да попитам

  • 1 792
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Абе не знам за вас , но ако сте като мене #Crazy Все се заричам , че няма да го мисля и това го казвам в първите дни на М и то го мисля сериозно , но като мине 10-12 ден , почва да ме гложди от вътре и аха притичам до аптеката за ову тестче. Няма начин да спра желанието, няма как да не мисля за това , няма как да се вслушам в съветите на другите да правиш секс - ей така просто.
То ме изгаря от вътре Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 56
Момичета и аз да попитам днес е дата на лелката ми и понеже съм много нетърпелива сутринта росна прясна си правих тест но уви отрицателен Cry! Признаци много за "евентуална бременност", включително и едни температури от 37,1-37,4 вече няколко дни (но я меря анално и по обяд нямам време сутрин) Embarassed! Какво мислите имаме ли шанс този месец или сме пропуснали?

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 15:42 от mirig

# 17
  • Мнения: 780
нали знаеш мила какво казват момичетата тук Grinning докато няма лелка има и надежда Hug Praynig
направи утре пак тест ама опитай да е със сутрешната урина  bouquet
ние стискаме палци Praynig и дано се похвалиш Praynig Praynig
  bouquet Hug Hug Hug  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 56
Много благодаря за подкрепата! Теста който си правих днес беше рано сутринта, но както казах беше отрицателен, все пак ще чакам пък ако не ми се появи "онази" до 2-3 дни пак ще си направя тест!

# 19
  • Мнения: 560
mirig , и аз ти стискам палци Peace, ама я кажи, как така мериш БТ на обяд Shocked. Не е правилно това, трябва само сутрин да я мериш, след горе-долу 6 часа сън поне, преди да си станала от леглото. Не става иначе.

# 20
  • София
  • Мнения: 56
Зная, но сутрин страшно бързам за работа и ми е абсолютно невъзможно Cry. Не зная дали разсъждавам правилно но според мен ако има нещо т.е. ако съм бременна телесната ми температура ще се е повишила нали така, и така няма да има никакво значение по кое време на деня ще я меря защото тя ще си е постоянно една и съща така ли е  newsm78 аз си мисля че само за определяне на овул. се мери така сутрин? Ох май много го мисля!  Laughing Каквото стане ако не е сега другия месец пак ще има земетръс Joy

# 21
  • Мнения: 560
mirig , чакай сега, че се обърках newsm78
Признаци много за "евентуална бременност", включително и едни температури от 37,1-37,4 вече няколко дни (но я меря анално и по обяд нямам време сутрин) Embarassed! Какво мислите имаме ли шанс този месец или сме пропуснали?

Тук ти не говориш за телесна температура, а за температура, мерена анално по обяд. Аз съм сигурна, че ако си меря температурата по обяд в дупето, със сигурност ще ми е над 37 и преди, и след ову /макар че не съм си я мерила/.
Иначе, и страшно да бързаш за работа, меренето с дигитален терометър отнема точно една минута Peace. Така че, ако искаш да мериш - ще мериш /ако искаш, де/ Peace. Наистина казват, че телесната температура при бременност, измерена по което и да е време на деня, е по - висока, но при някои жени не е така. Аз и без да съм бременна поддържам телесна температура около 37 след овулацията след обяд. Това, че имаш примерно телесна температура нито означава, нито не означава, че си бременна Peace. А БТ наистина се мери, за да се определи овулацията, но е и признак на бременност, ако се задържи висока и не падне повече от 14-16 дни след настъпването на овулацията. Ние тук и с такава цел си я мерим, ама на мен лично не ми връзва Mr. Green.
И последно, пак да ти кажа, че ти стискам палци Peace  bouquet!

# 22
  • Мнения: 498
mirig , и аз ти стискам палци Peace, ама я кажи, как така мериш БТ на обяд Shocked. Не е правилно това, трябва само сутрин да я мериш, след горе-долу 6 часа сън поне, преди да си станала от леглото. Не става иначе.
Да , защото като се размърдаш БТ се повишава веднага. И това 37,4 , изобщо не е вярно , може БТ да ти е и 36,3 . Пробвай утре в леглото да я измериш. Ще чакаме да пишеш  Hug

# 23
  • Мнения: 287
Абе не знам за вас , но ако сте като мене #Crazy Все се заричам , че няма да го мисля и това го казвам в първите дни на М и то го мисля сериозно , но като мине 10-12 ден , почва да ме гложди от вътре и аха притичам до аптеката за ову тестче. Няма начин да спра желанието, няма как да не мисля за това , няма как да се вслушам в съветите на другите да правиш секс - ей така просто.
То ме изгаря от вътре Tired
Peace Все едно аз съм го писала!Затова ще си махна и календарчето,за да не ме изкушава.Няма как!Трябва да се вземат мерки!
Правете любов ,а не математика! -това първо се отнася за мен! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт