🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 5 - и по света

  • 29 011
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Във Фейса са сравнили изпълнението на Виктория (пее ,,Хабиби") в шоуто на Рачков с това на Госпожицата ииии има малко прилика. 😃
Но пръсците на Вики са по-големи, спор няма.

П.С. След 6:00.
https://m.youtube.com/watch?v=1uqL-E0L-ls

Виктория напоследък е отслабнала още повече

# 706
  • Мнения: 7 193
Мислех, че Ирина Флорин е разпознаваемо и известно лице, а вече втори човек пита коя е.

# 707
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Мислех, че Ирина Флорин е разпознаваемо и известно лице, а вече втори човек пита коя е.

Доста позабравено лице е тя.

# 708
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Георги Симеонов – JJ: Маската на Прилепът беше фантастична, но виждах само през едното око

# 709
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Госпожицата продължавам да смятам, че е Мила Роберт.
Прилепът познах , че е JJ , юпии.
Носорогът - Миро.
За Камъкът и Самураят - нямам идея:joy:

# 710
  • Мнения: 3 150
Много лигав и престорен този JJ... Миналата седмица изкарал нова песен и сега точно отпада - слочаенос?

Ако се абстрахирате от Тото, в това видео Борис Солтарийски представя своята гледна точка за стратегията на участниците, но на шега или не, смята, че все пак зрителите гласуват 😂

# 711
  • Мнения: 4 144
Джей Джей според мен отпадна заради БТВ

# 712
  • Мнения: 20
Носорога вече със сигурност е Миро, но за мен си остава най-добрия този сезон и се надявам да спечели.
Перлата е Лора Караджова.
За Гъбката си мисля Крисия заради участието и е в "Събуди се" и заради това, че не мога за приема Поли Генова точно в този момент под костюма. Нали ще ражда декември месец, тоест сега е в 8 месец. Някак си не мога да приема, че жена бременна в 8 месец ще носи този тежък костюм, ще се кълчи на сцената, вмессто точно в този момент да си почива най-много. Пък и е голям риск за предаването, представете си, че роди сега, после как ще излезе на сцената. Само това ме отъсква тя да е Гъбаркото.

# 713
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 866
Точно Поли Генова категорично не е Гъбарко. Не знам някой да е спрягал нея...

# 714
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Промо за събота

# 715
  • Мнения: 4 181
Аз все още мисля, че Самураят е един от братята Аргирови.
От всички маски най ми харесва Гъбарко.

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 19:12 от daniela19

# 716
  • Мнения: 10 162
С уликата за Самурая “всичко по две”, си мислех, че може да е някой артист (т.е.актьор/певец) с близнак, но за него още не мога да реша женски или мъжки глас е, като че ли повече ми прилича на женски глас, все пак.
А Носорогът още с първото си появяване ми хареса като сценично поведение, самият костюм не е много елегантен, но човекът под маската добре се справя.
С риск да се повторя, обаче, от трите сезона досега и като маска, и като изграден образ, и като подбор на песни, ми остава любим яката Баба Яга.

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 15:23 от fenyx

# 717
  • Мнения: 780
Ех, Баба Яга скоро никой няма да я достигне. Боби вдъхна душа на костюма! Нещо, което другите не правят или поне не достатъчно добре, но до някъде ги оправдавам - с тези средновековни средства за мъчение върху главите си...

# 718
  • Мнения: 6 149
Ягата си беше всеобщ фаворит, докато сега не се очертава такъв. Може би има лек превес към Носорога, но не е моя човек, еле пък Миро. Харесвам Самурая и после Камъка, също и Лора.
Обаче, този сезон най-сетне разчупиха Марая Керито, Уитни и компания, от които няма отърване. Вкараха доста нова свежа музика, позариха ретрото.

# 719
  • Мнения: 5 354
Спокойно, на финала ще чуем поне една от двете Grinning

Общи условия

Активация на акаунт