Хигиена на зъбките

  • 2 022
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 498
Започнах още с появата на първото зъбче с паста Ненедент бебе и гумиран напръстник (продават се в комплект)....

# 16
  • Мнения: 2 498
А какви пасти за зъби използвате newsm78,че не съм много в час с тези работи Embarassed Embarassed Embarassed

 Ненедент бебе-от появата на първото зъбче и още сме с нея....

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз започнах да му мия зъбите от година и 4 месеца.И ние бяхме вече с 12 зъба.С четка на Орал Б от 4 месеца до 2 годинки и паста Ненедент.
Опитах по-рано,от второто зъбче още с мекият накрайник на Ненедент,но така и не ми даде да му бъркам в устата Rolling EyesИ сега имаме малко проблем с убеждаването да вземе четката,но пък вече сам се оправя Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 390
Време е да, започнах с израстването на първите зъбки да правим опити с миене, първо с накрайник на пръста и без паста, а като станаха 10.бр зъбките, купих най малката четка и гел за зъби - с 2х пасти преди това пробвах - пълен провал, не щеше и да чуе за миене, но гела май и се услади  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 89
чувала съм,че трябва да се мият щом излязат първите кътници.Нашето момиченце е във фазата, когато прекопирва всичко,което види и всяка сутрин и вечер,докато я къпем й ги мия.Изпитва удоволствие от това,което е най-важното!Така че не насилвай детето,ако то не иска да бъде стриктно от първия ден.   Simple SmileПастата за зъби е "Астера",а четката "Чико",ние също започнахме,когато зъбките станаха дванадесет.

# 20
  • Мнения: 55
Преди няколко дни питах моята зъболекарка, тя каза че щом има зъби трябва да се мият. На Бобо първите зъбчета му поникнаха на 6 месеца, далеч съм от мисълта, че е нормално да миеш зъбките на 6 месечно бебе.

# 21
  • Мнения: 46 518
Като се показа първото зъбче и започнах да мия Simple Smile обожава процедурата  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 455
далеч съм от мисълта, че е нормално да миеш зъбките на 6 месечно бебе.
   Започнах към година и 2-3 месеца.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 164
Емма има четири и смятам да започвам да ги мия. Решила съм да взема Ненедент с напръстника.

# 24
  • Мнения: 102
И аз ползвам Ненедент. Гого много обича да му мия зъбките, но аз почнах преди няколко месеца. Нямам опит с по-малко човече, ама смятам че за тях все е кеф, а и освен това му чешиш венците... Wink

# 25
  • Мнения: 573
В момента Еди е на 1.3г.и може би от 3 месеца започнах да му мия зъбките.

# 26
  • Мнения: 6 461
Много лесно.Поставям пастичка на четката и мия зъбките ,а тя нали е вкусна....... Mr. Green и няма никакъв проблем.

# 27
  • Мнения: 3 500
Как и с каква кърпичка да забърсвам венците на малката?Все още не са й поникнали никакви зъбки.А като поникне първото зъбче, как да го почиствам?Въобще как се грижите за устната хигиена на бебето си?

# 28
  • Мнения: 816
Не е необходимо да забърсваш  а каквото и да е. Достатъчно е само да му предожиш водичка с лъжичка, след кърмене и това е.
Като се появи първото зъбче - четка за зъби за бебета.

# 29
  • Мнения: 7 803
до първи зъб нищо, после четка и паста  Peace

Общи условия

Активация на акаунт