Кое е най-странното име на дете което сте чували? 2

  • 21 398
  • 320
  •   1
Отговори
# 225
наоколо в парка имаше едно дете Зея и майка му все го подвикваше  Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 1 267
Сибила Устабашиева, Жечка Япаджиева, леля ми Витрина  Rolling Eyes

# 227
  • Мнения: 13 512
E kak  Веридончо! Веридон е марка хапчета за глава.... Joy А може да са го къстили на баба си Вяра и дядо Дончо
А Водица ако е гола? Гола водица ли ще и кажат? Joy hahaha

# 228
Евасей , Елванея, Елеманеля ,
Щека такак се казва едната сестра на мама а на галено и казват Щеки   

# 229
  • Мнения: 532
Аз се запознах с едно момиче на име Свидна.
Странно е,но ми харесва  Wink

# 230
Арияна, Кенали,Венера. Марсия,Далика,Велика,Беля.Еланел,Вониса, Анна-Изабел-Ванеса, Жаляза,     

# 231
  • Мнения: 4 586
    Анастасия Мозер. Винаги като го чуя си изреждам Мозберг, Маузер, Манлихер, Макаров.

# 232
  • Мнения: 4 076
Плума и Планинка.

# 233
най-неприятното име, което съм чувала е на едно детенце - Натанаил......никой ли не беше казал на тия хора, че това е едно от имената на Дявола!? А иначе имаше една лелка- Диамандула Joy

# 234
  • Мнения: 11 607
най-неприятното име, което съм чувала е на едно детенце - Натанаил......никой ли не беше казал на тия хора, че това е едно от имената на Дявола!?

Сигурна ли си,че това е едно от имената на дявола? Откъде го знаеш това? Защото има един владика Натанаил ако не се лъжа, а малко ме съмнява той да е приел това име с ясното знание,че това е име на дявола?????

# 235
  • Мнения: 1 277
най-неприятното име, което съм чувала е на едно детенце - Натанаил......никой ли не беше казал на тия хора, че това е едно от имената на Дявола!? А иначе имаше една лелка- Диамандула Joy

Доколкото си спомням името на дявола било Сатанаил, а не Натанаил. Не съм от най-запознатите с Библията, но имам някакви бледи спомени, според които Бог като пъди Сатанаил от Рая му отнема и това "ил" след името. Това "Ил" било само за ангелите.

# 236
  • Мнения: 13 512
най-неприятното име, което съм чувала е на едно детенце - Натанаил......никой ли не беше казал на тия хора, че това е едно от имената на Дявола!?
В грешка си! Натанаил означава"Бог даде".Дядо Натанаил е Неврокопския митрополит също така.

# 237
  • Мнения: 281
Фердина,кръстена на дядо си Фердинанд.  Фьокла -руско име. Embarassed
Хо-Хо-Хо Относно руските имена мога да ви засипя...  Майка ми е от род на Донски и Кубански казаци, та като вътрешен човек ще ви споделя, че сред казаците това са абсолютно нормални имена  Naughty ...като: Феврония, Акилина (така се е казвала прабаба ми, а сега аз се казвам така във форума  bowuu) , Евдокия, Артьом, Кузман, Пимон, Полиехит, Варвара, Исаки, Фьодор, Севастиян, Макей, Фадей, Агапи, Матрьона, Ксения, Зинаида..... и още много такива
Иначе най-странното име, което съм чувала е - Студенка (на галено й казват Студи), а едно съседче се казва Еленица, защото баба й се казва Ница   #Crazy

# 238
  • Мнения: 13 512
Ксения и  Зинаида . Аз имах такива съученички във Френската. И на двете  майките им бяха рускини, сигурно са били внучки и те на Донски казаци!

# 239
  • Мнения: 623
Пройка
Лимонка
Неунила
Вълчо

Общи условия

Активация на акаунт