С какви очи е детето ви и кога се оформиха окончателно?

  • 3 301
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
Моят син се роди с прекрасни теменуженолилави очи, ама приказка някаква! Аз съм с пъстри към зелено-кафяви, а мъжът ми с чисто кафяви. Значи сега Съни е с кафяви. Смятайте за каква промяна говоря. Дали ще се сменят вече - не знам.

# 16
  • Мнения: 3 479
И двамата ми сина се родиха с тъмносини очи, които още в първия месец се избистриха и преминаха в прекрасно наситени сини. На големият ми син към осмата година започнаха да изсветляват и сега са по-скоро сиво-сини, ама клонящо към сиво. На малкият са си сини, но до кога ли?
С тези очи шашкаме всички познати и роднини, защото ние с татито сме си с кафяви очи, а и родителите ни са с кафяви или пъстри зелени. Обаче си имаме по-далечни роднини със сини очи и при нас решили пак да да избият в синьо. Laughing

# 17
  • Мнения: 781
И моят е с разкошни сини очи, като на баща му Simple Smile Моля се да останат такива!

# 18
Дъщеря ми се роди със сиви очи, но към 7/8 месец взеха да се променят.
Сега са блатисто-кафеникави(като на баща и). Като погледнеш в тях и потъваш Wink .
И въпреки всичко има най-хубавите очи на света.

# 19
  • Мнения: 1 680
Роди се със сини очи и такива му останаха.
А ние с мъжа ми сме с кафяви очи.

# 20
  • Мнения: 2 006
Алекс се роди със сини о4и ,надявам се да не се променят Grinning

# 21
  • Мнения: 1 517
Ники се роди със сини очи и до ден днешен е със сини дано му останат такива Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Роди се с тъмно кафеви очи и си останаха такива. На съпруга ми също са кафеви, но по-светли, а моите са с неопределен цвят, дето като не знаеш какви да ги кажеш и викаш пъстри - нито кафяви, нито зелени Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 572
И аз и мъжът ми сме с кафеви очи.Кари като се роди първите 2 дни въобще не ми идваше на ум да и погледна цвета на очите,защото знаех,че ще са кафеви.На третия ден една акушерка като влезе в стаята каза:" ей,синеочке" и аз чак тогава видях,че доста синеят.Бяха сини до към 7-ия месец,а сега са сиво-сини  Grinning

# 24
  • Мнения: 811
Цитат на: Flash*
Като се роди бяха сиви, след това започнаха да позеленяват...на 7-8 месечна възраст бяха маслено зелени...ах, колко бях щастлива


А личи ли си на снимките?

Щерката до същата възраст беше с невероятно магнетични синьо-виолетови очи, но на снимките не си личи  #Puppy dog

Крайния резултат - и двамата са светлооки, пъстри.

# 25
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
На Боби очите са сини. За сведение и аз и баща му сме с тъмни очи  Stuck Out Tongue
Но Бобо е синеок също като дядо си Божидар, на когото е кръстен

# 26
  • Мнения: 4 965
Беби се родиха със светло-зелени очи (точно като на татко им), после станаха тъмно-зелени, а от няколко месеца са пъстри и мисля, че вече няма да се променят. В зависимост от светлината са или наситено зелени, или кафеви - с такива очи са почти всички мои роднини по бащина линия (аз съм единственото изключение - моите са почти черни).

# 27
  • Мнения: 1 581
И Виктор е синеок, има същите сини очи като баща си. И аз бях със сини очи до пубертета, когато ми позеленяха  Grinning

Чувала съм това, че светлите очи са по-склонни към проблеми и около мене повечето светлооки са доказателство, вкл. сина ми и баща му, както и самата аз, но не знам дали може да се обобщи.
А дядо ми е изключение, до 78 години не е слагал очила, а имаше много сини очи.

# 28
  • Мнения: 289
Моя син се роди със страхотни черни очи, зениците му не се виждаха, и зениците, и ирисите му бяха еднакво черни. Но с времето изсветляха и той сега е с кафеви очи, също като сестрите си и баща си. Аз съм със зелено-кафеви очи.

# 29
  • Мнения: 278
Целият ми род сме със зелени и сини очи - аз съм със зелени, много исках и щерката да е със светли, свекърът ми има невероятно сини очи, но...не Sad  тя е кафеви.
За синчето нямах никакви надежди, но той се роди със наситено сини очи, от втория месец не го кърмя, но очите засега са си сини Laughing  Моля се с две ръце да не се променят!

Общи условия

Активация на акаунт