💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 9 (24.10. - 31.10.2021)

  • 81 393
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 9 700
Само нинджа може да убие друг нинджа !!!
Това за Мани.
Другите нинджи ги виждам в Симеон, Поли и Елизабет.

# 1 681
  • София
  • Мнения: 5 716
За да бе взема въпреки тях някой да победи гласената за женски финал Елизабет.
Аз ще изпитам истинско удоволствие Елизабет да падне от Мани, толкова време търпях последната, та поне да свърши нещо за мен. Но знам, че шансовете това да се случи са нулеви, имайки предвид, че целият елемент с плажа на Отшелника бе специално префасониран.
Ехааа... и аз бих била доволна... Stuck Out Tongue Winking Eye
Оценявам Елизабет като състезател, но не мога да търпя ехидната и злоба и гласа и... едва я издържам... Rolling Eyes

# 1 682
  • София
  • Мнения: 5 551
Андрей защо винаги е под някоя липа?

# 1 683
  • Мнения: 1 167
Днес не гледах, спирам да гледам и до края на сезона. Нека се подиграват само с тези, подписали договорите си и станали пионки в сериал. Това за мен не е състезание. В достатъчно други сфери на живота ни правят на идиоти.

# 1 684
  • Мнения: 252
И все пак защо Стоян не отиде на така наречения плаж на Отшелника?!??!

# 1 685
  • Пловдив
  • Мнения: 1 068
Неделчо се е светнал на схемата, че може да "гони" силните чрез Манка.
🤣🤣🤣
Манито да не вземе да превърти играта, както е тръгнало 🤪

# 1 686
  • София
  • Мнения: 6 215
Ми честно казано, не ми се искаше никой да отпада, за разлика от огромното мнозинство. Grinning Стоян за мен беше за топ 5 и е жива подигравка това, което направиха с него. Че и тежки речи на изпроводяк от водещите, кого заблуждават.

От друга страна, Мани ми е много забавен образ, а и не я намирам чисто черна. Пък и като съм се нагласила да гледам шоо, очаквам подобни развои на събитията.

# 1 687
  • Мнения: 6 290
Защото не им изнася.Къде ти по ефектно е да се появи Елизабет.А ако беше Мартин,сигурно щяха да припаднат повечето.Време беше и да се разбере,че Симеон премълчава,не че нещо ще се промени разбира се.

# 1 688
  • Мнения: 1 666
@ Marabababy защото били решили, да няма повече Отшелник. Разбрали колко тъпа е идеята. А и сакън някой да не вземе да им бие малката блондинка.

# 1 689
  • Мнения: 7 107
Ралица си каза в епизода на предишната отшелническа битка. Повече няма да има такива игри. Сега ще върнат Елизабет. Интересно ми е дали ще бъде в коалиция с Андрей, Морунов и Красима.

# 1 690
  • София
  • Мнения: 15 511
Идвам само да си изкажа възмущението,че играта пак беше направена за Мани.Защо когато тя играе сама, никога няма плуване? Стана като баснята за жабата и скорпиона.

# 1 691
  • Мнения: 252
Ралица си каза в епизода на предишната отшелническа битка. Повече няма да има такива игри. Сега ще върнат Елизабет. Интересно ми е дали ще бъде в коалиция с Андрей, Морунов и Красима.
В понеделник ли да върна?
@ Marabababy защото били решили, да няма повече Отшелник. Разбрали колко тъпа е идеята. А и сакън някой да не вземе да им бие малката блондинка.
Тя идеята че е тъпа, никой не може да отрече. Но все пак защо Стоян не отиде на Плажа, щом още уж го има?

# 1 692
  • Мнения: 4 549
Аз също се оттеглям до напускането на определен играч, а реално не знам дали и след това ще гледам отново. Петък вечер имам нужда от разпускане, а не да се дразня на простотии. Така ми беше добре тази вечер с Нетфликс вместо с ИВ, препоръчвам. Наздраве на Тупарев и компания!
В темата ми беше приятно винаги и сигурно пак ще ви чета отвреме навреме! Flowers Hibiscus

# 1 693
  • Варна
  • Мнения: 2 039
...
Интересно ми е дали ще бъде в коалиция с Андрей, Морунов и Красима.

Много се надявам да си преглътнат егото и да заформят нещо. В името на общата цел да се съюзят. Simple Smile

# 1 694
  • Мнения: 4 313
Тъпо за човека ,целите му крака в рани ,белези,здравето си даде и той на тоя плаж и накрая  аут от участник притежаващ само хитрост.
Винаги е така хитрите се извисяват, честните  са подритвани от някой.
Туджаров разкрил ли се е тук ,нали е казал,че чете.
Още от първи сезон на това предаване ми се губи мотото от името му!

Общи условия

Активация на акаунт