Карцином на шийката на матката

  • 33 936
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
майка ми почина на 04.12.2006 г.
в последните и дни едва дишаше, правехме всичко възможно да удължим живота й, но нищо не помогна...
дори докторите не вярваха, че толкова бързо се случи...
незнам, отиде си толкова млада:(((((
незнамммм какво да кажа, само се моля всички хора, които има такива проблеми да се борят и да не се предават, човек докато диша има надежда....
Понякога нещата са в наши ръце и навременната реакция може да промени развитието им.

Е.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Моите най-искрени съболезнования. Мога само да предполагам колко е тежко. Имай сили да продължиш напред, тя винаги ще е с вас!

# 47
  • Мнения: 598
Емо приеми и моите съболезнования. Вече са минали почти три месеца, но чак сега видях в темата. Наистина много бързо се разви всичко покрай вас, докато мярках, че пишеш в този форум и в някои други и ...  Confused Поне е успяла да ви отгледа жената, аз на това се моля  Praynig, да съм жива и здрава докато порасне моя дребосък.

# 48
  • Мнения: 463
Миличка ужасно съжалявам и те разбирам много добре. Преди 7 години оперираха майка ми от същото и въпреки че ракът беше в 0 стадии и махнаха всички детеродни органи /матка, яйчници/, а майка ми беше млада - на 41 години. Шокът за нея беше доста силен, но най важното е, че досега е жива и здрава и си гледа и се радва на внуците си. По-добре да и отстранят тези органи, отколкото после да развие рецидив. Знам, че е удар по самочувствието на жената, но най-важното е да е жива и здрава. Успешна операция. От сърце ще стискам палци. Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 2 521
Моите съболезнования на Емо! Съжалявам за загубата ма майчицата му! Лека и пръст на жената!
Не мога да повярвам как 48г. жена си отива за 2 месеца от тази коварна болест!
Сучувствам и на всички писали в тази тема и засегнати пряко или косвено от болестта!
Стискам палци всички борещи се с тази болест да я побеждават!
И моля Ви - съветвайте всички Ваши познати да ходят редовно на профилактични прегледи!

Общи условия

Активация на акаунт