Пак за тестерите!

  • 12 846
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 416
Аз също повече никога няма да си купя тестер от интернет магазин. Този, който купих има остатъчна евтина миризма.

Има, разбира се, оригинални тестери. Все пак ми се е случвало лентичките, напръскани с парфюм да миришат 4 дни, на оригиналното. Но това масово заливане с тестери не е нормално.

# 61
  • Мнения: 612
Да ви покажа един сайт в който имат и парфюми  и тестери  - http://www.parfum1.com/  - в Щатите, продават тестери и последно - не намирам разлика с нашите парфюми.

# 62
  • Мнения: 13 512
Да ви покажа един сайт в който имат и парфюми  и тестери  - http://www.parfum1.com/  - в Щатите, продават тестери и последно - не намирам разлика с нашите парфюми.

Не  видях Диор и Шанел newsm78

# 63
  • Мнения: 612
Да ви покажа един сайт в който имат и парфюми  и тестери  - http://www.parfum1.com/  - в Щатите, продават тестери и последно - не намирам разлика с нашите парфюми.

Не  видях Диор и Шанел newsm78
За тестер ли става въпрос ? Има Диор  -
Remember Me Edt Spy 50ml - UNBOXED
Special Unboxed Value
Diorella Edt Spy 100ml - Tester
Boxed with Cap - Great Value!
Dune Edt Spy 100ml /3.4oz - TESTER
и т. н.      има ги почти всичките виж ги. Шанел нямат, но мен не ме интересува.

# 64
  • Мнения: 8 917
На Дона Карън - Би делишъс някой виждал ли е тестер?

# 65
  • Мнения: 1 002
Да ви покажа един сайт в който имат и парфюми  и тестери  - http://www.parfum1.com/  - в Щатите, продават тестери и последно - не намирам разлика с нашите парфюми.

какъв е проблемът да се продават и там ментета ?
четох една класиация - Американците  са най-отворени към стоки - ментета - над 60 % ги одобряват и ползват ,.
спомням си , че най-нетолерантни бяха от жителите на Хонг Конг ок 25 % .

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
На Дона Карън - Би делишъс някой виждал ли е тестер?
http://megashop.bg/cshop/product_info.php?products_id=752

# 67
  • Мнения: 612
какъв е проблемът да се продават и там ментета ?
четох една класиация - Американците  са най-отворени към стоки - ментета - над 60 % ги одобряват и ползват ,.
спомням си , че най-нетолерантни бяха от жителите на Хонг Конг ок 25 % .
Аз говоря конкретно, не съм обобщавала, иначе то по принцип всичко е възможно. Както казаха по-горе че и скъпарските магазини зареждат евтини парфюми не от официалните вносители. И конкретно този сайт е ползван от години и от мен и от моя приятелка и от много др. и както писах са си истински.
В крайна сметка кой каквото иска да си купува, на мен ми се струва че е по добре да се заредим с положителна енергия , да си се пръснем с парфюмчетата и да сме щастливи! Към всички   bouquet .

# 68
  • Мнения: 4 076
В крайна сметка кой каквото иска да си купува, на мен ми се струва че е по добре да се заредим с положителна енергия , да си се пръснем с парфюмчетата и да сме щастливи! Към всички   bouquet .
Така е.Обаче като забележиш,че ароматът трае само 20 мин. и започва да мирише не на това,за което си дала 70-80 лв.,положителната енергия също се измирисва доста бързо  LaughingПоне ако е менте,да е евтино,а не в Дубай да ги взимат на 4-5$ и по-малко,а тук да ти искат над 50 лв.

# 69
  • Мнения: 612
За такива ментета изобщо не говориме  NaughtyLaughing  За тия по 10 лева не ги ли продават по улиците?
Имах само една случка с такова. Още като го донесе куриера и го отворих с първото пръскане си засмърдя на менте и веднага го върнах.
Просто си избираш проверени магазини.

# 70
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
В крайна сметка кой каквото иска да си купува, на мен ми се струва че е по добре да се заредим с положителна енергия , да си се пръснем с парфюмчетата и да сме щастливи! Към всички   bouquet .
Така е.Обаче като забележиш,че ароматът трае само 20 мин. и започва да мирише не на това,за което си дала 70-80 лв.,положителната енергия също се измирисва доста бързо  LaughingПоне ако е менте,да е евтино,а не в Дубай да ги взимат на 4-5$ и по-малко,а тук да ти искат над 50 лв.

От менте до менте разликата е огромна. Пазарувах напоследък от Мегашоп. Не си правя излюзии, че по някаква случайност разполагат с неограничено количество оригинални тестери Laughing Но нещата, купени от там, са без забележка. Трайна миризма, хубава, като оригинала.

# 71
  • Мнения: 612
И аз мисля, че Мегашоп си продават добри парфюми, естествено не може да се провери целия асортимент, но са си ОК парфюмите.

# 72
  • Мнения: 2
И аз съм за МЕГАШОП досега не съм имала никакви проблеми редовно си купувам и тестери и парфюми за мен и мъжа ми,а и като цени нямат конкуренция newsm03

# 73
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм подозрителна към всички онлайн магазини. Пазарувала съм тестери и не съм доволна. Толкова много тестери е съмнително. Добре че, след като се увътрих с една значителна сума, ми дойде акъла в главата. Сега по-малко на брой, по-скъпи, но дрехите ми миришат от едно пръскане една седмица.

Тези тестери, за качеството си, не могат да струват по 70-100 лева, както е навсякъде. Максимум 20 лева, според мен.

# 74
  • Мнения: 416
В крайна сметка кой каквото иска да си купува, на мен ми се струва че е по добре да се заредим с положителна енергия , да си се пръснем с парфюмчетата и да сме щастливи! Към всички   bouquet .
Така е.Обаче като забележиш,че ароматът трае само 20 мин. и започва да мирише не на това,за което си дала 70-80 лв.,положителната енергия също се измирисва доста бързо  LaughingПоне ако е менте,да е евтино,а не в Дубай да ги взимат на 4-5$ и по-малко,а тук да ти искат над 50 лв.

От менте до менте разликата е огромна. Пазарувах напоследък от Мегашоп. Не си правя излюзии, че по някаква случайност разполагат с неограничено количество оригинални тестери Laughing Но нещата, купени от там, са без забележка. Трайна миризма, хубава, като оригинала.

Точно така е. Има толкова перфектни ментета като миризма и като като трайност, че в случая се губи думата менте, защото на практика ползваш същото като оригинала.

Общи условия

Активация на акаунт