акаунт