Кое е най-странното име на дете което сте чували? 2

  • 21 331
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • в къщи
  • Мнения: 467
Пейчин,за фамилия незнам,ама сигурно ще е нещо оригинално  Joy
Имах учител,който се казваше ...Пейчинов.
 И малък съсед на 3г.-Артьом Laughing Майка му,по цял ден вика из улиците "Артьомка,Артьомка'...

# 16
  • Мнения: 13 512
Не мога да го повярвам!

Странно е в България  да  си кръстеш детето Мазен. Да, това е арабско име, но нали все пак детето  живее  в България....представям си как ще го спукват в училище,както няма прошка там.

# 17
  • Мнения: 5 682
 FlutterА любимата ми тема  Party Peace

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Хм с риск да повторя изброеното в предишната тема - Радиана(малееее можеше и Медиана да е  Mr. Green ), Кочо, Кирилка(изби рибата това  Crazy) Една колежка баща и се казва Перчо  ooooh! съответно тя се зове Перчова. Една позната се казва Здравелина. Много са ми неприятни типично българските имена Пенка, Станка, Иванка, Стоянка, Султана и производните им - просто не ми завучат хубаво  Thinking  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 179
Фердина,кръстена на дядо си Фердинанд.  Фьокла -руско име. Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
И малък съсед на 3г.-Артьом Laughing Майка му,по цял ден вика из улиците "Артьомка,Артьомка'...

Артьом е руско име, ако хората имат руска жилка - не е странно  Peace

# 21
  • в къщи
  • Мнения: 467
И малък съсед на 3г.-Артьом Laughing Майка му,по цял ден вика из улиците "Артьомка,Артьомка'...

Артьом е руско име, ако хората имат руска жилка - не е странно  Peace
Да,знам,че е руско,но пак ми е странно,като го чуя. Laughing

# 22
  • Мнения: 1 733
Познавам Пиринка, Митошка и Осемчо Simple Smile

# 23
  • Мнения: 419
Желяз Желевчев Crazy

# 24
  • Мнения: 957
Аз познавам една лекарка , която се казваше Сталинка, но си смени името на Таня. Явно нейните родители са били доста надъхани за времето си.
В крак с "модата " да се дават 2 имена на един познат българин във Виена му се роди син, който се казва Виктор-Антоан и като се наредят до него бащиното и фамилното име става направо убийствено
-> Виктор-Антоан Ивов ( или Ивайлов) Демирев

# 25
  • Мнения: 934
Цитат на nadeto_78:
Цитат
как може една майка да кръсти дъщеря си-отбор юнаци?
А стига бе Shocked Направо ме умря. Не съм чела цялата тема,но не вярвам някое име да бие това по точки Naughty
Иначе странни имена /не смешни,а странни/, които съм чувала са Доля-Роза и Анастасия-Габриела.....последният да затвори вратата Joy Joy Joy
Ако това дете Доля-Роза е това което познавам то е кръстена на едната баба щвейцарка и на другата българката и аз се смаях като го чух, но после свикнах.

# 26
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ако това дете Доля-Роза е това което познавам то е кръстена на едната баба щвейцарка и на другата българката и аз се смаях като го чух, но после свикнах.
Мдааа,точно така. На мен ми звучи странно,но пък е звучно Peace
Ей,светът е малък! Crossing Arms

# 27
  • София
  • Мнения: 393
Ами какво ще кажете за нашия приятел... КИСЕЛЕЦ , дето играе сега в "Сделка или не".... ooooh! Божкеее тия хора не мислят ли като кръщават децата си  newsm78, незнам...

# 28
  • София
  • Мнения: 8 348
Моите имена са
Маньо Баиров
и Йошко Щрегарски
И двамата ги познавам.

# 29
  • София
  • Мнения: 563
Айде и аз да се включа с няколко-Грациела, Михо Гугуланов, така коментираната Евана, Лукан Прасков, Мечта...

Общи условия

Активация на акаунт