Непознат мъж,който постоянно се появява в съня ми

  • 1 388
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте,искам да попитам някой знае ли какво значи да сънуваш мъжка фигура?От години въпросния мъж се появява в сънищата ми ,не го познавам,най - странното е не мога да видя лицето му.Нито веднъж не съм.Доста често въпросната фигура ми помага,кара ме да се чувствам добре ,но има и случаи (редки) в които ми е правил лошо,преди няколко месеца сънувах ,че ме дави и не можех да дишам ,не само в съня,а и наяве.А сега последния път в който го сънувах бях седнала и гледах негова снимка при което един човек беше седнал до мен и ми говореше нещо от сорта на “още ли продължаваш да го търсиш,само заради него ли правиш всичко това” и аз казах ,че за него си заслужава.Когато сънувам не го виждам ,като “просто фигура”,а го приемам ,като нещо доста повече и това продължава от години и всеки един сън с него представлява ,като епизод от нещо.Някои има ли идея какво може да означава всичко това..? *има доста сънища,които мога да разкажа ,но текста ще стане доста дълъг,така че спирам до тук*

# 1
  • Мнения: 332
Моите сънища са доста често пророчески, аз също съм сънувала хора ,и те после су появяват в живота ми

# 2
  • Мнения: 447
Или е твой духовен водач, с когото работиш в астралния свят и затова се случват нещата само в сънищата ти или има външна сила, която е свързана с теб и по този начин това се проявява и ти се показва. Защото е малко вероятно духовния водач да се опитва да те души, това га правят съвсем различен вид сили, които са проява на черното братство. Ако имаш проблеми със съня, често чувстваш липса на енергия или по време на сън или в просъница усещаш леглото ти да вибрира или да усещаш силни вибрации от центъра или недрата на земята или да усещащ,как нещо от пак от недрата на земята те вика е много вероятно да имаш връзка с такива сили и ако е така, трябва да търсиш начин да се освободиш от тяхното влияние.

# 3
# 4
  • Мнения: 315
Дали този "непознат мъж" не е някаква част от теб, към която се стремиш? Казваш  “още ли продължаваш да го търсиш,само заради него ли правиш всичко това” и аз казах ,че за него си заслужава". Да не би да търсиш нещо в себе си и да се стремиш много силно, което обаче да не е толкова добро за теб, колкото си мислиш? Без да те обиждам - да работиш нещо, в което мислиш, че си много добра, а всъщност да не е точно така? Или много силно да искаш да се случи, а подсъзнанието да ти подсказва, че не е правилно за теб? Обърни внимание след/преди какви дни го сънуваш.

Общи условия

Активация на акаунт