Най - трудният от 9те месеца.....

  • 5 001
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
нямах труден месец, през цялата си бременност се чувствах прекрасно, нещата за беба купихме накрая и каквото беше останало да се докупува го направи мъж ми
леко добременяване и раждане  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
В началото ми беше най-трудно, защото много повръщах и бях доста зле... Sick

# 17
  • Мнения: 1 029
Определено не бих ги нарекла трудни, но изпитвах дискомфорт през първите месеци заради постоянното гадене  Sick. Освен това лежах близо две седмици за задържане и тогава определено не беше много приятно, но и това мина. Като цяло имам само хубави спомени от бременността, трудните моменти съм ги забравила отдавна  Laughing
Успех и леко раждане!  Hug

# 18
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
На това му казвам добра тема..и аз доста се чудех кога ще мине това   Sick ама май най-гадното ще тука е тези месеци  Peace Peace

# 19
  • Мнения: 1 183
O6te ne sam svar6ila bremenosta,no nemoga da kaja,4e imam truden mesec,prosto sega ve4e mi natejava pove4ko no...,takav e jivota Peace

# 20
  • Мнения: 2 498
Всичките ми месеци бяха трудни...непрекъснато бях на хапчета и на легло...

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
Трудни не бих казала, но по-некомфортни ми бяха последните 2 седмици от бременността, т.е. опследната от 8 и първата от 9 месец - подути крака, мног килограми, често уриниране, а навън беше такава жега тогава!!!

# 22
  • Мнения: 5 103
7мия месец кошмарна бъбречна криза, бебка натискаше уретрата.

# 23
  • Мнения: 2 897
В началото като че ли ми беше най-трудно-ставаше ми лошо и много ми се спеше,бях изключително раздразнителна

# 24
  • Мнения: 592
Честно казано нямаше такъв - всички бяха хубави и щастливи. Имах най-леката бременност и благодаря на бога за това Не съм повръщала, не ми се е гадило, не ме е ритало силно бебето, не ми се ходеше до тоалетната, не ми изтече водата....неразбрах ни какво са контракции, ни какво е родилна болка. Е после операцията ме болеше, но въпроса беше за месеците нали?

# 25
  • Мнения: 256
9-тия месец, заради непрекъснатото очакване, тежестта и трудното спане. Направо неможеш да се обърнеш, а за лежене по гръб - абсурд.   supermama

# 26
  • Варна
  • Мнения: 758
Деветия. Беше по-неприятен от всички останали взети заедно (но пък аз нито съм повръщала, нито ми е прилошавало) Малката ме натискаше яко в ребрата, краката ми бяха като на майка свинка и имах чувството, че всеки момент ще се спукат, имах такива киселини, че понякога спях с 4 възглавници или подпряна на масата... Абе гадно беше. Дано при теб да не е така   bouquet

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
9-ят.Бях качила 33 кг,и много ме боляха ставите на краката,трудно ходех. Бях като прасенце.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 294
За неприятни емоции и дума не можеше да става при мен.Имах изключително лека и безпроблемна бременност. Mr. GreenТрудничко ми беше седмица преди секциото по отношение на предвижването, спинкането, надигането от леглото и ставането по 7-8 пъти на вечер до тоалетна(последното най-много ме дразнеше).Черни мисли се опитваха да избиват също в последната седмица, но не успяхаааа ха-ха-хааа
Рови се във форума, ходи по магазини, прави разходки без да обръщаш внимание на студа.Заеми се със стягането на багажчето Wink, помечтай си на воля.
Леко раждане и весело очакване ти желая  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 243
най трудни ми бяха 2-3 месец заради самото гадене и повръщане Sick а сега съм в 8-мия и пак ми е трудно с обръщането като спя с тези гадни киселини Confused





Общи условия

Активация на акаунт