Въпрос за прасците на краката

  • 1 084
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
От липса на магнезий е, както вече са ти писали, но далеч не е безопасно! Матката също е мускул и ако не се вземат мерки, може да се стигне до преждевременни контракции! На мен ми предписаха "Магнерич", който пих до 9-ти месец, направи консултация с гинеколога си  Peace а на първо време, когато усетиш, веднага изпъни крака в контрашпиц и ще спреш схващането. Аз правех грешката да го опъвам обратно и ходех с мускулна треска по няколко дена  ooooh! като открих контрашпица се родих ...

Лека бременност  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз бях така, мисле, че е нормално

# 17
  • Мнения: 74

[/quote]
На мен пък ми се схващаха точно след дълги разходки. Най-вече се случваше при опит да се протегна. И така им хванах цаката - не се протягах Wink
[/quote]
 Peace

# 18
  • Мнения: 1 183
Абсолютно същото е и при мен Peace,постояно ми се схаващат прасците вечер,но сега поне се успокоявам,че не е само при мен,може би е нормално  newsm78,незнам.

# 19
  • Мнения: 1 232
дължи се на липса на магнезий,добави си го с храна ако е много често лекаря евентуално ще ти предпише-Магнерич и или Магне Б6

# 20
  • Мнения: 35 968
мисля, че за тях се пиеше това, което се пиеше против контракции - на един и същ принцип са и крампите, и контракциите /не помня как се казваше/

# 21
  • Мнения: 4 621
Нормално е. Като родиш ще се оправиш.
Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 508
дължи се на липса на магнезий,добави си го с храна ако е много често лекаря евентуално ще ти предпише-Магнерич и или Магне Б6
  Peace Аз пих Магнерот

# 23
  • Мнения: 6 461
Нормално е.Не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт